Keystone logo
USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

Úvod

Globální Executive MBA (Gemba) v Šanghaji představuje silný partnerství mezi University of Southern California Marshall School of Business a Shanghai Jiao Tong University Antai Vysoké škole ekonomie a managementu, zachycující nejlepší ze skutečně globální vzdělávací zkušenost.

Gemba studenti sešli z celého světa se učit od vynikajících členů fakulty a sdílet neocenitelné zkušenosti. Tento program přitahuje široký průřez profesionály: jsou vedoucí zaměstnanci od nadnárodních, soukromých a veřejných firem, podnikatelů a vůdců rodinné podniky.

Výhody jisté míry Gemba jsou nezaměnitelné: Příslušné třídy vyučují vynikající fakulty, vynikající globální sítě, a celoživotní přátelství v rámci celosvětového USC Trojan rodině.

Gemba PARTNERSTVÍ

University of Southern California

USC (University of Southern California), je soukromý, ne-pro-zisk, nonsectarian, výzkumná univerzita, která byla založena v roce 1880 s hlavním kampusu v Los Angeles, Kalifornie. V Kalifornii je nejstarší soukromé výzkumné univerzity, USC historicky vychoval řadu regionu podnikatelů a odborníků. V posledních desetiletích, univerzita také zadlužuje jeho umístění v Los Angeles navázat spolupráci s výzkumnými a kulturních institucí po celé Asii a Tichomoří. S ohledem na stav Los Angeles jako globální město, USC má největší počet zahraničních studentů nějaké univerzity ve Spojených státech. V roce 2011, USC byl jmenován mezi Top 10 Dream škol v národě.

Shanghai Jiao Tong University

Shanghai Jiao Tong University (SJTU) je široce uznáván jako jeden z nejlepších čínských pěti univerzit. SJTU byla založena v roce 1896 ShengXuanhuai a je tak jedním z nejstarších univerzit v Číně. SJTU vybuduje velké množství vynikajících jednotlivců a významně přispěli k prosperitě národa, zejména v oblasti vývoje vědy a techniky. Naše slavné absolventy patří bývalý generální tajemník Komunistické strany JiangZemin, zakladatel PRC raketové programu Qian Xuesen, a stovky others.More než 200 akademiků z Číny akademie věd a akademie inženýrství jsou absolventi SJTU.

Marshall School of Business

USC Marshall School of Business je soukromá výzkumná a akademická instituce zavazuje vzdělávat globálními vůdci zítřka. Hodnocena jako jedna z nejlepších školních let země na účetnictví, finance, podnikání a mezinárodních obchodních studií, Marshall také sdílí bohatou historii a živé společenství akademického systému USC.

Antai Vysoká škola ekonomie a managementu

Jak je případ s naší mateřskou instituci, SJTU se Antai Vysoká škola ekonomie a managementu (ACEM) je široce uznávána jako top-five obchodní škole v Číně. S celkovým studentský sbor skoro 6000 a fakulty 200, ACEM nadále vede obchodní vzdělání vpřed v Číně a v Asii. ACEM je jediná obchodní škola v Číně, které mají být trojnásobný-akreditován: AACSB, AMBA a Equis, a byla hodnocena podle Financial Times jako No. 2 v Číně za mezinárodně relevantního výzkumu.

Místa

  • Shanghai

    Room 102, South Building, Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University, 535 Fahuazhen Road , 200052, Shanghai

Programy

Otázky