Keystone logo
UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

Úvod

UCD Michael Smurfit Graduate Business School je přední irská obchodní škola a výzkumné centrum. Nabízíme širokou škálu postgraduálních obchodních programů, které studenty vybaví, aby se stali obchodními vůdci budoucnosti.

Náš úspěch spočívá v neochvějném závazku k dokonalosti. Jsme jednou z méně než 90 škol po celém světě, která vlastní trojitou akreditaci od akreditačních orgánů USA, Evropy a Velké Británie.

Kdo jsme

Úspěch UCD Smurfit School je přičítán neochvějnému závazku k dokonalosti. Jsme celosvětově zařazeni a držíme prestižní trojitou akreditaci od akreditačních orgánů USA, Evropy a Velké Británie.

Jedním ze základních kamenů naší reputace jedné z předních světových obchodních škol je kvalita a odbornost naší fakulty. Ve škole UCD Smurfit School přijímáme přední akademické pracovníky z celého světa a vytváříme rozmanité a stimulující výukové a výzkumné prostředí. Máme tu nejlepší kombinaci lidí, studentů, učitelů a profesionálních zaměstnanců, kteří inspirují vaši představivost a stimulují vaši kreativitu tím nejlepším možným způsobem.

Proč Smurfit?

UCD Michael Smurfit Graduate Business School je dynamická vzdělávací a výzkumná komunita představující světově uznávané akademické pracovníky, zaměstnance a studenty z celého světa, kteří přispívají do irského obchodního hlavního města v Dublinu. Od ovlivňování mezinárodní obchodní politiky až po vytváření inovativních algoritmů, které zvyšují bezpečnost každodenního bankovnictví, jsou naše fakulta a výzkumní pracovníci v čele obchodních inovací.

Jedním z klíčových faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výzkumu absolventa obchodní školy, je kvalita. O kvalitě svědčí škola UCD Smurfit School v oblastech, jako jsou naše akreditace, mezinárodní žebříčky, zaměstnatelnost absolventů, schopnost, výzkum, absolventi a náš studentský sbor. Přijímáme ty nejkvalitnější studenty z celého světa, kteří tvoří jádro naší komunity a podporují vzrušující vzdělávací cestu na UCD Smurfit School.

Globálně hodnocené

Naše programy jsou pravidelně zařazovány mezi 100 nejlepších na světě podle Financial Times a The Economist Intelligence Unit. Tato hodnocení nás srovnávají s elitními světovými obchodními školami a přispívají k vynikající mezinárodní pověsti mezi akademiky, zaměstnavateli a vedoucími pracovníky.

Triple Akreditováno

Jsme jedinou obchodní školou v Irsku a jednou z elitních skupin škol na celém světě, která získala trojitou korunu akreditace od tří center obchodní a akademické excelence - AACSB (USA), AMBA (Velká Británie) a EQUIS (Evropa). Méně než 1% obchodních škol na celém světě má trojitou akreditaci. Naše akreditace jsou signálem kvality od mezinárodních nezávislých kolegů a jsou zárukou toho, že studenti získají vysoce kvalitní, mezinárodně uznávaný titul.

Akademická excelence

Jedním ze základních kamenů naší reputace je kvalita a odbornost naší 100 silné fakulty složené z předních pedagogických specialistů v předmětech pokrývajících hlavní obory podnikání a managementu z celého světa. Jejich vlivné hlasy a odborné znalosti jsou žádané a naše fakulta pravidelně přispívá do národních a mezinárodních médií. Jsou to mezinárodní lídři, 20% naší fakulty zveřejnilo v časopisech FT50 a 10% zveřejnilo 3x nebo více v časopisech FT50. Navíc, zatímco 30% naší fakulty tvoří ženy, je zodpovědných za 65% všech publikací.

Naši lidé

S různorodou kohortou více než 1100 studentů z více než 70 zemí nabízíme našim studentům příležitost pracovat s nejlepšími a nejchytřejšími z celého světa a učit se od nich. Naši oddaní zaměstnanci poskytují podporu a vedení studentům a zajišťují, aby jejich vzdělávací cesta byla bohatá a naplňující.

Globální síť absolventů

Výsledkem úsilí o zapojení byla jedna z nejlepších komunit absolventů obchodních škol na světě s více než 98 000 profesionály po celém světě ve více než 40 mezinárodních kapitolách, kteří se aktivně účastní našich studentů a programů. Mnoho našich absolventů je obchodními vůdci nejen ve své komunitě, ale po celém světě v předních světových společnostech. Naši absolventi těží z řady zdrojů a podpory od našeho specializovaného týmu absolventů a mají příležitost budovat svou globální síť s kolegy absolventy a širší obchodní komunitou.

