Keystone logo

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

A logo

Úvod

UCD Michael Smurfit Graduate Business School je přední irská obchodní škola a výzkumné centrum. Nabízíme širokou škálu postgraduálních obchodních programů, které studenty vybaví, aby se stali obchodními vůdci budoucnosti.

Náš úspěch spočívá v neochvějném závazku k dokonalosti. Jsme jednou z méně než 90 škol po celém světě, která vlastní trojitou akreditaci od akreditačních orgánů USA, Evropy a Velké Británie.

Kdo jsme

Úspěch UCD Smurfit School je přičítán neochvějnému závazku k dokonalosti. Jsme celosvětově zařazeni a držíme prestižní trojitou akreditaci od akreditačních orgánů USA, Evropy a Velké Británie.

Jedním ze základních kamenů naší reputace jedné z předních světových obchodních škol je kvalita a odbornost naší fakulty. Ve škole UCD Smurfit School přijímáme přední akademické pracovníky z celého světa a vytváříme rozmanité a stimulující výukové a výzkumné prostředí. Máme tu nejlepší kombinaci lidí, studentů, učitelů a profesionálních zaměstnanců, kteří inspirují vaši představivost a stimulují vaši kreativitu tím nejlepším možným způsobem.

Proč Smurfit?

UCD Michael Smurfit Graduate Business School je dynamická vzdělávací a výzkumná komunita představující světově uznávané akademické pracovníky, zaměstnance a studenty z celého světa, kteří přispívají do irského obchodního hlavního města v Dublinu. Od ovlivňování mezinárodní obchodní politiky až po vytváření inovativních algoritmů, které zvyšují bezpečnost každodenního bankovnictví, jsou naše fakulta a výzkumní pracovníci v čele obchodních inovací.

Jedním z klíčových faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výzkumu absolventa obchodní školy, je kvalita. O kvalitě svědčí škola UCD Smurfit School v oblastech, jako jsou naše akreditace, mezinárodní žebříčky, zaměstnatelnost absolventů, schopnost, výzkum, absolventi a náš studentský sbor. Přijímáme ty nejkvalitnější studenty z celého světa, kteří tvoří jádro naší komunity a podporují vzrušující vzdělávací cestu na UCD Smurfit School.

Globálně hodnocené

Naše programy jsou pravidelně zařazovány mezi 100 nejlepších na světě podle Financial Times a The Economist Intelligence Unit. Tato hodnocení nás srovnávají s elitními světovými obchodními školami a přispívají k vynikající mezinárodní pověsti mezi akademiky, zaměstnavateli a vedoucími pracovníky.

Triple Akreditováno

Jsme jedinou obchodní školou v Irsku a jednou z elitních skupin škol na celém světě, která získala trojitou korunu akreditace od tří center obchodní a akademické excelence - AACSB (USA), AMBA (Velká Británie) a EQUIS (Evropa). Méně než 1% obchodních škol na celém světě má trojitou akreditaci. Naše akreditace jsou signálem kvality od mezinárodních nezávislých kolegů a jsou zárukou toho, že studenti získají vysoce kvalitní, mezinárodně uznávaný titul.

Akademická excelence

Jedním ze základních kamenů naší reputace je kvalita a odbornost naší 100 silné fakulty složené z předních pedagogických specialistů v předmětech pokrývajících hlavní obory podnikání a managementu z celého světa. Jejich vlivné hlasy a odborné znalosti jsou žádané a naše fakulta pravidelně přispívá do národních a mezinárodních médií. Jsou to mezinárodní lídři, 20% naší fakulty zveřejnilo v časopisech FT50 a 10% zveřejnilo 3x nebo více v časopisech FT50. Navíc, zatímco 30% naší fakulty tvoří ženy, je zodpovědných za 65% všech publikací.

Naši lidé

S různorodou kohortou více než 1100 studentů z více než 70 zemí nabízíme našim studentům příležitost pracovat s nejlepšími a nejchytřejšími z celého světa a učit se od nich. Naši oddaní zaměstnanci poskytují podporu a vedení studentům a zajišťují, aby jejich vzdělávací cesta byla bohatá a naplňující.

Globální síť absolventů

Výsledkem úsilí o zapojení byla jedna z nejlepších komunit absolventů obchodních škol na světě s více než 98 000 profesionály po celém světě ve více než 40 mezinárodních kapitolách, kteří se aktivně účastní našich studentů a programů. Mnoho našich absolventů je obchodními vůdci nejen ve své komunitě, ale po celém světě v předních světových společnostech. Naši absolventi těží z řady zdrojů a podpory od našeho specializovaného týmu absolventů a mají příležitost budovat svou globální síť s kolegy absolventy a širší obchodní komunitou.

