Keystone logo
Webster University Athens

Webster University Athens

Webster University Athens

Úvod

Webster Atény Je zaměřen na podporu kulturní kampusu, který zahrnuje a oslavuje rozmanitost a začlenění a podporuje mezinárodní porozumění a ocenění. Příprava našich studentů na efektivní, zodpovědné a dynamické zapojení do moderních společností, ve kterých žijí a slouží, a k dokonalosti a vedení ve svém osobním a profesním životě. Náš areál se nachází v Athény, Řecko - v historické čtvrti Plaka.

Kvalitní vzdělání

Naším cílem je dosažení vašich vzdělávacích aspirací. Získání jedinečné vzdělávací zkušenosti v Websteru v Aténách lze provést s pomocí naší kanceláře na telefonním čísle 211-990-5309 a +30 211-990-5329.

Naučte by Doing

Ať už se jedná o obchodní nebo komunikační zájem, budete aktivní studentem v Websteru v Aténách. Pokud učebna neposkytuje dostatek "praktických" zkušeností, naše umístění v hlavním městě Řecka poskytne spoustu příležitostí k praxi.

Na základě názvu

S nízkým poměrem mezi studenty a učiteli a průměrnou velikostí třídy, Webster Atény dělá vaše vzdělání osobní. Fakulta se seznámí se studenty na základě jména a je k dispozici pro pomoc studentům v případě potřeby.

Webster Atény se věnuje excelence ve výuce a zahrnuje mezinárodní perspektivu v celém kurikule. Na každém kroku získáte pozornost a podporu, kterou potřebujete k prosperitě.

Nabízíme americké bakalářské a magisterské tituly v pružné struktuře, která podporuje akademickou hloubku a povzbuzuje vás ke zkoumání různých zájmů. V Webster Aténách budete mít příležitost budovat dovednosti a kompetence prostřednictvím studijních cest, konferencí a stáží. Na našem kampusu budete studovat v kulturně různorodém prostředí, které vytvoří celoživotní mezinárodní síť.

Websterská univerzita, založená v St. Louis, Missouri v roce 1915, je nezisková univerzita v USA, která je akreditována Komisí pro vyšší vzdělávání. Websterské univerzitní vzdělávací prostředí kombinuje pohodlí malé univerzity s příležitostmi velkého. Všechno je v našem kampusu k dispozici, abychom vám poskytli praktický přístup ke vzdělávání, který je spojen s profesionálním světem, do kterého brzy vstoupíte.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Athens

    9 Ipitou Street, 105 57, Athens

Otázky