Keystone logo

Waseda Business School

A logo

Úvod

Waseda Business School (WBS) - Graduate School of Business and Finance, součást

WBS udělí těm osobám, které dokončily program obchodního vzdělávání, který odráží nejnovější výsledky výzkumu na základě příslušných standardů hodnocení a které získaly praktické zkušenosti na vysoké úrovni a rozhodovací schopnosti jako vedoucí podniku, titul Master of Business Administration (MBA) a těm, kteří získali pokročilé finanční znalosti a teorii založenou na mezinárodních standardech, titul Master of Science in Finance (MSc in Finance). Máme tři programy, které jsou všechny vedeny v angličtině (některé kurzy jsou k dispozici také v japonštině)

WBS je schopna poskytnout dobře vyvážené vzdělávací osnovy prostřednictvím rozsáhlé řady volitelných kurzů, včetně kultivace globálních perspektiv a profesní etiky, aby mohla nabídnout nepřeberné množství příležitostí k učení v teoretických a empirických přístupech, stejně jako při jeho aplikaci.

Naše mise

WBS vytváří dynamickou vzdělávací komunitu pro všechny zúčastněné strany jako katalyzátor pro rozvoj bystrých a odpovědných globálních lídrů se znalostmi v oblasti řízení.

Akreditace

Místa

  • WASEDA Business School Admissions Office 3rd Floor, Bldg.11 1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku Tokyo 169-8050 JAPAN, , Tokyo

  • 50 Nanyang Ave, Singapore 639798, , Singapore

Otázky