Keystone logo
University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

Úvod

Vítejte na University of the Incarnate Word

Proč UIW?

Jednoduchý. Potkáme se tam, kde jste. Pomáháme vám získat svět důvěry. Věříme, kam jdete.

Pomůže vám začít v San Antoniu, třetí nejrychleji rostoucí ekonomice v USA. Najdete zde mnoho dobrých pracovních příležitostí - ve zdravotnictví, školství, letectví, biologickém výzkumu, obnovitelné energii, 3D animaci a designu her a dalších programy v předních profesních oborech.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161327_IMG_6951.JPG

S více než 135letou tradicí se University of the Incarnate Word v San Antoniu v Texasu zavázala k excelentní výchově v kontextu víry v Ježíše Krista, vtělené Boží slovo. UIW je největší katolickou univerzitou v Texasu a čtvrtou největší soukromou univerzitou v Texasu. S krásným hlavním kampusem v San Antoniu má UIW umístění po celém městě a jižním a středním Texasu, stejně jako dva kampusy v Mexiku a Evropské studijní centrum ve Štrasburku ve Francii. UIW bylo založeno a je sponzorovaným ministerstvem sester charity vtěleného slova .

UIW se zavázala formovat dobré mysli silné povahy, které rozšíří náš svět. Jádrem poslání UIW je závazek sociální spravedlnosti a obecně prospěšných prací. Díky osnovám, jejichž cílem je rozšířit porozumění studentům o potřebách světa, se muži a ženy učí, jak se stát starostlivými a osvícenými občany a využívat své dovednosti pro smysluplný dopad v místní i globální komunitě. Prostřednictvím programů nabízených na vysokoškolské, postgraduální a doktorské úrovni prostřednictvím 11 škol a vysokých škol mohou studenti pozitivně ovlivnit nespočet průmyslových odvětví a oborů.

Jako hispánsky sloužící instituce a škola žluté stužky UIW hrdě vítá studenty všech prostředí a podporuje je při jejich akademických cestách.

UIW je jediným katolickým atletickým programem NCAA Division 1 na jihu a čítá 14 sportů a 23 mužských a ženských týmů. Jako hrdý člen konference Southland, týmy UIW modelují etické sportovní chování a příkladnou atletiku.

Naše bohatá tradice, silná pouta a historická historie dala vzniknout hrdé základně absolventů více než 40 000 mužů a žen po celém světě. Absolventi pokračují v misi UIW ve svém oboru a předvádějí příkladnou práci v oblasti umění, občanských služeb a profesionálních úspěchů.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161415_RCJ_3399.jpg

Vlastnosti kampusu

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

The Capstone Experience

Studenti HEB School of Business & Administration sdílejí své dovednosti se skutečnými podniky ještě před ukončením studia.

V rámci obchodních osnov jsou studenti MBA povinni absolvovat závěrečný kurz. Tyto kurzy jsou označovány jako „capstone“, protože jsou jedním z závěrečných částí studia a vyvrcholením jeho programového vzdělávání. Kurz Capstone žádá studenty, aby využili všechny znalosti a dovednosti získané z jiných kurzů a aplikovali je na scénáře skutečného světa prostřednictvím projektu Capstone.

Projekty kurzů Capstone čerpají z bohatých znalostí studentů a obchodního vzdělání, aby pomohly podnikům a organizacím řešit výzvy. Studenti také velmi těží ze zkušeností s projektem a absolvují kurz připravenější na vstup do pracovního procesu, protože vrcholný kurz jim nabídl příležitost setkat se s osobami s rozhodovací pravomocí v organizaci, pochopit organizační struktury, analyzovat obchodní procesy, identifikovat obchodní výzvy, zlepšit prezentační dovednosti a rozvíjet klíčové kontakty pro růst profesních sítí.

Vědecký sál Bonilla

Bonilla Science Hall (BSH), renovovaný a znovuotevřený v roce 2006 s nejmodernějším vybavením, sídlí v areálu Broadwaye pro oddělení inženýrství, matematiky, výživy, vědy o atmosféře (meteorologie) a fyziky. BSH obsahuje učebny a moderní laboratoře pro mechaniku tekutin, materiálové inženýrství, elektroniku, meteorologii (vysílání a provoz), zdravou výživu, mechaniku a výuku na základních školách. Středisko doučování matematiky se nachází ve třetím patře s lektorem v pohotovosti pro studenty, kteří potřebují pomoc s kurzem matematiky nebo statistiky nebo potřebují přístup k počítači. Ve druhém patře (BSH 216) se také nachází počítačová laboratoř s 18 stanicemi, která nabízí aktualizovaný software pro výuku a soukromý výzkum.

Fakulta má kanceláře v blízkosti svých učeben, což umožňuje snadnou a otevřenou interakci mezi profesory a studenty. Studenti jsou vyzýváni, aby využívali studijní stoly, tabule na psaní a miniknihovny učebnic v kancelářské části fakulty BSH. Ve druhém patře jsou fakultě, zaměstnancům a studentům k dispozici víceúčelové zasedací místnosti vybavené A/V technologií.

Solární dům

University of the Incarnate Word 's Solar House je navržen a používán Ústavem inženýrství UIW. Elektřinu pro něj celoročně zajišťuje solární pole v domě. Dům počítá s energeticky účinnými prvky, jako jsou solární panely Sun Power. Má také recyklované prvky, jako jsou jeho desky z ECO recyklovaného skla a jeho terasy Trex (vyrobené z recyklovaných lahví od mléka). Kromě dalších udržitelných prvků má dům korkové podlahy a skříně Parawood (gumovník). Má nízkou spotřebu vody díky nízkoprůtokovým vodovodním bateriím a záchodu s dvojitým splachováním. Navíc má vnitřní kvalitu vzduchu díky své zelené vnitřní desce se skelným vláknem (temple-inland), která je odolná vůči plísním a plísním. Vyrábí více čisté energie, než je potřeba k provozu budovy.

Solar House je v souladu s ADA a má certifikaci Platinum LEED od USGBC Leadership in Energy and Environmental Design. Senior studenti designu využívají tento prostor pro výzkum a plánování. Slouží jako návštěvnické centrum, informační zařízení a jako inspirace pro technické inovace pro studenty a komunitu.

  Stipendia a financování

  Místa

  • San Antonio

   4301 Broadway, San Antonio, Texas, 78209, San Antonio

   Otázky