Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

Úvod

Programy MBA poskytují našim studentům dovednosti a znalosti nezbytné k úspěchu v rychle se měnícím a neustále se měnícím světě podnikání prostřednictvím inovativních a dynamických programů a kurzů. Fakulta a zaměstnanci UNLV jsou velmi hrdí na to, že jsou vašimi partnery při budování úspěšné kariéry.

Lee Business School nabízí večerní MBA program na částečný úvazek. Program je navržen tak, aby poskytoval šíři manažerských a obchodních dovedností, znalostí a nástrojů k tomu, aby se stali vizionářskými a kreativními vůdci. Studenti mají možnost specializace a důkladného zaměření na špičkové problémy prostřednictvím duálních studijních programů.

Program MBA Lee Business School na UNLV je určen pro ty, kteří hledají příležitosti pro globální kariéru a vedení. Svět se rychle mění a dnešní vedoucí firmy čelí novým výzvám v komplexním obchodním prostředí podporovaném novými komunikačními technologiemi a organizačními strukturami. Úspěch na novém globálním trhu vyžaduje týmy manažerů pracujících napříč funkcemi a přes hranice.

Místa

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Programy

    Otázky