Keystone logo
Universidad Carlos III de Madrid

Universidad Carlos III de Madrid

Universidad Carlos III de Madrid

Úvod

Dějiny

UC3M byl zřízen zákonem španělského parlamentu dne 5. května 1989 v rámci zákona o reformě univerzity z roku 1983. Od samého počátku to měla být relativně malá, inovativní, veřejná vysoká škola, poskytující výuku nejvyšší kvality a zaměřená především na výzkum. Náš první kancléř byl profesor Gregorio Peces-Barba.

Mise

Posláním UC3M je přispívat ke zlepšování společnosti prostřednictvím výuky nejvyšší kvality a špičkového výzkumu v souladu s přísnými mezinárodními směrnicemi. Univerzita usiluje o dokonalost ve všech svých aktivitách s cílem stát se jednou z nejlepších univerzit v Evropě.

Hodnoty

Univerzita aktivně podporuje osobní rozvoj všech, kteří jsou napojeni na komunitu vysokoškolského vzdělávání. Všechny naše činnosti se řídí hodnotami zásluh, schopností, efektivity, transparentnosti, spravedlnosti, rovnosti a respektu k životnímu prostředí.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Madrid

    Ronda de Toledo,1, 28005, Madrid

    Otázky