Keystone logo
University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

Úvod

University of Baltimore mise

The University of Baltimore poskytuje inovativní vzdělání v oblasti obchodu, veřejné záležitosti, aplikované svobodná umění a věd a práva, jejímž cílem sloužit potřebám různorodým obyvatelstvem v městském prostředí. Veřejná vysoká škola, University of Baltimore nabízí vynikající výuku a podpůrné komunity pro vysokoškoláka, absolventa a profesionální studenty v prostředí vyznačujícím se akademického výzkumu a veřejné služby. Univerzita:

  • dělá vynikající přístup k tradičním a netradičních studentů motivované profesního růstu a občanské povědomí;
  • stanoví základ pro celoživotní učení, osobního rozvoje a sociální odpovědnosti;
  • spojuje teorii a praxi k vytvoření smysluplné, real-svět řešení 21. století městské výzvy; a
  • je kotva instituce, regionální správce a integrální partnerem v kultuře, obchodu a budoucím vývoji Baltimore a regionu.

o Baltimore

Baltimore není přezdíval Město kouzla k ničemu. A zatímco tam jsou nekonečné důvody, proč je to skvělé místo, kam jít do školy, tady je to, co si myslíme, že je pět nejdůležitější.

1. Jsme blízko ke všemu.

Jsme v blízkosti hlavních dálnic a ke každému druhu veřejné dopravy, takže po městě je jednoduchý. Nebo můžete jen chodit přes ulici od nádraží Penn a hop vlak pro rychlou cestu do Washingtonu, DC; Philadelphie; New York; nebo jiné hlavní cíle východním pobřeží.

2. Tolik dělat. Jak si vybrat?

Turisté běžně vydat do Inner Harbor, Národní akvárium, upscale obchody Downtown a jídelen, ale co vy? Téměř každý sousedství Baltimore má své vlastní jedinečné a nepředvídatelný atrakcí.

Strávit odpoledne putování kolem dlážděných ulicích 18. století spadl Point. Ochutnejte krabí koláč v jedné z městských historických trhy pod širým nebem. Chytit populární místní kapely nebo novou hru ve stanici North umění a zábavní čtvrti. Pojďme chlubit: Baltimore byl jmenován Fodor to jako jeden z 15 nejlepších Waterfront měst na světě.

3. Baltimore je město ap-art.

Baltimore má více než jeho podíl na vizuální a performing arts. V těsné blízkosti UB, najdete Walters Art Museum, Patricia a Arthur Modell Performing Arts Center v Lyric, na Meyerhoff Symphony Hall a Eubie Blake National Jazz Institute a kulturní centrum. Ub školní areál je také je doma k Artscape, národ je největší festival volné umění.

4. To je Birdland.

Z nedaleké Light železniční zastávce UB, je to 10 minut jízdy na jih do Baltimoru dvou profesionálních sportovních stadionech. Chytit Baltimore Orioles baseball na jaře nebo si spadnout fotbal s Baltimore Ravens.

5. Baltimore je univerzitní město.

UB je jen jedním z mnoha veřejných i soukromých vysokých škol a univerzit a kolem metropolitní Baltimore. Že "univerzitní město cítit" je jednou z hlavních výhod života ve městě. Seznamte se s Baltimore Collegetown sítě a dozvědět se více o způsobech, jak tyto areály přispívají k kouzlo Charm City.

Místa

  • Mount Vernon

    1420 N. Charles St. Baltimore, MD, 21201, Mount Vernon

Otázky