Keystone logo
University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

Úvod

Univerzita západního Londýna - RAK Branch Campus

UWL má pověst vysoce kvalitního vzdělávání úzce spojeného se zaměstnáním. Naším cílem je inspirovat naše studenty, aby se stali inovativními profesionály a propojili je s vzrušujícími a odměňujícími se kariéry.

Umístěný v srdci jednoho z nejúspěšnějších obchodních regionů ve Velké Británii, univerzita má vysoce kvalitní pracovníky s bohatými zkušenostmi v příslušných disciplínách a silným spojením s průmyslem.

Všechno, co děláme, je navrženo tak, aby našim studentům vybavilo jak akademické znalosti, tak praktické dovednosti, které uspějí ve své zvolené kariéře. Jsme Kariéra univerzity.


Tady na univerzitě v západním Londýně jsme zahájili ve spolupráci s Wisdom Education Group, která je našim poskytovatelem místní akademické infrastruktury. Jedná se o náš jediný Branch Campus, který slouží studentům ze Spojených arabských emirátů, Středního východu a Afriky.

Jsme potěšeni nabízet řadu vysoce kvalitních karierně zaměřených vysokoškolských a postgraduálních kurzů, které nabízí vysoce zkušený pedagogický pracovník.

Přinášíme studentovi orientovaný etos do společnosti Ras al Khaimah, která zajišťuje, že studenti jsou v srdci všeho, co děláme, pokud jde o učební osnovy, výuku a život v kampusu. Nabízíme flexibilní jízdní řády, které vyhovují potřebám studentů a uspokojují pracovníky. Třídy jsou doručovány v angličtině a udělená kvalifikace budou stejná jako to, co udělujeme zde ve Velké Británii.

University of West London Branch Campus, Akademie, Ras al Khaimah Spojené arabské emiráty:

Nově otevřené centrum Univerzity West London (pobočka RAKFTZ) se nachází v akademické zóně zóny volného obchodu Ras al Khaimah ve Spojených arabských emirátech. Toto je první Branch Campus University of West London na Středním východě./strong>

Campus je centrálně umístěn na hranici Umm Al Qaiwanu v Ras Al Khaimah Emirate v Al Hamra. RAK Ceramics, světově proslulá společnost Keramika se nachází v blízkosti tohoto kampusu. Přímý přístup z emirátu Fujairah je další výhodou. Tento Campus mohl přímo sloužit všem severním emirátům, protože je blízko Fujairah, Umm Al Quwain, Ajman, Sharjah a Dubaj. Centrum je vzdáleno 50 minut jízdy od Dubaje a doprava je zajištěna po celém severních emirátech včetně Dubaje.

Středisko nabízí řadu vysokoškolských a postgraduálních kurzů, které vyučují vysoce zkušení učitelé. Třídy jsou doručovány v angličtině a udělená kvalifikace budou stejná jako to, co udělujeme zde ve Velké Británii.

Kurzy, které budou nabízeny, zahrnují management, finance a účetnictví a management cestovního ruchu.

Kariéra a postup studie

Po absolvování kurzu se naši MBA studenti cítí více sebejistě a mnoho se přesunulo do oblastí růstu, jako je bankovnictví, poradenství, vládní a neziskové sektory na mezinárodní scéně, zatímco jiné provozují vlastní úspěšné podniky.

Naši MBA doktorandi nyní pracují se společnostmi, jako jsou:

Citibank
Accenture
GlaxoSmithKline
NHS Trusts
BBC
Yahoo
Starbucks
Continental Pneumatiky
The Times Indie
Jarvis hotely
Opatrovník

Průběh studie


Během studia jste možná objevili oblast, o které se chcete dozvědět více. Doktorské studium vám umožní rozvíjet výzkumné a generické dovednosti, které vám umožňují úspěšně pracovat jako profesionální badatel./>

Podpora kariéry


Naše stupně jsou navrženy tak, aby vám pomohly najít kariéru, která je pro vás vhodná. 96% našich absolventů pracuje do 6 měsíců od ukončení studia./>

S naší žádoucí lokalitou v západním Londýně máme silné spojení s mnoha národními a nadnárodními organizacemi, jako jsou BBC, Hewlett-Packard (HP) Ltd, společnost Middlesex Law a Savoy Education Trust. Máme vynikající zkušenosti s poskytováním cenných pracovních stáží a poskytujeme také praktické zkušenosti na univerzitě prostřednictvím programu studentských ambasadorů.

Mnoho z našich zaměstnanců má úspěšné zázemí v příslušných odvětvích a může vám poradit, jak začít s vaší kariérou. Náš kariérní servis vám také pomůže využít svého potenciálu tím, že nabídnete odborné poradenství a poradenství v širokém spektru profesních otázek, včetně:

  • Životopisy
  • hledání zaměstnání
  • výběru a výběru
  • další studie.

Jsme Kariéra univerzity.

Místa

  • Al Jazirah Al Hamra

    Al Mamourah Street, Al Nakheel Al Hamra, , Al Jazirah Al Hamra

    Otázky