Keystone logo
Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Úvod

První vatel škola se tak otevřela v Paříži s jedinečnou a základní vzdělávací metodou: absolvováním teoretických kurzů a profesionální zkušeností s využitím toho, co jsme se naučili ve třídě. Aby toho bylo možné dosáhnout, měla každá vatel škola přímo v kampusu aplikační restauraci nebo hotel, kde si studenti mohli ověřit své znalosti prostřednictvím profesionální aplikace u skutečných zákazníků.

vatel má 50 pohostinských škol v Evropě, Americe, Asii a Africe. Sdílejí stejné poslání: připravovat mladší generace na budování své profesionální budoucnosti v mezinárodním odvětví pohostinství a cestovního ruchu.

vatel se rozhodl: Vyučovat techniky řízení založené na dvou stoleté historii v pohostinství, založené na vysoce kvalitních službách a spokojenosti zákazníků. To zahrnuje všechny kulturní aspekty klientů, od země, kde se hotel nachází, až po její personál; Přenášet francouzské umění pohostinství, uznávané po celém světě jako známka kvality, dobrého vkusu a dokonalosti; Vyučujte francouzštinu ve všech frankofonních zemích, kde naše skupina působí.

Nyní máme 35 000 absolventů pracujících po celém světě a jsme hrdí na to, že si říkáme Vateliens a pracujeme v nejkrásnějších hotelech na Zemi.

Místa

 • Île-de-France

  Rue Nollet,122, 75017, Île-de-France

  • Brussels

   Avenue de la Toison d'Or,80, 1060, Brussels

   Otázky