Keystone logo
Vatel Turkey

Vatel Turkey

Vatel Turkey

Úvod

Vatel má 50 pohostinských škol v Evropě, Americe, Asii a Africe. Sdílejí stejné poslání: připravovat mladší generace na budování své profesionální budoucnosti v mezinárodním odvětví pohostinství a cestovního ruchu.

Vatel se rozhodl:

  • Učte techniky řízení založené na dvou století historie v pohostinství, založené na vysoce kvalitních službách a spokojenosti zákazníků. To zahrnuje všechny kulturní aspekty klientů, od země, kde se hotel nachází, až po personál pracující v něm.
  • Předávejte francouzské umění pohostinnosti, uznávané po celém světě jako znak kvality, dobrého vkusu a dokonalosti.
  • Vyučujte francouzštinu ve všech nefrankofonních zemích, kde naše skupina působí.

Nyní máme 35 000 absolventů, kteří pracují po celém světě a jsou hrdí na to, že si říkají Vateliens a pracují v nejkrásnějších hotelech na světě.

Nejlepší škola managementu pohostinství

Vatel Group a její kampusy po celém světě získaly ocenění „Best Hospitality Management School“ v 17. ročníku Worldwide Hospitality Awards v konkurenci 42 prestižních mezinárodních škol.

Fakta

  • 55 kampusů
  • 1st-Worldwide Business School Group v pohostinství a managementu cestovního ruchu
  • 9 000 studentů
  • 1. ocenění Nejlepší hotelová škola od profesionálů v oboru
  • 35 000 absolventů

Vysoce vyškolení a velmi profesionální učitelé

Učitelský sbor hraje velmi důležitou roli ve vašem budoucím úspěchu. Ve VATEL Istanbul vám učitelé předávají své know-how a vášeň. Díky interaktivním tréninkovým metodám, které se blíží realitě oboru pohostinství. Poskytnou vám nástroje pro rozvoj vašich technických, koncepčních a analytických dovedností jako budoucích manažerů. Dlouhotrvající angažovanost pedagogického sboru VATEL, ať už se jedná o vysokoškolské učitele nebo hostující lektory vybrané pro jejich excelenci ve svém specifickém oboru, přispívá k vašemu kariérnímu úspěchu.

Cíle vzdělávání

V mezinárodním prostředí zvládnutí manažerských, týmových a manažerských technik. Rozvíjení odborných, právních, ekonomických a jazykových schopností s cílem být provozním manažerem ve společnosti.

Skvělá příležitost od Vatel Istanbul: Studujte jeden semestr v Istanbulu, jeden semestr ve Francii!

VATEL Istanbul vám nabízí skvělou příležitost pro období praktických aplikací!

Nyní můžete strávit svůj teoretický semestr v Istanbulu po dobu 3 měsíců, po kterých budou následovat praktické aplikace po dobu 10 týdnů v našem hotelovém kampusu na jihu Francie: Nimes...

Nemůžete být mezinárodní a přitom zůstat místní!

Přijímací řízení

Místa

Místa
  • Mebusan Yokuşu Sokak No:15 Beyoğlu, 34000 Istanbul, Istanbul

Otázky