Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
upGrad

upGrad

upGrad

Úvod

upGrad je světovým lídrem v oblasti vysokoškolského online vzdělávání. S nejnovější technologií, pedagogikou, průmyslovými partnery a špičkovými učiteli vytváříme pro naše studenty po celém světě pohlcující online vzdělávací zážitky. Život ve společnosti upGrad přichází s jasným uspokojením, že s námi budete budovat kariéry pro lidi po celém světě.

Naším posláním je, aby naši studenti dosahovali požadovaných výsledků. Upgrade byl založen v roce 2015 a zasáhl více než 1 milion registrovaných studentů ve více než 50 zemích po celém světě. Pokud vám to zní dobře, budeme více než rádi, když budete s námi na palubě a společně můžeme dosáhnout většího úspěchu.

Další informace o dovednostech poptávky z upGrad

O čem je platforma Learn - upGrade

Naše výukové platformy jsou skvělým způsobem, jak získat znalosti, abyste mohli lépe porozumět. Tato otevřená platforma je pro zvídavé lidi skvělým způsobem, jak lépe porozumět oborům. Flexibilita, nákladová efektivita a především možnost učit se obsah relevantní pro dané odvětví jsou hlavními důvody popularity naší výukové platformy při upgradu.

Můžete také využít této příležitosti k lepšímu porozumění předmětu, pokud si přejete rozšířit své znalosti. Můžete si vybrat čas a místo dle vlastního výběru a pokračovat ve své práci. Kromě toho můžete identifikovat mezeru ve znalostech a podle toho vybrat učební materiál, který nejlépe vyhovuje vaší trajektorii.

Tyto výukové materiály jsou dostupné téměř ve všech oblastech, jako je datová věda, technologie a management, což studentům umožňuje zvyšovat si své dovednosti. upGrad přináší svým studentům vysoce silný obsah v podobě stručného vysvětlení témat.

Na upGradu získáte příležitost získat přístup k nejmodernějším učebním osnovám. Vzdělávací program relevantní pro daný obor je navržen tak, aby jeho studenti byli připraveni na průmysl. S pomocí těchto výukových materiálů můžete pokročit ve své kariéře a získat lepší pracovní příležitosti. Můžete také pozvat své přátele, kolegy nebo kolegy, aby se k vám připojili na cestě učení.

Místa

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

    Otázky