Keystone logo
Vatel Sofia Hotel Management & Tourism Business School

Vatel Sofia Hotel Management & Tourism Business School

Vatel Sofia Hotel Management & Tourism Business School

Úvod

VATEL

VATEL je světově uznávaná škola managementu pohostinství s 54 kampusy po celém světě, 9 000 studenty a sítí 42 000 angažovaných absolventů. VATEL, lídr v oblasti pohostinského vzdělávání, poskytuje svým studentům rozsáhlý a praktický přístup ke vzdělávání, který je připraví na úspěšnou kariéru v pohostinství. Jeden z nejnovějších kampusů bude brzy založen v ohromujícím městě Sofie v Bulharsku. Tento vzrušující nový přírůstek do celosvětové sítě VATEL poskytuje studentům příležitost studovat v pulzujícím rychle se rozvíjejícím městě, které se má stát centrem pohostinského průmyslu.

Vatel, Globální síť škol managementu pohostinství a absolventů

Vatel má 50 škol pohostinství umístěných v Evropě, v Americe, v Asii a v Africe. Sdílejí stejné poslání: připravovat mladší generace na budování své profesionální budoucnosti v mezinárodním odvětví pohostinství a cestovního ruchu.

Vatel se rozhodl:

 • Učte techniky řízení založené na dvou století historie v pohostinství, založené na vysoce kvalitních službách a spokojenosti zákazníků. To zahrnuje všechny kulturní aspekty klientů, od země, kde se hotel nachází, až po personál pracující v něm.
 • Předávejte francouzské umění pohostinnosti, uznávané po celém světě jako znak kvality, dobrého vkusu a dokonalosti.
 • Vyučujte francouzštinu ve všech nefrancúzsky mluvících zemích, kde naše skupina působí.

Nyní máme 35 000 absolventů, kteří pracují po celém světě a jsou hrdí na to, že si říkají Vateliens a pracují v nejkrásnějších hotelech na světě.

Vatel je mezinárodní

Na začátku 21. století, 20 let po otevření první školy Vatel ve Francii, byly připraveny všechny faktory mezinárodního rozvoje: byl prokázán náš vzdělávací koncept založený na progresivní a kontrolované směsi teorie a odborných zkušeností; je udržitelný a připraven k uvedení na trh v zahraničí. Od té doby se otevírají nové kampusy v Evropě, Asii, Americe a Africe.

Síť škol Vatel, která se nachází na čtyřech kontinentech, tvoří 1. skupinu světových obchodních škol v oblasti pohostinství a cestovního ruchu, kterou odborníci zvolili jako nejlepší školu správy pohostinství.

Duch Vatel, celoživotní hodnoty

Vatelův úspěch je založen na pěti pilířích. Na celém světě se naši členové fakulty naučili:

 1. mít hluboké vazby se svými studenty
 2. vytvářet dynamické podmínky učení
 3. sdělit své know-how a znalosti
 4. zavést koncept správného chování ve všech situacích
 5. mít úzké vztahy s profesionály pracujícími na manažerských pozicích v hotelech a cestovním ruchu

Učební týmy skupiny Vatel jsou stejně složeny z profesorů z univerzit a profesionálů, kteří si ve svých oborech vytvořili jméno.

Vatelská uniforma, vzdělávací i inkluzivní

Dress code Vatel navozuje chování, které je přísné, střízlivé a elegantní, jak to vyžadují všechny práce v pohostinství a restauračních službách. Studenti cítí, že patří do naší školy a přijímají hodnoty, které budou ve svém profesním životě potřebovat. Jako důkaz našeho uznání sdíleného všemi studenty Vatel na světě ztělesňuje hodnoty získané ve Vatelu, které je budou provázet po celý jejich profesní život.

VŠEOBECNÉ VZDĚLÁVACÍ ZAŘÍZENÍ

Garantované stáže v renomovaných hotelových zařízeních.

 • Učebny
 • Studovna
 • Konferenční místnost
 • Moderní vybavení

STUDENTSKÉ SLUŽBY

 • Intranet Vatel
 • Práce na částečný úvazek (rauty nebo recepce)
 • Návštěvy a exkurze po Evropě a příhraničních zemích
 • Pracovní a školicí příležitosti po celém světě

Praktická aplikace

Vatel podepsal partnerství s nejlepšími mezinárodními hotelovými řetězci pro své praktické aplikace. Studenti absolvují praktické aplikační kurzy v restauračních službách, úklidu a na recepci ve 4 a 5hvězdičkových a boutique hotelech.

