Keystone logo
University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Úvod

Od roku 1911 připravuje HEC Lausanne budoucí manažery a vedoucí pracovníky, aby se stali aktivními hráči ve světě podnikání a ekonomiky. HEC Lausanne také připravuje studenty, kteří chtějí pokračovat v akademické kariéře.

Uznávaný jako jedna z vrcholových manažerských a ekonomických škol , HEC Lausanne se vyznačuje špičkovým vzděláním a vynikajícím výzkumem. V rámci svého poslání zajišťuje tato synergie mezi výukou a výzkumem úspěch školy již více než 100 let. HEC Lausanne využívá výzkum zaměřený na školení kompetentních a zodpovědných vedoucích pracovníků a podnikatelů a také poradenství organizacím, firmám a tvůrcům politik.

Místo, kde se Škola a její programy zabývají v mezinárodních žebříčcích a publikacích vědeckých časopisů, svědčí o kvalitě výcviku a výzkumu, stejně jako o akreditace, které jí udělila prestižní organizace EQUIS a AMBA.

Díky silné mezinárodní pověsti chce dynamická společnost HEC Lausanne pokračovat ve svém vývoji jako přední veřejné instituce v oblasti integrovaného řízení a ekonomického vzdělávání na evropské a globální úrovni.

HEC Lausanne stručně

. Výkonnost ve výuce, která poskytuje pevný základ pro budoucí kariéru. Výzkum na vysoké úrovni s 350 výzkumníky
. Silný mezinárodní vliv: více než 130 mezinárodních akademických partnerství a 400 výměnných studentů každý rok
. Pevně ukotvená v podnikatelském světě prostřednictvím sítě 13 000 absolventů a úzké vazby na firmy, organizace a veřejné orgány ve Švýcarsku a v zahraničí
. Více než patnáct studentských asociací, z nichž všechny jsou velmi aktivní v areálu
. Kariérové centrum, které slouží jako kontaktní místo mezi studenty a společnostmi
. Platforma pro další vzdělávání s Executive MBA a Výkonným vzděláváním

Místa

  • Lausanne

    Extranef Building - University of Lausanne

Otázky