Keystone logo
Al Yamamah University

Al Yamamah University

Al Yamamah University

Úvod

o YU

Al Yamamah University (YU) byla založena v květnu 2001 jako jediné koleji rodiny al-Khudair. Toto označilo svůj druhý významný příspěvek ke vzdělávání v Saúdské Arábii, když propagoval vznik prvních soukromých škol v Rijádu v roce 1957. Povolen jako instituce vyššího vzdělávání ze strany ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání, Al Yamamah College otevřela své dveře chlapců v září 2004 a studentky v září 2006. V roce 2008 opatrovníka dvou svatých mešit, král Abdullah bin Abdulaziz Al Saud, ať ho Alláh chránit, vydala královský výnos, kterým se schvaluje zvýšení Al Yamamah College na statut univerzity, vyvrcholením osmi let plánování a tvrdé práce k vytvoření výrazný, moderní Saudi vzdělávací instituce, která poskytuje jak pregraduální a postgraduální vzdělání. Od svého založení, univerzita se etablovala v čele soutěže mezi soukromými vysokými školami v Británii za použití angličtinu jako prostředek pro výuku.

Al-Yamamah University se nachází severně od Rijádu na Al-Kásim silnice, a zaujímá plochu 160.000 metrů čtverečních. To byl navržen v souladu s nejnovějšími standardy pro vzdělávací instituce. Pánské školní areál se skládá z centrální akademické budovy, Grand hlediště, hlavní knihovně, salonek studentů, sportovního klubu a mešity. Kromě toho se od svého vzniku, Al-Yamamah univerzita byla odhodlána poskytovat studentky s vzdělávacích příležitostí, které jim připravit se na svou důležitou roli ve vznikajícím Saúdské trhu práce. Ženský kampus je plodem tohoto závazku, s kampusu state-of-the-art představovat moderní vybavení - akademické i rekreační - že jsou plně srovnatelná s právy na pánské koleji. Postavený v celkové hodnotě 300 miliónů saúdských Riyals (přibližně 80 milionů dolarů), univerzitní ultra-moderní kampus poskytuje state-of-the-art zařízení a inovativní instruktážní design a osnov, které nabízí fakulty z celého světa.

Od svého vzniku, Al Yamamah College (nyní Al Yamamah University) realizoval klíčovou úlohu, kterou anglický jazyk hraje v dnešním světě podnikání, znalostí a technologií a přijala strategické rozhodnutí nabídnout své programy v angličtině. S tím na mysli, YU zahájil dlouhodobé partnerství s USA na bázi mezičlánkem jazykových center poskytnout anglické jazykové přípravy programu pro Al Yamamah studenty. Následovat, studentský soustředěný přístup na projektové bázi a s vysoce kvalifikovaných pedagogických pracovníků, Saudi propojily Language Centers (SILC), které byly poskytující Orientace anglického jazyka programu od roku 2004 vybavit studenty anglického jazyka a dalších akademických dovednosti, které potřebují k úspěchu v akademickém kontextu té YU i mimo ni.

Al Yamamah univerzita nabízí bakalářské a magisterské programy ve třech školách: College of Business Administration (Coba), vysoké školy počítačové a informační systémy (CCI) a vysoké školy inženýrství a architektury (CEA).

Poslání

Al Yamamah univerzita poskytuje akademické výuku a odbornou přípravu na nejvyšší úrovni, která vtisknout svým studentům celoživotní věnování k učení a seberozvoje, a zároveň umožňuje stoupající generace utvářet budoucnost označenou pozitivní sociální a ekonomický pokrok

Vize

Al Yamamah univerzita chce být nejpřednější Saudi vzdělávací instituce proslulý svou účinnou přípravu tvůrčích a podnikatelských profesionály, kteří jsou stále ve vysoké poptávce od předních organizací veřejného a soukromého sektoru.

Univerzitní Hodnoty

Věrnost naší náboženské, etické a kulturního dědictví Podpora a podpora vědeckého výzkumu Kreativita, inovace a závazek k dokonalosti Profesionalita a odhodlání k neustálému zlepšování Důvěryhodnost a týmová práce Průhlednost

Univerzitní Charakteristika

Instituce vyššího vzdělávání poznamenán intelektuální přísností a zavázala k rozšíření znalostí, které nabízejí programy výuky a praktického výcviku v odborných disciplínách nezbytně potřebují Angličtina jako vyučovacím jazykem poskytuje lepší přístup ke globálním zdrojům znalosti při vývoji in-poptávka komunikační dovednosti a velmi cenné odborné schopnosti Al Yamamah University aktivně vyvíjí a rozvíjí partnerství s předními vzdělávací a výzkumné ústavy, aby podporovaly fakulty a studentskou výměnu a přenos znalostí a zkušeností Usiluje o dosažení národní, regionální a mezinárodní standardy kvality, jak o tom svědčí institucionální a specializované akreditaci programu Snaží se navázat úzké vazby s klíčovými představiteli z odvětví průmyslu a služeb s cílem identifikovat a reagovat na jejich potřeby vyvstávající Snaží se zaměstnat vysoce kvalifikované mezinárodní fakulty a pracovníky s akademické znalosti z uznávaných předních vysokých škol Podrobujeme naše programy a osnovy k neustálému přezkumu zajistit, že budou odrážet současný stav techniky v různých oblastech svých disciplínách, přičemž je připravena rozšířit osnovy nebo vyvinout nové programy na úrovni bakalářské a magisterské v reakci na potřeby komunity Komplexní uplatnění normy pro zajišťování jakosti a zásad ve všech oblastech Podporuje vědecké výzkumy se specifickou aplikaci na potřeby komunitního rozvoje

Místa

  • Riyadh

    P.O. Box 45180 , 11512, Riyadh

    Otázky