Keystone logo
University of Limerick

University of Limerick

University of Limerick

Úvod

University of Limerick je výrazná, průkopnická a propojená univerzita, která utváří budoucnost prostřednictvím vzdělávání a posilování schopností lidí plnit skutečné výzvy zítřka. V době hlubokých a rychlých společenských změn a významného vývoje role univerzit UL přinesla inovativní výuku, vytvořila lepší studijní zkušenosti pro naše studenty, provedla prvotřídní výzkum a stále silněji přispívala k uspokojování potřeb Irska. v současné době se může pochlubit nejlepší mírou dokončení v zemi, a co je ještě důležitější v dnešní době, UL má nejlepší míru zaměstnanosti po ukončení studia, na což jsme velmi hrdí. UL také každoročně přitahuje významné množství mezinárodních studentů, kteří přispívají k internacionalizaci našeho kampusu.

Nabízíme vynikající akademické programy, vysokoškolské, které jsou doplněny naším programem kooperativního vzdělávání, postgraduální programy na plný i částečný úvazek a možnosti výzkumu. Jsme všeobecně uznáváni za vedoucí postavení v komercializaci úspěchu výzkumu a poskytování výhod s přidanou hodnotou do širší společenství.

Cílem Campus Life Services je snížit naši uhlíkovou stopu na životní prostředí prostřednictvím zapojení studentů do řady ekologických iniciativ během celého semestru. Máme velké štěstí v tom, že náš kampus se nachází na krásném místě v parku na hranici řeky Shannon.

Bydlení na akademické půdě vám nabízí příležitost užít si čas na univerzitě naplno. Areál University of Limerick nabízí vybavení, které patří k nejlepším v zemi a je srovnatelné s mnoha světově proslulými univerzitami.


Otevřená v září 2012, The Quigley Residence je náš nejnovější vývoj v areálu North Campus. Exkluzivně pro postgraduální studenty bude The Quigley Residence ubytovat 120 studentů v pohodlných 4 a 2 lůžkových apartmánech. The Quigley Residence se nachází v sousedství nové budovy Lékařské školy UL a poskytuje moderní zázemí v atraktivní krajině.

The University of Limerick (UL) (irský: Ollscoil Luimnigh) je univerzita v Irsku poblíž města Limerick. Byla založena v roce 1972 jako Národní institut pro vysokoškolské vzdělávání v Limericku a statutem univerzity se stala v roce 1989 v souladu se zákonem o University of Limerick z roku 1989. Univerzita byla první univerzitou založenou od založení státu v roce 1922, později následovala téhož dne založením Dublin City University.

Univerzita se nachází podél řeky Shannon, na pozemku o rozloze 80 hektarů v Národním technologickém parku o rozloze 240 hektarů v Castletroy, 5 km od centra města Limerick. Univerzita má v současné době více než 11 000 vysokoškolských studentů na plný úvazek a 1 500 studentů na částečný úvazek.

Na univerzitě také existuje více než 800 postgraduálních studentů výzkumu a 1300 postgraduálních studentů. Program Kooperativní vzdělávání (běžně nazývaný Co-Op) přiděluje všem studentům 8měsíční pracovní stáž v rámci jejich studia. Jednalo se o první takové programy ve státě.

Univerzita je známá pro své „UL Experience“ a naprostý smysl pro komunitu na akademické půdě.

Vlastnosti kampusu

    Místa

    • Limerick

      University of Limerick, Plassey Ave, Sreelane, , Limerick

      Otázky