Keystone logo
Waseda Business School

Waseda Business School

Waseda Business School

Úvod

Waseda Business School (WBS) - Graduate School of Business and Finance, součást

WBS udělí těm osobám, které dokončily program obchodního vzdělávání, který odráží nejnovější výsledky výzkumu na základě příslušných standardů hodnocení a které získaly praktické zkušenosti na vysoké úrovni a rozhodovací schopnosti jako vedoucí podniku, titul Master of Business Administration (MBA) a těm, kteří získali pokročilé finanční znalosti a teorii založenou na mezinárodních standardech, titul Master of Science in Finance (MSc in Finance). Máme tři programy, které jsou všechny vedeny v angličtině (některé kurzy jsou k dispozici také v japonštině)

WBS je schopna poskytnout dobře vyvážené vzdělávací osnovy prostřednictvím rozsáhlé řady volitelných kurzů, včetně kultivace globálních perspektiv a profesní etiky, aby mohla nabídnout nepřeberné množství příležitostí k učení v teoretických a empirických přístupech, stejně jako při jeho aplikaci.

Naše mise

WBS vytváří dynamickou vzdělávací komunitu pro všechny zúčastněné strany jako katalyzátor pro rozvoj bystrých a odpovědných globálních lídrů se znalostmi v oblasti řízení.

Vlastnosti kampusu

Život ve WASEDA

Existuje mnoho způsobů, jak se zapojit a prozkoumat své zájmy na adrese Waseda Business School . V sekcích níže se můžete dozvědět více o našich studentech, událostech a tradicích, které mají rádi, a kde a jak žijí v Tokiu.

Life at WASEDA – Waseda Business School (graduate School of Business and Finance)

Život v Tokiu

Informace o bydlení a obecných otázkách každodenního života a komplexního průvodce získáním studentského víza naleznete na webových stránkách Centra pro mezinárodní vzdělávání.

Tokio je zábavné, čisté, bezpečné, trendy velkoměsto světové třídy s více tříhvězdičkovými michelinskými restauracemi než Paříž a různými speciálními bary, které nabízejí ty nejlepší mikropivovary, saké a víno. Kvalita života v Tokiu je extrémně vysoká a skutečnost, že Japonci mají jedny z nejvyšších průměrných délek života na světě, není překvapením.

Tokio produkuje kulturní artefakty, jako jsou anime a manga, které jsou populární po celém světě. Ale je zde také étos zachycený ve filmu Sophie Coppolové Ztraceno v překladu, který je třeba zažít, aby byl pochopen.

Tokio má úžasný systém veřejné dopravy. Snadno se tak dostanete do muzeí, galerií, koncertů a sportovních akcí, zápasů sumo a různých kulturních festivalů. Dvě mezinárodní letiště v Tokiu (Haneda a Narita) umožňují snadné cestování po celé Asii i mimo ni.

Tokio je také obchodním a politickým centrem třetí největší světové ekonomiky a centrem, které se propojuje se zbytkem Asie. Je to místo, kde sídlí ústředí většiny japonských firem z Fortune 500 a většiny japonských poboček nadnárodních firem Fortune 500. V tomto smyslu je Tokio samo o sobě jako živá laboratoř pro lidi s velkým zájmem o obchod. Říká se tedy, že Tokio je perfektním prostředím pro studenty z celého světa, kteří chtějí získat titul MBA v Asii. Nejlepší ze všeho je, že i studenti, kteří neumí japonsky, hlásí, že si život v Tokiu dokážou velmi užít.

Vybavení

Učebna HyFlex

Knihovny

Studenti WBS mají přístup do následujících knihovních zařízení. Níže uvedené hodiny jsou hodiny, kdy jsou knihovny otevřeny během školního roku. Zkontrolujte si prosím otevírací dobu během přestávek.

 • Obchodní knihovna (10. patro, budova 11)
  Tato knihovna poskytuje referenční materiály, jako jsou knihy a časopisy v oblasti obchodu a podnikání pro studenty fakulty a postgraduální studium. Některé materiály jsou k dispozici k zapůjčení (až dvě položky najednou po dobu dvou týdnů).
 • Referenční místnost obchodní knihovny (10. patro, budova 11)
  Obchodní knihovna má připojenou referenční místnost s asi 50 místy pro studenty.
 • S. Takata Memorial Research Library (budova 2)
  Výzkumná knihovna S. Takada Memorial Research Library, která se věnuje využití fakult a postgraduálních studentů v oblasti společenských věd, nabízí výzkumné materiály a také knihy a časopisy v cizích jazycích. Sbírka, která má celkem více než 320 000 položek, je k dispozici absolventům k prohlížení, půjčování a kopírování a zařízení je vybaveno 110 místy. Tato knihovna bude mít otevřeno déle než jiné knihovny na akademické půdě a dokonce i během období přijímacích zkoušek bude velmi užitečná pro studenty WBS, zejména pro ty, kteří chtějí získat přístup k cizojazyčným materiálům. Chcete-li navštívit knihovnu, vstupte z jižního vchodu na stranu obrácenou k budově 2 a poté vyjděte do 3. patra.
 • Studentská čítárna (suterén, budova 11)
  Toto zařízení je primárně určeno pro vysokoškolské studenty School of Commerce a International Liberal Studies, nicméně i postgraduální studenti jej mohou využívat k prohlížení a půjčování.
 • Celý knihovní systém univerzity
  Studenti mají také přístup do Ústřední knihovny a dalších knihovních zařízení v kampusu.

Úvod do stavby 11

Waseda Business School se nachází v jedné z nejnovějších budov Waseda University – Building 11 – v hlavním kampusu Waseda. Budova byla dokončena v roce 2009 s finanční podporou společnosti Daiwa Securities Group Inc., jedné z největších společností s cennými papíry v Japonsku. Budova má několik uspořádání učeben a každá třída je vybavena nejmodernější výukovou technikou.

Studenti WBS navštěvují kurzy hlavně v 9. a 11. patře. Studenti si mohou rezervovat učebny pro skupinové studium, pokud se místnosti pro vyučování nepoužívají. Budova 11 má řadu síťových přístupových bodů umožňujících studentům přístup k vysokorychlostní bezdrátové síti Waseda University.

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AACSB

  Místa

  • Tokyo

   WASEDA Business School Admissions Office 3rd Floor, Bldg.11 1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku Tokyo 169-8050 JAPAN, , Tokyo

   • Singapore

    50 Nanyang Ave, Singapore 639798, , Singapore

    Otázky