Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Úvod

Univerzita Ana G. Méndez je vysokoškolskou institucí, která má rozsáhlé zkušenosti s nabídkou programů, které splňují nejvyšší standardy akademické excelence. Díky znalosti široké a aktualizované akademické nabídky víme, že najdete program a způsob učení, který nejlépe vyhovuje vašemu životnímu stylu.

Univerzita Ana G. Méndez také usiluje o to, aby měla specializovaný pedagogický personál a měla zkušenosti s metodologiemi podporujícími učení, poskytováním široké škály služeb studentovi a poskytováním moderních fyzických zařízení a nejmodernějších technologických zdrojů .

Zveme vás k prozkoumání naší stránky, abyste se dozvěděli více o naší historii, našich úspěších a mnohonásobných příspěvcích, které každý den poskytujeme portorikánské komunitě a společnosti. Areály UAGM se nacházejí v různých částech Portorika a ve Spojených státech na Floridě, Dallasu a Marylandu. Naše programy a služby pociťujeme na mezinárodní úrovni.

vyhlídka

Být uznáván jako jedna z univerzit nejvyšší akademické excelence v Portoriku a ve světě.

poslání

Univerzitní kampus Ana G. Méndez University v Karolíně (dříve Universidad del Este) je akreditovaná soukromá sekulární nezisková vysoká škola, která je součástí univerzity Ana G. Méndez University. Svou akademickou a servisní práci věnuje podpoře konstruktivistického učení, respektování rozmanitosti a sociální spravedlnosti. Jejím posláním je podporovat integrální rozvoj lidí, aby tvořili odpovědné a podpůrné občany, schopné přispívat k udržitelnému rozvoji svého prostředí prostřednictvím sociálně humanistického vzdělávání excelence; oceňování výzkumu, internacionalizace, podnikání, technologie, kultury a závazku komunity. Všechny jeho zdroje podporují akademickou nabídku certifikátů, přidružených titulů, maturitních, postgraduálních studií a dalšího vzdělávání.

Zásady

Zásady, kterými se instituce řídí, jsou excelence, inovace, spravedlnost, respekt, svoboda myšlení a jednání, solidarita, rovnost, integrita a sociální odpovědnost.

Doporučená data

Typ instituce

Soukromé, sekulární a akreditované, neziskové.

Nadace

1949

Motto

Jsme skvělí pro naši kulturu.

Absolventi

Naši absolventi dosáhli vyšších cílů.

Databáze, která dosahuje 22 267 absolventů, nám umožňuje rozpoznat jejich postavení v lékařských profesích; právo; vzdělání; ošetřovatelství; správa vysokoškolského vzdělávání; podnikání; obchod; veřejná politika; řízení; marketing; pohostinství a cestovní ruch; kulinářské umění; bankovnictví; zdravotnictví; komunikace; zábava; letectví a strojírenství, s nímž země těží a posiluje svůj lidský kapitál.

Kromě vlády Portorika, společností jako Telemundo, GFR Media, Pfizer, Walgreens, CVS, St. Regis Bay Beach Resort, Plaza Provision, Sheraton Convention Center Hotel

Studijní centra

 • Portoriko: Carolina (hlavní kampus), Arecibo, Barceloneta, Cabo Rojo, Santa Isabel, Yauco.
 • Spojené státy americké (dvojjazyčné programy): Maryland, Orlando, Tampa, Jižní Florida a Dallas (Texas).

Akademické nabídky

Více než 70 programů v oblasti podnikání, obchodu, zdravotnictví, pohostinství a kulinářství, sociálních a humanitních věd, vědy a techniky, vzdělávání a odborných technických studií.

Buro Millennial / Pexels

128479_pexels-photo-1438072.jpeg

Akreditace

Akreditace vysoké školy je proces, při kterém externí organizace zkoumá kvalitu vzdělávacích programů nabízených v této instituci.

Abychom našim studentům poskytli co nejlepší vzdělání, je naše instituce akreditována následujícími organizacemi:

 • Komise středních států pro vysokoškolské vzdělávání (MSCHE)
 • Portorická rada pro vzdělávání
 • Akreditační komise pro programy správy pohostinství (ACPHA)
 • Akreditační komise Nadace pro vzdělávání americké kulinářské federace (ACFEF)
 • Akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP)
 • Mezinárodní sdružení pro další vzdělávání a odbornou přípravu (IACET)
 • Rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (TEAC)
 • Rada pro vzdělávání v sociální práci (CSWE)
 • Akreditační komise pro vzdělávání v ošetřovatelství (ACEN)

Univerzitní chronologie

1949 - byla založena Puerto Rico Junior College (PRJC).

1959 - PRJC se stal první dvouletou soukromou univerzitní vysokou školou v Portoriku, akreditovanou Asociací středních států (MSA).

1990 - PRJC slavnostně otevřel svůj nový školní areál v obci Carolina. Centralizují služby mimo zdi v 5 obcích: Yauco, Coamo, Cabo Rojo, Utuado a Moca.

1992 - Stal se Eastern University College (CUE) a rozšířil svou akademickou nabídku o maturitu.

1996 - Byl proveden převod studentů z hotelové školy cestovního ruchu na Mezinárodní školu cestovního ruchu a managementu pohostinství (ISTHM).

1997 - byla založena škola odborných studií a byl zahájen program AHORA, alternativa zrychleného studia zaměřená na profesionální dospělé.

2001 - Instituce rozšířila akademickou nabídku o magisterské, aktualizovala své poslání a stala se Universidad del Este (UNE)

2003 - Na kampusu v Carolina byla slavnostně otevřena nová budova Mezinárodní školy cestovního ruchu a správy hotelů.

2004 - Mezinárodní škola cestovního ruchu a správy hotelů je oceněna cenou International Quality Star Award udělené organizací Business Initiative Directions se sídlem ve Španělsku.

2005 - Středisko práce je slavnostně otevřeno v kampusu v Karolíně a začne fungovat předškolní vzdělávací středisko. Mezinárodní škola cestovního ruchu a hotelnictví byla podruhé oceněna Business Initiative Directions s mezinárodní cenou za korunu kvality v kategorii Diamond.

2006 - Komise středních států pro vysokoškolské vzdělávání schválila akreditaci instituce do roku 2015. Byla vytvořena technologická iniciativa pro severovýchod (INTENE). Již potřetí získala Mezinárodní škola cestovního ruchu vyznamenání Business Initiative Directions Award udělením ocenění World Quality Commitment Award v kategorii International Star.

2007 - Budova školy byla slavnostně otevřena: Business Administration, Health Sciences and Education.

2010 - Universidad del Este dostává akreditace od Asociace vysokoškolských obchodních škol a programů (ACBSP), Společného přezkumného výboru pro vzdělávání v radiologické technologii (JRCERT) a Americké kulinářské federace (ACF).

2013 - Universidad del Este otevírá propagační kancelář v Mayagüez a Arecibo a první zařízení UNE Salud.

2014 - Zahájena výstavba majestátní budovy knihovny Jesús T. Piñero. Ve Washingtonu se otevírá program kulinářských umění

2019 - Universidad del Este změní svůj název na kampus Universidad Ana G. Méndez Carolina.

Místa

 • Carolina

  Carretera 190 Km 1.8 Barrio Sabana Abajo, , Carolina

Otázky