Keystone logo
© Eric Masi
Wright Graduate University

Wright Graduate University

Wright Graduate University

Úvod

Ve společnosti Wright Graduate University personalizované učení neznamená jen malé třídy: zažijete integrovaný přístup ke vzdělávání, který vám umožní aplikovat vaše studium na vaše nejnaléhavější výzvy a získat kredit při vedení svého života a podnikání.

Věříme, že pragmatické vzdělání je cennější než prestižní – a nedávný výzkum to potvrzuje. Pokud se chystáte investovat do titulu nebo certifikátu, mělo by to udělat více než zaškrtnout políčko, abyste získali pověřovací listinu. Měl by se zabývat dovednostmi, které dělají rozdíl mezi průměrnými a hvězdnými výkony a mezi krátkodobými zisky a udržitelnými výsledky.

Ve Wright zažijete to, co studujete, získáte koučování, abyste mohli aplikovat metodiky na svůj vlastní rozvoj, což z vás udělá autentického průvodce pro ty, které vedete a koučujete. Wrightův přístup vám dává proveditelné, skromné každodenní výzvy, které můžete implementovat kdekoli ve své kariéře a životě.

Wrightova fakulta jsou učenci z praxe – majitelé firem, konzultanti, podnikatelé a trenéři – kteří spojili nejúčinnější metodiky učení ze své třicetileté praxe výzkumu a rozvoje vedení s vysoce výkonnými.

Každý program obsahuje základní kurikulum transformačního vedení, které vám poskytne praktické zkušenosti s osobním vedením (sebeuvědomění a rozvoj), vedením jednoho na jednoho (koučování) a skupinovou facilitací a školením od prvního dne vašeho programu.

Tento transdisciplinární přístup se noří hluboko do nového i historického výzkumu v oblasti obchodu, filozofie, psychologie, pedagogické metodologie a neurovědy a poskytuje vám nástroje k pochopení toho, co obecně řídí a motivuje lidské bytosti.

Pokud jste připraveni každý den objevovat nové způsoby myšlení a fungování ve svém životě a kariéře, abyste využili svůj potenciál ve své kariéře, ve vztazích a ve snech a cílech, na kterých vám nejvíce záleží, Wright Graduate University je to pravé vzdělání pro vás.

O nás

Wright Graduate University byla založena v roce 2006 Drs. Bob Wright, Judith Wright a Michael Zwell, aby nabídli postgraduální tituly v nově vznikajících oblastech vedení a koučování. Tento institut vyššího vzdělávání nabízí budoucím vůdcům a vedoucím pracovníkům nástroje k rozvoji vůdčích dovedností, aby povzbuzoval, podporoval, motivoval a inspiroval jejich zaměstnance a kolegy, čímž vytváří pozitivní změny a úspěch v organizacích a společnostech.

Wright Graduate University (WGU) se zavázala k nejvyšším standardům akademické excelence a hodnot, kde jsou zkušenosti studentů pozitivní, personalizované a podporující. Protože WGU poskytuje přístup k široké škále programů a tříd, získali jsme si reputaci za dokonalost, objevování a znalosti. Široká škála kurzů WGU v programech akademických pracovníků je známá tím, že se zaměřuje na jedinečné potřeby vzdělávání a profesního rozvoje dospělých studentů. Pracující dospělí z celé země dosahují svých akademických cílů a zároveň vyvažují požadavky na práci na plný úvazek, rodinu a komunitní povinnosti. Absolventi mohou uplatnit své vzdělání ve své práci a profesích, zatímco se učí na inovativním virtuálním technologickém systému WGU.

WGU si zakládá na tom, že zpřístupňuje vysokoškolské a profesionální vzdělání všem, a to s řadou inovativních, různorodých a přísných kurzů, které budou výzvou, inspirací a motivací studentů k dosažení jejich cílů nového začátku, vyššího vzdělání a dokonce i nového. kariérní cesta. Wright Graduate University je pozitivním krokem správným směrem. Společným tématem všech nabídek kurzů a certifikátů WGU je „Vzdělávání, jak má být“.

Přijímací řízení

Požadavky na přijetí

  • Online žádost: Vyplňte naši online žádost. Za podání žádosti se neplatí žádný poplatek.
  • Uzávěrka prioritních přihlášek pro začátek příští třídy je 11. ledna 2023. Důrazně doporučujeme dodržet tento termín, protože služby pro studenty, jako je balení finanční pomoci, mohou vyžadovat dva týdny na zpracování.
  • Cílová prohlášení: Napište a odešlete dvě 600slovná objektivní prohlášení týkající se vašeho studijního programu. Výzvy k eseji lze získat od zástupce přijímacího řízení.
  • Přepisy: Vyžádejte si jeden oficiální přepis dokládající obdržení bakalářského titulu z akreditované vysoké školy nebo univerzity. Tento přepis musíte obdržet před koncem prvních třiceti dnů od začátku vašeho prvního funkčního období.
  • Mezinárodní přepisy: Žadatelé s tituly z instituce mimo Spojené státy musí mít tyto přepisy vyhodnoceny z hlediska rovnocennosti titulu s akreditovaným americkým titulem nebo školou.
  • Testování v anglickém jazyce: Žadatelé, jejichž rodným jazykem není angličtina, musí prokázat schopnost v psané a mluvené angličtině, o čemž svědčí skóre alespoň 60 na papírové zkoušce TOEFL, 71 na internetové zkoušce TOEFL nebo úspěšné složení skóre na uznávané mezinárodní ekvivalentní zkoušce. Pokud žadatel získal titul z náležitě akreditované instituce, kde je angličtina hlavním vyučovacím jazykem, je osvobozen od požadavku na testování.

Místa

  • Elkhorn

    County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

Otázky