Statistika

Míra zaměstnanosti absolventů Vatel na konci studia na Vatel

Míra zaměstnanosti absolventů Vatel je vysoká, zejména díky všem odborným zkušenostem, které nashromáždili během školní docházky, a to jak ve škole, tak během stáží. Vyškoleni v kariéře hotelového managementu týdny teoretických kurzů následovaných odbornými zkušenostmi, náboroví důstojníci oceňují jejich strategické a provozní profily.

Míra zaměstnanosti absolventů Vatel v hotelovém managementu (v% absolventů)

 

Smlouva

+ 3 měsíce

+ 6 měsíců

+ 12 měsíců

Bakalář v mezinárodním hotelovém managementu

Smlouva na dobu určitou

60%

55%

25%

Smlouva na dobu neurčitou

15%

43%

75%

75%

98%

100%

MBA v mezinárodním hotelovém managementu

Smlouva na dobu určitou

45%

24%

5%

Smlouva na dobu neurčitou

35%

76%

95%

80%

100%

100%

  Vlastnosti kampusu

  Sofia, Bulharsko

  Sofie, Hlavní město Bulharska, je prosperující a fascinující místo pro zahraniční studenty. Sofie je město kontrastů, integruje bohaté kulturní dědictví s moderní a pulzující atmosférou. Má bohatou historii sahající více než 2000 let. Budete mít přístup k prvotřídním univerzitám a výzkumným organizacím, stejně jako prosperující umělecká a kulturní scéna, jako student v Sofii. Budete mít příležitost vidět mnoho uměleckých prostor a muzeí ve městě, vychutnat si jeho autentickou kuchyni, a užít si jeho pulzující noční život. Sofie je také cenově výhodná lokalita, s dostupnějšími životními náklady než mnoho jiných evropských měst. To znamená, že budete moci co nejvíce potěšit ve všech aspektech, které město nabízí.

  Mezinárodní atmosféra v Sofii

  Sofia je obydlené město, včetně zahraničních studentů a turistů. Místní obyvatelé jsou uctiví a otevřeni socializaci. Většina z nich však nemluví anglicky. Bulharský jazyk používá azbuku, takže se možná budete muset před příjezdem do Sofie naučit některé základní informace.

  Mezi studenty, Angličtina je široce mluvená a mladá komunita může být užitečná, pokud jde o cenné tipy o hlavním městě Bulharska.

  Počasí Sofia

  Podnebí v Sofii je vyvážené, s chladnými a zasněženými zimami a slunečnými, teplými léty. Prameny a podzimy netrvají dlouho a mohou zahrnovat deště s bouřkami. Průměrné teploty jsou 5° C v lednu a 28° C v červenci.

   Přijímací řízení

   Přijímací řízení

   1. Kontaktujte Vatel Campus dle vašeho výběru
   2. Vyplněnou přihlášku a všechny ostatní požadované dokumenty odešlete zpět do školy.
   3. Škola bude studovat váš spis, a pokud budete přípustní, vás pozve na další přijímací zkoušku.
   4. Přijímací zkoušku absolvujete ve škole, kterou chcete navštěvovat.
   5. Výsledky obdržíte během několika dnů.
   6. Vaše přijetí bude ověřeno po pohovoru s ředitelem školy školy, kterou chcete navštěvovat.

   Žebříčky

   Vatel získal " ocenění " Best Hotel Management School od odborné poroty

   Skupina Vatel a všechny její kampusy po celém světě získala ocenění „Best Hotel Management School“ od mezinárodní poroty složené z profesionálů v oblasti pohostinství na slavnostním ceremoniálu Worldwide Hospitality Awards.

   Globální uznání vyjadřují ti, kteří přijímají absolventy Vatel po celém světě.

   Místa

   • Sofia

    Building D, 1F 115 M Tsarigradsko shose Blvd. Sofia, Bulgaria, 1784, Sofia

   Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky