We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Wawasan Open University

Wawasan Open University

Wawasan Open University

Úvod

Lidová univerzita

Wawasan Otevřená univerzita (Wou) byla založena v roce 2006 s jedinečným a společensky odpovědného cíl - poskytnout pracovní Malaysians přístup ke kvalitnímu vysokoškolskému vzdělávání prostřednictvím otevřené distanční vzdělávání (ODL) bez ohledu na jejich vzdělání, etnické nebo socioekonomické pozadí. Univerzita se rozšířil svá křídla v září 2013 nabízet plný úvazek studijní programy pro STPM školní docházku a držáky diplomových v jeho hlavním kampusem v Penang.

Jako Univerzity lidí, ran a věří v poskytování vzdělávání a celoživotní učení příležitostí pro všechny lidi na vlastní obohacení a profesní růst. Po otevření dveří do terciárního vzdělávání, ran a zajišťuje, že více Malajci jsou nyní schopni sledovat cenově stupeň.

Wawasan Otevřená univerzita (Wou), jeden z Malajsie řadě soukromých institucí vyššího vzdělání, byl založen v roce 2006, se závazkem k rozšíření možností v oblasti vysokoškolského vzdělávání a pro výuku dokonalosti zaměřený na zvýšení úrovně znalostí a vzdělanosti mezi všemi Malaysians. Nabízíme otevřené distanční vzdělávání (ODL) pro umožnění pracovní dospělé, aby sledovat jejich vzdělávací sny, aniž by byla narušena jejich profesní a osobní závazky a cenově dostupné on-areálu na plný úvazek studijních programů v Penang pro školní docházku a držitele diplomu. Vybavujeme našim studentům s průmyslem relevantní znalosti a dovednosti, které jim slouží neuvěřitelně dobře v dnešním konkurenčním pracovním prostředí.

Wou Samozřejmě materiál se připraví a dodává mimořádně kvalifikované pracovníky z průmyslu a akademické sféry. Návody jsou dodávány v angličtině a nabízíme nadace kurzy angličtiny posílit základní kompetence, stejně jako kurzy o komunikaci na pracovišti, angličtina pro práce a psaní pro vysokoškolské studium pro zvýšení znalosti.

Všechny programy wou jsou plně schváleny Ministerstvem malajského vysokého školství (Mohe). K dnešnímu dni 35 z více než 50 programů nabízených Wou získaly plný stav akreditaci malajské kvalifikací agentury (MQA); a ze 35 akreditovaných studijních programech, 13 dostalo uznání od ministerstva pro veřejnou službu (SPS) po absolvování svého prvního šarže studentů.

Naše vize, poslání a hodnoty

Naše vize

Snažíme se být zářivá vzdělávací komunita, která inspiruje učení, podporuje inovace a pečuje o všestranný rozvoj osobnosti.

Naše poslání

Zavazujeme se k rozšíření možností v oblasti vysokoškolského vzdělávání a výuce dokonalosti zaměřený na zvýšení úrovně znalostí a vzdělanosti mezi všemi Malajců.

Naše hodnoty

Věříme, že mají potenciál rozvinout naplno, v souladu s ctěných ušlechtilých hodnot, které všichni sdílíme. Věříme v:

Dodržování vysokých standardů institucionální

Zajišťujeme celoživotní učení a osobní rozvojové příležitosti pro každého. Za tímto účelem jsme zajistit otevřený přístup a přístup ke všem. Věříme, že při poskytování inovativní, komplexní akademické programy, které vám nabízejí vysoce kvalitní výuku, vysoké institucionální standardů a širokou škálu vzdělávacích příležitostí.

Oslava rozmanitosti našich studentů

Na Wawasan Open University, jsme přesvědčeni, že vaše úspěchy, talenty a dědictví významně přispívají k naší komunity. Podporujeme vaše právo a odpovědnost hrát aktivní roli v procesu učení, aby se vaše učení zkušenosti produktivní jeden. Poctivost a integrita ve výuce, učení a poradní proces je nezbytný, a objektivní zhodnocení svých schopností a dovedností je klíčem k vašemu úspěchu. Na Wawasan Open University, slavíme rozmanitost našich studentských komunit a jsme pozitivní najdete zkušenost osobně obohacující.

Uznávajíce naše zaměstnance

Věříme, že uznává hodnotu a odbornost našich zaměstnanců, podpoře vzájemné úcty a dodržování jejich práv. Jako zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti, Wawasan Open University poskytuje podpůrné prostředí, které pomáhá zaměstnancům dosáhnout rovnováhy mezi jejich pracovní kariéru a jejich osobní závazky. Jsme si vědomi právo a zodpovědnost našich zaměstnanců hrát aktivní roli v jejich profesním rozvoji, jak se usilovat o dokonalost. Pomáháme jim v tomto procesu vytvořením čestné a transparentní rozhodovací proces.

Oceňování občanů a komunita

Žít až do důvěru, kterou v nás naši sponzoři, našich studentů a soukromých dárců, jsme se zavázali k odpovědnému hospodaření s našimi finančními zdroji. Naším cílem je přispívat ke vzdělávacímu, hospodářských, lidských zdrojů, technologických, sociálně-ekonomického a kulturního rozvoje národa při zachování ekologické udržitelnosti.

Akademická svoboda a spravedlnost

Věříme, že v akademické svobody a svobodné a poctivé výměnu názorů. Usilujeme o nejvyšší akademické integrity a poskytování rovných práv, rovného přístupu a rovného zacházení, pokud se jedná o příležitosti k učení.

Co je Otevřený distanční vzdělávání?

Náš unikátní ODL přístup je ideální pro dospělé studenty, kteří hodlají vykonávat terciární kvalifikací pro profesní rozvoj a self-obohacení flexibilním a cenově dostupným způsobem, bez ohledu na jejich předchozí vzdělání, etnický nebo sociální a ekonomické zázemí. Více než 16.000 pracovních profesionálové v Malajsii, k dnešnímu dni, zažil možností vzdělávání na wou zatímco oni pokračovat ve své práci.

ODL zahrnuje:

Face-to-face výukové relací (pět nebo více za semestr), s vysoce kvalifikovanými lektory, kteří jsou také snadno dostupné pro vás mezi výukových programů prostřednictvím telefonu a e-mailu. Komplexní výukové materiály Přístup na náš e-knihovny Naše Learning Management System (LMS), on-line platformu pro vstup informací a on-line diskuse / fórum se svými vrstevníky, lektorů a koordinátorů kurzů

Nezáleží na tom, kde žijete. Můžete mít možnost studovat u vás doma nebo na pracovišti, ale i naše regionálních center / support center v Penang, Ipoh, Johor Bahru, Kuching, Kuala Lumpur, Bandar Utama a Klang, kde nabízíme počítačové vybavení, pokud nechcete mít svůj vlastní ,

Můžete studovat jeden kurz bez dalšího páchání sami. Případně můžete mít několik kurzů jednu po druhé, dokud jste získali kvalifikaci. Můžete si dokonce vzít přestávku mezi kurzy pokud potřebujete.

Máte možnost zvolit optimální počet kreditů, aby se každý semestr, aby vyhovovaly vaší osobní, pracovní a studijní závazky Nabízíme 45 ODL programy na diplom, absolvent a postgraduální úrovni v podnikání, technologií, vzdělávání a liberálních studií, včetně šesti MBA programy.

Místa

  • George Town

    Wawasan Open University 54, Jalan Sultan Ahmad Shah, 10050, George Town

Otázky