Kariérní dopad

Naši absolventi jsou velmi žádaní, průměrně 84% našich studentů MSc bylo zaměstnáno do 6 měsíců od ukončení studia (zdroj: First Destination Report) a 86% našich absolventů MBA na plný úvazek bylo zaměstnáno do 3 měsíců od ukončení studia. (Zdroj: FT Global MBA Ranking 2020). Absolventům programu MBA se jejich platy v průměru zvýšily o 68% během tří let od ukončení MBA (Zdroj: FT Global MBA Ranking 2020).

Náš krásný kampus

Uhnízděný vedle přímořské vesnice Blackrock, škola UCD Smurfit se nachází méně než 10 km jižně od centra Dublinu. Náš jedinečný a krásný kampus nabízí prvotřídní vybavení pro naše studenty ke studiu, relaxaci a socializaci v prostředí velkolepého dobového statku.

Rozsah programů

Jako přední irská obchodní škola a výzkumné centrum nabízíme globálně hodnocené MBA, širokou škálu specializovaných obchodních mistrů, přední PhD program a sadu mezinárodně uznávaných programů Executive Development. Neustále hodnotíme naše programy, abychom vyhověli potřebám rychle se měnícího světa.

Učení a učení

Usilujeme o to, abychom našim studentům poskytli holistické vzdělání, které jim vštípilo touhu učit se a tvořit, zpochybňovat a uvažovat, inovovat a přispívat společnosti na všech úrovních. Pěstujeme informované, agilní, kritické a etické myslitele a činitele a vytváříme příležitosti k učení se z různých perspektiv v různých prostředích, a to prostřednictvím široké škály programů, výuky a výzkumu. Tímto způsobem umožňujeme našim studentům transformační učení.

Globální zaměření a mezinárodní rozmanitost

UCD Smurfit School, člen sítě Global Network of Advanced Management (GNAM) 30 obchodních škol včetně Yale, INSEAD a LSE, nabízí studentům jedinečnou globální perspektivu. Přibližně 50% našich studentů je mezinárodních, což představuje více než 70 zemí po celém světě, což životu a učení ve škole UCD Smurfit School přidává vítaný a důležitý mezikulturní rozměr.

Dublin, Irsko

Irsko je globálně orientovaná, otevřená ekonomika. Naše anglicky mluvící, přátelská a vzdělaná populace přitahovala globální společnosti v oblasti ICT, sociálních médií, léčiv a financí, včetně společností jako Google, Facebook, Intel, Apple a Microsoft, které s námi spolupracují a zaměstnávají naše absolventy. Jsme hrdí na to, že máme jeden z nejlepších vzdělávacích systémů na světě a mezinárodně uznávanou reputaci akademické kvality.

Naše poslání a vize

Vize UCD, která je vysoce angažovaná na místní, národní i mezinárodní úrovni, je známá po celém světě jako Irská globální univerzita; pokud jde o naši komplexní škálu oborů, v dosahu a dopadu našeho výzkumu a inovací, v našich holistických vzdělávacích zkušenostech, v rozmanitosti naší komunity a v našem zapojení do všech sektorů společnosti a do všech regionů světa.

Naše poslání: vzdělávat, podporovat a inspirovat

  • Podporovat rozvoj irské a mezinárodní společnosti vzděláním budoucích vedoucích podniků v souladu s mezinárodními standardy nejvyšší kvality.
  • Inspirovat a usnadnit studentům dosažení jejich plného potenciálu a maximalizaci jejich pozitivního přínosu pro podnikání a společnost, a to jak v Irsku, tak globálně.
  • Pomáhat podnikání lépe sloužit společnosti globálně poskytováním inovativního a působivého výzkumu.

Naše vize - budoucnost na globální scéně

  • Být světovým lídrem v oblasti podnikatelského vzdělávání a výzkumu, důsledně poskytovat nejvyšší mezinárodní standardy kvality a být uznáván jako jedna z 50 nejlepších světových obchodních škol.
  • Vynikat a inovovat s výraznou mezinárodní výhodou v globálně relevantních oblastech, jako je digitální podnikání a budoucnost finančních služeb.
  • Neustále předefinovat, jak se podnikání učí a učí se inspirovat další generaci vůdců ve světě a pro svět.

Žebříčky a akreditace

UCD Smurfit School je jedinou obchodní školou v Irsku a jednou z elitních skupin škol na celém světě, která je držitelem „trojité koruny“ akreditace od tří center obchodní a akademické excelence, EQU IS, AACSB a AMBA. Za posledních patnáct let byly naše programy soustavně hodnoceny prestižním globálním žebříčkem Top 1. Financial Times a Economist.

Naše hodnocení a akreditace jsou důkazem kvality a srovnávají nás s nejlepšími obchodními školami na světě.

Místa

  • Carysfort Avenue, , Blackrock

Otázky