Keystone logo
Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Úvod

UVigo na první pohled

Narodili jsme se v roce 1990 a od té doby udržujeme neustálý růst a konsolidaci. Jsme špičková univerzita, jejímž cílem je dokonalost a která roste jako mezinárodní reference v oblasti inovací a výzkumu.

Veřejná vysoká škola ve službách společnosti

Universidade de Vigo je veřejná univerzita s akademickou, ekonomickou a vládní autonomií, která slouží společnosti na základě zásad rovnosti, solidarity, demokracie a svobody.

Naším prioritním cílem je dosažení nejvyšší úrovně kvality výuky a výzkumu, stejně jako podpora hledání nových poznatků a jejich přenos do společnosti, umělecká tvorba a vědeckotechnický rozvoj.

Identita

Současná firemní identita společnosti Universidade de Vigo byla vytvořena v říjnu 2008 a čelí změně a aktualizaci podle nového scénáře. Identita se skládá z různých symbolů, které reprezentují univerzitu, aby vytvořily vnitřní jednotku a jednotnou, silnou a reprezentativní vnější projekci našich vlastností a hodnot, znak je přítomen v různých kontextech, ve kterých se vyvíjí.

Naše hodnoty

Úsilí, kreativita, dokonalost a vytrvalost nás v těchto letech činnosti vedly k tomu, abychom se upevnili jako moderní a inovativní univerzita, kterou jsme.

Jsme přísná, transparentní, inkluzivní instituce, která se zavázala k rozmanitosti a rovnosti pohlaví, s ohledem na životní prostředí a udržitelnost životního prostředí. S osou v přenosu znalostí a školení je zde výzkum konfigurován jako základ výuky a jako prostředek vědeckého a kulturního rozvoje společnosti. To jsme my, Universidade de Vigo .

Místa

 • Vigo

  Circunvalación ao Campus Universitario, 36310, Vigo

  • Ourense

   Rúa Canella da Costa da Vela, 12, 32004 Ourense, , Ourense

   • Pontevedra

    Campus Universitario da Xunqueira,s/n, 36002, Pontevedra

    Otázky