Keystone logo
© Vicky Matthers for the University of Bradford
University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

Úvod

To je pro velké hitery, řešitele problémů a globální vůdce; Magisterský titul v oboru Business Administration (MBA) na University of Bradford by mohl být dalším velkým krokem ve vaší kariéře. Rozvíjejte strategické, finanční a vůdčí schopnosti, které potřebujete k výkonu na nejvyšších úrovních organizace. Uspět jako manažer, podnikatel, majitel firmy, akademik nebo konzultant.

Navrženo pro zaneprázdněné pracující profesionály, naše MBA nabízí:

 • Základní moduly v oblasti řízení podniku, marketingu, financí a ekonomiky
 • Rozmanité portfolio volitelných volitelných předmětů včetně cirkulární ekonomiky, zdravotnictví, podnikání a poradenství
 • Více dat zahájení (říjen, leden, duben a červenec)
 • Možnost víkendového studia
 • Možnost studovat v našem kampusu v Dubaji nebo odkudkoli na světě prostřednictvím dálkového studia v čase, který vám vyhovuje
 • Flexibilní možnosti financování

Základní moduly poskytují solidní základ managementu, financí a marketingových znalostí s ohledem na vaši budoucí zaměstnatelnost. Volitelné moduly vám umožňují přizpůsobit aspekty vašeho MBA a vytvořit si vzdělávací cestu na míru, která bude vyhovovat vašim kariérním aspiracím. Projekt managementu zahrnuje hloubkovou studii obchodní oblasti dle vašeho výběru.

Můžete se také specializovat na novou, rychle rostoucí oblast kariéry s naším jedinečným titulem MBA Innovation, Enterprise and Circular Economy. Tento nový ekonomický model má za cíl efektivněji využívat zdroje, opakovaně používat produkty a materiály a poskytovat vyšší zisk.

Obsah kurzu je navržen s přispěním od průmyslových poradců, včetně významných osobností z NHS Foundation Trust, Prince Lionheart, Bank of America, WWF a Santander.

Naše MBA nedávno získaly 10 nejlepších světových žebříčků od Financial Times za hodnotu za peníze, zvýšení platu pro absolventy MBA tři roky po absolvování, rozmanitost demografické a mezinárodní mobility studentů. University of Bradford má akreditaci Triple-crown od AMBA, EQUIS a AACSB, která je udělována méně než 1 % obchodních škol po celém světě.

Proč si vybrat Bradford MBA?

Dědictví

 • University of Bradford School of Management je jednou z nejstarších obchodních škol ve Spojeném království a má 60 let zkušeností s poskytováním titulu MBA.
 • Business School byla v popředí inovací v sektoru obchodního vzdělávání
 • Toto je 25. ročník distančního studia MBA na University of Bradford
 • Je to jeden z nejdéle trvajících globálních online kurzů MBA na světě

Akreditace

Naše School of Management je součástí elitní skupiny, která je držitelem „trojkoruny“ akreditací: AMBA, EQUIS a AACSB.

Naše kurzy MBA jsou také podporovány NHS Leadership Academy.

Hodnota za peníze

Naše distanční studium MBA je na světovém žebříčku číslo 1 z hlediska poměru cena/výkon.

Metodika Financial Times počítá, že náš průměrný plat absolventů tři roky po ukončení studia, dělený náklady na studium MBA, je nejvyšší na světě.

Flexibilita

Naše programy MBA vám nabízejí flexibilitu studovat online odkudkoli na světě s výběrem termínů zápisu v průběhu roku.

Dobu studia si můžete uspořádat podle stávajících pracovních a domácích závazků.

Připojení

Připojíte se k rozsáhlé síti současných studentů MBA, absolventů a obchodních kontaktů.

Naše síť vám poskytuje přístup k online vzdělávání, kariéře a podpůrným službám během studia a po absolvování.

Dědictví

University of Bradford School of Management slaví 60 let jako obchodní škola v popředí inovací v obchodním vzdělávání a 25 let poskytování distančního studia MBA. Díky tomu je Dálkové studium MBA jedním z nejdéle trvajících a nejuznávanějších globálních kurzů MBA na světě.

Dělat pozitivní změnu pro společnost

Bradford MBA řeší velké problémy dne. Po pandemii došlo ke kulturní změně v myšlení, přičemž odpovědní lídři si více uvědomují problémy, jako je změna klimatu, udržitelnost, recyklace a oběhové hospodářství. Chceme, abyste prozkoumali příležitosti, které to přináší, zhodnotili svůj osobní dopad na společnost a jak můžete být silou dobra a pozitivně změnit svět.

Žebříčky

Žebříček Financial Times 2024

V žebříčku Online MBA časopisu The Financial Times za rok 2024 byl náš distanční MBA opět na 1. místě na světě z hlediska poměru cena/výkon a nyní je také na 1. místě na světě v oblasti ESG a čisté nulové výuky.

Podle nejnovějšího žebříčku FT jsme číslo 1 ve Spojeném království a 4. na světě z hlediska celkové spokojenosti a 6. na světě z hlediska poskytování našich programů.

Náš online MBA je na 3. místě na světě v demografické skupině studentů, přičemž 80 procent účastníků kurzu je klasifikováno jako mezinárodní studenti a posunuli jsme se na 4. místo na světě pro „mezinárodní mobilitu“ , která se zabývá občanstvím a místem práce absolventů. před jejich MBA, po ukončení studia a tři roky po ukončení studia.

Naše kariérní služby pro studenty MBA jsou na 6. místě na světě , naši absolventi jsou na 8. místě na světě v kariérním postupu tři roky po dokončení našeho online MBA.

Naše distanční studium MBA je také na 26. místě na světě v žebříčku Global Online MBA časopisu CEO Magazine .

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Bradford

  Richmond Road, Bradford, West Yorkshire, United Kingdom, BD7 1DP, Bradford

 • Dubai

  Knowledge park, Dubai UAE, Block 2A, F164, Dubai

  • Toulouse

   1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810 TOULOUSE Cedex 7, France, 31068, Toulouse

   Programy

   Otázky