Keystone logo

7 Kombinované MBA Programy v Obchodní podnikání Business 2024

Filtry

Filtry

  • Kombinované MBA
  • Obchodní podnikání
  • Business
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kombinované MBA Programy v Obchodní podnikání Business

Program MBA na částečný úvazek často umožňuje studentům získat pokročilé vzdělání s nižší časovou angažovaností než většina tradičních programů MBA. Požadované kurzy mohou být rozšířeny po delší dobu, aby studenti měli čas pracovat jak na své kariéře, tak i na studiu.

Co je MBA na částečný úvazek v podnikání? Všeobecně platí, že MBA na částečný úvazek v podnikání je pokročilý stupeň, který studentům pomáhá dosáhnout svých kariérních cílů tím, že poskytuje komplexní znalosti o oblasti podnikání. S rozsáhlou znalostní bázi mohou studenti podnikat kurzy zaměřené na podnikání, včetně marketingu, ekonomiky, účetnictví, financí, obchodního práva a řízení, a studenti mohou absolvovat specializované kurzy v oblastech, jako jsou investice.

Absolventi s part time MBA v podnikání obvykle získají řadu dovedností užitečných na pracovišti, jako je plánování. Navíc matematické dovednosti a finanční řízení mohou být užitečné v širokém spektru podnikatelských rolí v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

Programy MBA na částečný úvazek se mohou značně lišit, stejně jako související náklady. Délka studia, instituce a další specifika programu často ovlivňují konečné náklady. Potenciální studenti by měli výzkumné náklady na program zajistit, aby program byl životaschopnou finanční možností.

Vzhledem k tomu, že částečné MBA v obchodních programech často poskytují širokou základnu znalostí, absolventi mohou být dobře připraveni vstoupit do široké škály kariér. Absolventi mají tendenci být čerpáni z rolí, jako je investiční bankéř, obchodní ředitel, finanční ředitel, manažer dodavatelského řetězce a marketingový manažer. Navíc absolventi jsou obvykle vhodní pro roli, jako je plánovač médií, učitel nebo analytik dat.

Zaměstnanci mají na paměti, že programy MBA na částečný úvazek mohou být k dispozici online a osobně, aby vyhovovaly potřebám studentů. Místa programu jsou často dostupná po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.