Keystone logo
Universitas Gadjah Mada Master of Business Administration
Universitas Gadjah Mada

Master of Business Administration

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

IDR 76 000 000 / per year

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Business Administration, Fakultní ekonomie a podnikání Universitas Gadjah Mada (MBA FEB UGM) je špičkový program v rámci přední indonéské univerzity, který se celosvětově umístil na 263. místě v žebříčku QS World University Rankings 2024 a na 25. místě v Asii a na 1. místě v Indonésii za myšlenkové vedení. Byl založen v roce 1988 a byl to první program MBA v Indonésii, který v roce 2014 získal mezinárodní akreditaci AACSB.

MBA UGM poskytuje výjimečné obchodní vzdělání prostřednictvím zkušených učitelů, dynamických osnov a interaktivních metod učení v Yogyakartě a Jakartě. Program se zaměřením na rozvoj strategických lídrů s integritou a kreativitou připravuje studenty na řešení vyvíjejících se obchodních problémů. Potenciálním studentům se doporučuje, aby v tomto váženém programu odemkli svůj vůdčí potenciál.

Kromě toho se MBA UGM může pochlubit rozsáhlou globální sítí, která spolupracuje s více než 50 prestižními institucemi v Asii, Evropě, Austrálii a Kanadě.

Mezinárodní program MBA vřele vítá studenty ze všech koutů světa. Výuka probíhá výhradně v angličtině a probíhá od pondělí do pátku, což zajišťuje konzistentní rozvrh výuky. Studenti si vychutnají skutečně globální vzdělávací zkušenost, zapojí se s vrstevníky z partnerských institucí z celé Evropy, Asie a Tichomoří a Kanady.

Náš program nabízí šest oblastí zájmu:

  • Finance
  • Marketing
  • Human Resource & Organizace
  • Strategické řízení
  • Řízení provozu
  • Podnikání

Kromě toho mají zahraniční studenti možnost rozšířit si své obzory prostřednictvím našich mezinárodních programů expozice, které zahrnují možnosti, jako jsou programy Dual Degrees, Student Exchange nebo Short Course v našich partnerských institucích. Studenti tam budou také absolvovat volitelné/koncentrační kurzy, pokud si vyberou program Dual Degree nebo Student Exchange Program a budou převedeni na MBA UGM Academic Transcript.

Délka studia: Denní studium: 2 roky / 4 semestry

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky

Podobné kurzy