Keystone logo
© Czestochowa University of Technology
Wroclaw Business University of Applied Sciences

Wroclaw Business University of Applied Sciences

Wroclaw Business University of Applied Sciences

Úvod

Mezinárodní program MBA na Wroclaw Business University of Applied Sciences ( WAB ) vyniká jako prestižní a komplexní vzdělávací nabídka, která vybavuje studenty dovednostmi a znalostmi potřebnými k tomu, aby vynikali v globálním obchodním prostředí. Wroclaw, pulzující a kulturně bohaté město v Polsku, poskytuje ideální zázemí pro mezinárodní MBA zkušenosti, kombinující akademickou dokonalost s rozmanitým a dynamickým prostředím.

Učební plán programu je navržen tak, aby splňoval požadavky rychle se vyvíjejícího obchodního světa, s důrazem na globální perspektivu a praktickou aplikaci teoretických konceptů. Studenti se zabývají širokou škálou předmětů, včetně mezinárodní obchodní strategie, mezikulturního managementu, financí, marketingu a podnikání. Fakulta, složená ze zkušených odborníků a akademiků, podporuje prostředí pro spolupráci a podporuje studenty, aby kriticky a kreativně mysleli.

Jednou z klíčových silných stránek programu je jeho mezinárodní zaměření, které podporuje skutečně multikulturní zážitek. Různorodý studentský sbor zajišťuje vystavení různým perspektivám, zlepšuje mezikulturní komunikaci a dovednosti týmové práce. Důraz na aplikace v reálném světě je dále posílen prostřednictvím spojení s průmyslem a přednášek pro hosty zkušených profesionálů, které poskytují cenné poznatky o současných obchodních praktikách.

Závazek akademie k inovacím se odráží v jejím nejmodernějším vybavení a výukových metodách založených na technologiích. Po dokončení mezinárodního programu MBA na WAB se absolventi objeví s dobře zakulaceným souborem dovedností, globálními perspektivami a silnou sítí profesionálních spojení, což je posune k úspěchu ve vedoucích rolích v různých průmyslových odvětvích po celém světě.

Místa

  • Wrocław

    Aleksandra Ostrowskiego, 22, 53-238, Wrocław

Otázky