Keystone logo
University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

Úvod

University of Stellenbosch Business School (USB), Který se nachází v obchodní čtvrti Tyger Valley v severní části Kapském Městě v Jihoafrické republice, nabízí širokou škálu mezinárodně akreditovaných řízení a vedení programů.

USB je rozpoznán jako nejvyšší škole v International Business School sítě. To byl první škola z africké univerzity přijímat všechny tři mezinárodní akreditací: AACSB, EQUIS a AMBA. USB byl také jmenován No 1 obchodní škola v Jižní Africe pro rok 2015 podle PMR.africa.

Celkově lze říci, USB usiluje o rozvoj odpovědné vůdce prostřednictvím dobře zakotvené podnikového vzdělávání a výzkumu.

Programy USB jsou relevantní pro Jižní Afriku, jiných afrických zemí i mimo ni. Nad vlajkové lodi MBA USB, která je prezentována na kratší období od roku 2016, USB nabízí programy v oblasti financování rozvoje, vzdělávání vedoucích pracovníků, managementu, koučování Futures studií a projektové řízení.

Portfolio programů:

MBA (plný úvazek a modulární) MPhil v oblasti financování rozvoje MPhil v futurologie MPhil v oboru Management Coaching PhD v oboru Business Administration PhD v oblasti financování rozvoje Phd v dalších studiích Postgraduální diplom v oboru Business Management a správa Postgraduální diplom v oboru futurologie Postgraduální diplom v oboru vzdělávání vedoucích pracovníků Postgraduální diplom v oboru řízení projektů Postgraduální diplom v oblasti financování rozvoje Postgraduální diplom v oboru finančního plánování Executive Education

Důvody, proč byste si měli vybrat USB

Tři mezinárodní akreditace

USB má záruky kvality v podobě AACSB, EQUIS a AMBA akreditace. USB byla první škola z africké univerzity držet všechny tři mezinárodní akreditací obchodních škol.

Mezinárodní expozice

Mezinárodní účast USB je prokázána jeho tří mezinárodních akreditací, jeho mezinárodní studentů, navštěvující mezinárodní fakulty a zahraniční studenty, povinné MBA Mezinárodní studie modulu na zahraniční obchodní škole v programu MBA, jeho přítomnost v mnoha částech afrického kontinentu, a partnerství s obchodními školami na všech kontinentech.

Afrika zaměřené na odborné znalosti

USB je vaše obchodní znalosti partnera v Africe. Škola se stala známou pro své africké-soustředí odborné znalosti v oblastech, jako je financování rozvoje, etiky a správy a řízení společnosti, osobní rozvoj vedení, řízení koučování, výzkum futures a ekonomiky rozvíjejících se zemí.

Vývoj Vedení

Silný důraz na vývoj vedení součástí našich programů - zejména naše MBA a postgraduální diplom v oboru vzdělávání vedoucích pracovníků. Vedení odbornost USB je stanoví podle mezinárodních standardů a podpořila rostoucí množství uznávaných výzkumných institucí.

Kolaborativní učení

Collaborative učení je klíčovým prvkem programů usb je, a to intenzivní zapojení přispívá k život měnící zkušenost studovat s námi. Každý student přináší různé kvalifikace, zkušenosti s řízením a kulturní znalosti do tabulky.

Rozmanitost

Na své studijní cestě na USB, budete spolupracovat s lidmi z širokého spektra kultur a zemí. Studenti pocházejí z celé Jižní Afriky, zbytek Afriky a světa. Tato rozmanitost se přidat hloubku k vaší zkušeností s výukou a pomůže vám vytvořit cenné sítě obchodních kontaktů a spolužáků, které vám vydrží celý život. www.usb.c.za

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Cape Town

    Carl Cronjé Drive, Bellville, 7530, Cape Town

Otázky