Kariérní dopad

Naši absolventi jsou velmi žádaní, průměrně 84% našich studentů MSc bylo zaměstnáno do 6 měsíců od ukončení studia (zdroj: First Destination Report) a 86% našich absolventů MBA na plný úvazek bylo zaměstnáno do 3 měsíců od ukončení studia. (Zdroj: FT Global MBA Ranking 2020). Absolventům programu MBA se jejich platy v průměru zvýšily o 68% během tří let od ukončení MBA (Zdroj: FT Global MBA Ranking 2020).

Náš krásný kampus

Uhnízděný vedle přímořské vesnice Blackrock, škola UCD Smurfit se nachází méně než 10 km jižně od centra Dublinu. Náš jedinečný a krásný kampus nabízí prvotřídní vybavení pro naše studenty ke studiu, relaxaci a socializaci v prostředí velkolepého dobového statku.

Rozsah programů

Jako přední irská obchodní škola a výzkumné centrum nabízíme globálně hodnocené MBA, širokou škálu specializovaných obchodních mistrů, přední PhD program a sadu mezinárodně uznávaných programů Executive Development. Neustále hodnotíme naše programy, abychom vyhověli potřebám rychle se měnícího světa.

Učení a učení

Usilujeme o to, abychom našim studentům poskytli holistické vzdělání, které jim vštípilo touhu učit se a tvořit, zpochybňovat a uvažovat, inovovat a přispívat společnosti na všech úrovních. Pěstujeme informované, agilní, kritické a etické myslitele a činitele a vytváříme příležitosti k učení se z různých perspektiv v různých prostředích, a to prostřednictvím široké škály programů, výuky a výzkumu. Tímto způsobem umožňujeme našim studentům transformační učení.

Globální zaměření a mezinárodní rozmanitost

UCD Smurfit School, člen sítě Global Network of Advanced Management (GNAM) 30 obchodních škol včetně Yale, INSEAD a LSE, nabízí studentům jedinečnou globální perspektivu. Přibližně 50% našich studentů je mezinárodních, což představuje více než 70 zemí po celém světě, což životu a učení ve škole UCD Smurfit School přidává vítaný a důležitý mezikulturní rozměr.

Dublin, Irsko

Irsko je globálně orientovaná, otevřená ekonomika. Naše anglicky mluvící, přátelská a vzdělaná populace přitahovala globální společnosti v oblasti ICT, sociálních médií, léčiv a financí, včetně společností jako Google, Facebook, Intel, Apple a Microsoft, které s námi spolupracují a zaměstnávají naše absolventy. Jsme hrdí na to, že máme jeden z nejlepších vzdělávacích systémů na světě a mezinárodně uznávanou reputaci akademické kvality.

148202_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Naše poslání a vize

Vize UCD, která je vysoce angažovaná na místní, národní i mezinárodní úrovni, je známá po celém světě jako Irská globální univerzita; pokud jde o naši komplexní škálu oborů, v dosahu a dopadu našeho výzkumu a inovací, v našich holistických vzdělávacích zkušenostech, v rozmanitosti naší komunity a v našem zapojení do všech sektorů společnosti a do všech regionů světa.

Naše poslání: vzdělávat, podporovat a inspirovat

  • Podporovat rozvoj irské a mezinárodní společnosti vzděláním budoucích vedoucích podniků v souladu s mezinárodními standardy nejvyšší kvality.
  • Inspirovat a usnadnit studentům dosažení jejich plného potenciálu a maximalizaci jejich pozitivního přínosu pro podnikání a společnost, a to jak v Irsku, tak globálně.
  • Pomáhat podnikání lépe sloužit společnosti globálně poskytováním inovativního a působivého výzkumu.

Naše vize - budoucnost na globální scéně

  • Být světovým lídrem v oblasti podnikatelského vzdělávání a výzkumu, důsledně poskytovat nejvyšší mezinárodní standardy kvality a být uznáván jako jedna z 50 nejlepších světových obchodních škol.
  • Vynikat a inovovat s výraznou mezinárodní výhodou v globálně relevantních oblastech, jako je digitální podnikání a budoucnost finančních služeb.
  • Neustále předefinovat, jak se podnikání učí a učí se inspirovat další generaci vůdců ve světě a pro svět.

Žebříčky a akreditace

UCD Smurfit School je jedinou obchodní školou v Irsku a jednou z elitních skupin škol na celém světě, která je držitelem „trojité koruny“ akreditace od tří center obchodní a akademické excelence, EQU IS, AACSB a AMBA. Za posledních patnáct let byly naše programy soustavně hodnoceny prestižním globálním žebříčkem Top 1. Financial Times a Economist.

Naše hodnocení a akreditace jsou důkazem kvality a srovnávají nás s nejlepšími obchodními školami na světě.

Místa

  • Blackrock

    Carysfort Avenue, , Blackrock

Programy

Otázky