We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Úvod

112357__APT8752.jpg

Chystáte se zahájit program Executive MBA a hledáte pro vás správný směr? Připojte se k nám na webináře 26. března, 17:00
Zaregistrujte se zde - https://link.do/yKdSJ


O nás

Warsaw University Of Technology Business School patří mezi nejlepší polské školy nabízející kvalitní manažerské vzdělávání. Škola působí již více než 27 let. Pravidelně je zařazována na přední místo v žebříčku národních žebříčků a průběžně zlepšuje své postavení v mezinárodním žebříčku. Cílem školy je vzdělávat dnešní manažery, kteří jasně chápou současný svět a svou vlastní roli podnikatelských vůdců. Naším posláním je kultivovat odpovědné vůdce, kteří jsou schopni vést ostatní a kteří neustále pracují na vlastních znalostech, dovednostech a talentech.

Naším posláním je kultivovat odpovědné vůdce.

Škola pro vůdce

Moderní ekonomika a společnost potřebují skutečné vůdce - vůdce, kteří jsou schopni strategicky plánovat, jednat odpovědně, efektivně řešit problémy, brát vypočítané riziko a sdílet své nadšení s ostatními. Měly by rozvíjet své manažerské a podnikatelské dovednosti a mít hluboký přehled o ekonomice a vlastní organizaci. Vedoucí musí být také otevřeni, flexibilní a schopni se přizpůsobit změnám, ke kterým dochází v jejich prostředí.

WUT Business School formuje lidi, kteří chápou názory ostatních, přesvědčují a vedou ostatní lidi.

Evropský experiment

Warsaw University Of Technology Business School byla založena v roce 1991 v důsledku odvážného experimentu. Byla založena společně čtyřmi institucemi: nejlepší polská technická univerzita, Varšavská technologická univerzita a tři prestižní obchodní školy ze západní Evropy - HEC School of Management (Paříž, Francie), London Business School (Velká Británie) a NHH Norwegian School of Economics (Bergen, Norsko). Proto již od počátku měla WUT Business School skutečně mezinárodní charakter, který byl úspěšně podpořen díky neustálému zapojení zakladatelů. Škola je již řadu let členem Evropské nadace pro řízení rozvoje vytvořené předními evropskými řídícími školami.

110414_inauguracja2018-64.jpg

Nejvyšší kvalita vzdělání

Warsaw University Of Technology Business School vyvinula svůj vlastní model vzdělávání , který reaguje na složitost moderního světa a vysoké očekávání, kterým čelí čelní představitelé. Model je založen na třech pilířích:

  • rozvíjení znalostí a dovedností
  • pomocí znalostí v praxi
  • osobního rozvoje studentů

Náš model je zaměřen na pochopení komplexnosti moderní ekonomiky a společnosti, vztahů mezi různými oblastmi činnosti a také na pochopení problémů, kterým čelí čelní představitelé. Nezávislé týmy, které se skládají z polských a zahraničních vědců a praktických pracovníků, zajišťují, aby učební osnovy zůstaly nejvyšší kvality.

Jsme hrdí na poskytování vzdělání, které splňuje očekávání našich studentů.

Alumni Network

Kromě kvality vzdělání je největší výhodou WUT Business School síť našich absolventů MBA programů . Naši absolventi jsou rozmístěni po celém světě, drží se ve vysokých pozicích v organizacích a často rozvíjejí své vlastní podniky. Díky spolupráci s absolventy vytvářejí naši absolventi jedinečné obchodní příležitosti.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Warsaw

    Warsaw University of Technology Business School Koszykowa 79, 02-008 Warsaw, 02-008, Warsaw

Otázky