Keystone logo
Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Úvod

Univerzita v Nebrija si od svého založení udržuje rozlišující hodnoty svého vzdělávacího modelu založeného na kvalitní výuce a výzkumu jako vytváření znalostí s komplexním školením v dovednostech, kompetencích a schopnostech všech svých studentů. To jsou klíčové principy k dosažení rozvoje individuálního talentu a nejlepších příležitostí pro profesní integraci.

Naší filozofií je učit se praxí, což se stává jedinečnou univerzitní zkušeností. Je to životně důležitá zkušenost při transformaci studenta směrem ke globálním znalostem, aby mohl být hvězdou a řídit změny, do kterých je ponořen. Student "Nebrija" se zaměřuje na budování znalostí pro důležité životní výzvy.

Mezi univerzitou a společnostmi existuje také pevný závazek k rozvoji školení v odborných dovednostech, což zaručuje kvalitní stáže pro studenta, aby dosáhl své ambice růst v životě a intelektuálně během fáze univerzity.

Správní rada Univerzity Nebrija a Akademické rady, složené z relevantních osobností, spojují své znalosti a prestiž se studijními a výzkumnými programy. Studenti univerzity Nebrija vědí, jak plně vyjádřit své znalosti a dovednosti v rámci národní a mezinárodní společnosti, ve které budou uplatňovat své profesní dovednosti.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" <span translate= "no">Universidad Nebrija " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/ element/13/135772_135755_FOTOBERZOSAANOCHECIENDO40x21.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Co odlišuje Nebrijskou univerzitu?

 • Zaměstnatelnost a orientace na profesi, s praxí ve firmách a institucích pro 100 % studentů.
 • Academic Excellence s personalizovanou výukou v malých skupinách, blízkostí mezi učiteli a studenty a setkáváním relevantních lidí z akademického a profesního světa.
 • Internacionalizace s bilingvismem zahraničních studentů v Madridu a s programy v zahraničí, jedna ze základních zkušeností před ukončením studia.
 • Pedagogické inovace s prostorem znalostí a zaměstnání, které umožní být kreativní, podnikavý a interagovat na univerzitě se všemi sektory, jako je automobilový průmysl, scénické umění, mezinárodní vztahy, komunikace atd.

Kdo byl Antonio de Nebrija?

Elio Antonio Nebrija se narodil v Lebrija (Sevilla) – odtud jeho pseudonym – v roce 1441. Studoval humanitní vědy na univerzitě v Salamance a ve filologických studiích pokračoval v Bologni, kde se stýkal s italským humanismem. Jeho výuka začala na univerzitě v Salamance, které věnoval velkou část svého života. Povolán kardinálem Cisnerosem se vydal na univerzitu v Alcalá, aby se podílel na vydávání Polyglot Bible, projektu, který opustil kvůli rozdílům se skupinou překladatelů. Poslední roky svého života strávil vyučováním na univerzitě v Alcalá, kde v roce 1522 zemřel.

Proslulý humanista se celý svůj život snažil obnovit kultivovanou latinu, kterou mluvili Cicero a Quintilian, a ta se ztratila ve prospěch vulgární řeči. Založil ji proto na přirozené metodě, která vycházela z dobré znalosti románského jazyka – jazyka lidu – jako nejlepšího prostředku, jak se vyhnout ztrátě kultivované latiny.

Mezi jeho díly vynikají: Introductiones latinae (1481), Lexicon latino-castellanum et castellano-latinum (1492), Gramática castellana (1492) a Reglas de orthographia en la lengua castellana (1517). Ze všech je nejdůležitější pro odezvu, kterou to mělo v hispánské filologii, kastilská gramatika, která je první kodifikací moderního jazyka a jejíž prolog je věnován královně Isabele Katolické.

Interní systém zajišťování kvality

Interní systém zajišťování kvality je souborem dokumentovaných procesů nezbytných pro řízení a kontrolu správného rozvoje každodenní činnosti Univerzity Antonia de Nebrija. Prostřednictvím IQAS jsou analyzovány potřeby, definovány procesy a udržováno sledování, to vše při zajištění neustálého zlepšování.

Díky tomu je vnitřní systém zajišťování kvality živým dokumentem, který je nutné revidovat a přizpůsobovat, jak se organizace nebo její činnosti mění.

Jde o unikátní systém, který zahrnuje všechna centra a školy, ze kterých se skládá, a jim odpovídající procesy. Připravila jej Technická jednotka pro jakost (TUQ) při rektorátu univerzity ve spolupráci všech kateder, akademických i správních, ze kterých je strukturována. Za tímto účelem TUQ vzala v úvahu pokyny prosazované ANECA prostřednictvím programu AUDIT, jehož cílem je vést univerzity při navrhování systémů vnitřního zabezpečování kvality.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" title="alt="Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/13/135771_135754_DSC07192.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Ocenění / Žebříčky

Závazek Nebrija University k akademické excelenci, školení v předních společnostech, inovace v multidisciplinárních programech a mezinárodní vzdělávání umisťují Nebrija University na přední místa nejdůležitějších univerzitních žebříčků.

Univerzita Nebrija je bezpečná volba a data to potvrzují.

Žebříček uznává, že univerzita Nebrija je na vysoké univerzitě, což je důsledek našich rozlišovacích prvků:

 • Akademická excelence
 • Zaměstnatelnost
 • Mezinárodní orientace

Žebříčky

 • U-Ranking 2018 Nadace BBVA a Institutu ekonomického výzkumu (IVIE).
 • QS Stars International Ranking - QS World University Rankings 2019.
 • University Transparency Ranking 2018 nadace Commitment and Transparency Foundation.
 • Uznání sekretariátu pro vysoké školství, vědu, techniku a inovace Ekvádoru (SENESCYT).
 • Global Ranking CEO Magazine - program MBA Nebrija Business School.
 • Globální TOP 100 nejlepších mistrů v oboru podnikání.
 • Uznání ministerstva školství Čínské lidové republiky.
 • Nadace Madri+d - DOCENTIA – model NEBRIJA.
 • Hodnocení 250 magisterských studijních programů podle El Mundo - V klasifikaci vynikají dva tituly z Nebrija University.
 • Žebříček CYD – od Fundación de Conocimiento y Desarrollo (Nadace znalostí a rozvoje).

<img class="inserted-image image-element img-responsive" title="alt="Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/13/135778_135758_IMG_6922.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Místa

 • Madrid

  Calle de Santa Cruz de Marcenado,27, 28015, Madrid

 • Berzosa

  Calle del Hostal, 28248 Hoyo de Manzanares, Madrid, Spain, 42351, Berzosa

  • Madrid

   Calle de Santa Cruz de Marcenado, 27, 28015, Madrid

  Otázky