Keystone logo
University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

Úvod

Proč zvolit UWA


Prozkoumejte naše kampusy a zařízení, seznámíte se s historií nejstarší univerzity našeho státu a zjistíte, proč vás může získat diplom UWA pro kariéru budoucnosti, a nikoliv jen pro práci zítřka.

Jsme hrdí na to, že jsme nejprve v západní Austrálii a že jsme v celosvětovém měřítku zařazeni do Top 100 univerzit.

Č. 1 - Rovná se jako první za celkovou poptávku a výzkum studentů

7 - Sedm z našich předmětů se řadí mezi Top 50 na světě

Top 100 - se umístila na 96. místě v Top 100 univerzit po celém světě

74880_74854_2017.03.06UWAANNUAL-HR-61BusinessSchool.jpg


Pět důvodů pro studium na UWA

Zjistěte, co motivuje lidi k tomu, aby usilovali o své cíle s námi.


Vibrující zkušenost studentů

Přilehlá k řece Swan, náš campus v Perthu patří mezi nejmalebnější v Austrálii s ikonickými pískovcovými budovami, které se nacházejí mezi zahradami, které jsou součástí dědictví. Jsme pouhých 10 minut od hlavního nákupního a obchodního centra Perthu a poblíž mnoha nádherných pláží města.

Na kampusu budete mít k dispozici řadu základních vybavení, včetně kaváren, knihoven, knihkupectví, živé kulturní čtvrti a tónů klubů a společností, které se mohou připojit a prožít život studenta naplno. Náš podpůrný Studentský spolek znamená, že si můžete vyzkoušet dobrovolnou práci, získat nezávislou radu v řadě záležitostí nebo navštěvovat jednu z mnoha různorodých akcí v areálu i mimo něj.


Inovační struktura kurzu

Ať už máte jakékoliv cíle, udělí vám diplom UWA svět možností. Přibližně 40 procent dnešních pracovních míst nebude za 20 let (CEDA, 2015) existovat, a proto věříme v lepší přípravu na kariéru budoucnosti.

Naše inovativní struktura kurzu je jediným svého druhu ve WA a je založena na globálním modelu. To znamená, že můžete sledovat své zájmy a současně maximalizovat možnosti kariéry. Tato flexibilita vás odděluje od davu a je klíčovým předpokladem pro budoucí kariéru.


Hodnocení a hodnocení

V Austrálii se snažíme poprvé v první řadě pro studentskou poptávku, počáteční platy absolventů, intenzitu výzkumu a granty na výzkum založené na klíčových opatřeních v příručce Good Universities Guide 2016. QS World Rankings nám dala nejvyšší hodnocení - 5 hvězdiček - nejvyšší jedno procento univerzit po celém světě. Sedm z našich oborů je zařazeno do Top 50 na světě podle QS World University Rankings podle předmětu.


Výsledky absolventů

Váš titul UWA je investicí do vaší budoucnosti. Naši absolventi trvale překračují průměrné počáteční platy a míru zaměstnanosti státních absolventů. Oslavujeme silné partnerství v oblasti průmyslu a nabízíme praktické zkušenosti z reálného světa, kromě cenných příležitostí pro profesionální vytváření sítí. Tento praktický učební přístup je vysoce ceněn zaměstnavateli a zajišťuje, že jste připraveni na kariéru. Naši absolventi se nadále inspirují a přinášejí pozitivní dopad na společnost.


Změna světa prostřednictvím výzkumu

Jako vysoká škola s vysokou intenzitou výzkumu jsme součástí skupiny osmi (koalice špičkových výzkumných univerzit v zemi) a jednoho ze dvou australských členů sítě celosvětových univerzit. Jsme také zakládajícím členem sítě Matariki vysoce kvalitních, výzkumně náročných univerzit se zvláštním zaměřením na zkušenosti studentů.

V průběhu let jsme nadále přilákali vysoce kvalitní, globálně uznávaný personál, výzkumné pracovníky a studenty, včetně našeho laureáta Nobelovy ceny Barryho Marshalla, a každoročně obdržíme přibližně 80% veškerého financování výzkumu na univerzitách WA.

74881_74849_2017.03.09UWAANNUAL-HR-66.jpg


Průmyslová připojení

U UWA budete nejen studovat do určité míry, ale máte příležitost získat cenné zkušenosti s vaší budoucí kariérou.


Mentoring

Spojte se s průmyslovým profesionálem pro individuální poradenství a rozvíjejte své dovednosti.


Nepříjemné zkušenosti

Naše síť průmyslových umístění vám umožňuje najít nekonečné umístění.


Umístění pro zápočet

Pro-úvěrové stáže nebo cvičení jsou uspořádány jako součást vašeho titulu.

74882_74853_2017.03.20UWAANNUALDAY10.-116.jpg

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Perth

    35 Stirling Highway, 6009, Perth

Otázky