Keystone logo
UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

Úvod

Vrcholní manažeři v oboru neustále poskytují Merage School vstupy o tom, jak vidí, jak se jejich příslušná odvětví mění vlivem technologií. Naše transformované učební osnovy odrážejí nové obchodní potřeby v současném světě, zaměřují se na praktické nápady a budují nový soubor kompetencí vhodných pro digitální věk. Rozhodovací dovednosti založené na zkušenostech jsou integrovány do osnov s rozhodováním řízeným daty v popředí. Komponenty zážitkového učení nadále poskytují vzdělávání v reálném světě a umožňují týmům studentů ponořit se do cenných projektů s místními společnostmi.

Škola Merage se nachází v srdci „Tech Coast“ v Orange County a je obklopena sítí špičkových podniků v rozvíjejícím se ekosystému technologických firem včetně Amazon, Google a Western Digital a digitálně zdatných firem, včetně Capital Group, Disney, Experian, Hyundai, Pacific Life a Taco Bell. Právě v tomto prostředí Merage School připravuje studenty na převratné technologické síly, s nimiž se jako budoucí lídři byznysu setkají.

Strategický plán

Agilita je klíčem k přežití v naší rychle se měnící globální ekonomice. Paul Merage School of Business rozvíjí a vybavuje lídry kritickými obchodními a vůdčími dovednostmi potřebnými k úspěchu prostřednictvím programů, které jsou neustále přizpůsobovány k řešení neustále se měnících sociálních, technologických a ekonomických příležitostí a výzev v našem digitálně řízeném světě. Nabízíme tři dynamické programy MBA, Master of Professional Accountancy, Master of Finance, Master of Innovation and Entrepreneurship, MS v Business Analytics, MS v Biotechnologickém managementu, MS v Inženýrském managementu, PhD a vysokoškolské obchodní tituly, které se zaměřují na kreativní a kritické dovednosti myšlení, strategické rozhodování, vedení, inovace a spolupráce prostřednictvím zkušeností ve třídě a na místě s reálnými obchodními problémy. Zatímco Merage School je relativně mladá (založena v roce 1965), rychle se rozrostla a trvale se řadí mezi 5 % všech programů akreditovaných AACSB díky výjimečnému náboru studentů, špičkové fakultě, silné síti absolventů a úzkým vztahům s oběma. jednotliví obchodní manažeři a globální korporace. Spojujeme akademické síly, rozmanitost a nejlepší tradice Kalifornské univerzity se špičkovým, podnikatelským duchem Orange County v srdci Tech Coast v jižní Kalifornii.

Vidění

Být v popředí vzdělávání a výzkumu mezi celosvětově předními obchodními školami.

Mise

Rozvíjejte globálně konkurenceschopné transformační lídry v rozmanité, spolupracující komunitě zaměřené na studenty, kde se snoubí akademická excelence a praktické aplikace.

Naše strategická identita

Jsme obchodní škola zavázaná sloužit našim studentům, absolventům, obchodním partnerům a akademickým komunitám. Společně sdílíme základní strategickou identitu.

 • Kdo jsme: Jsme ambiciózní. Jsme intelektuálně hladoví. Naším posláním je poskytovat dokonalost ve vzdělávání oceňující rozmanitost, spolupráci, inkluzivitu a respekt. Oslavujeme jak akademickou tradici Kalifornské univerzity, tak našeho inovativního ducha jako jednoho z jejích nejmladších kampusů.
 • Co děláme: Poskytujeme myšlenkové vedení a školíme profesionály, aby řídili hodnotu po celý život – pro budoucnost podnikání a společnosti, lokálně, celostátně i globálně.
 • Kde to děláme: Jsme srdcem obchodní komunity v Orange County v Kalifornii; pulzující ekosystém s globálním dosahem. Jako takoví máme jedinečnou pozici k tomu, abychom přilákali učence, studenty a partnery, doma i v zahraničí.
 • Jak to děláme: Podporujeme spolupráci mezi našimi studenty, fakultou, univerzitou a komunitou. Vynikáme tím, že poskytujeme přístup a růst v rámci našich programů, fakulty a zaměstnanců. Provozně inovujeme, abychom zajistili, že zůstaneme relevantní a nákladově efektivní v rychle se měnícím světě.

Žebříčky

Rok co rok se Merage School a její programy trvale umisťují na předních místech v národním i celosvětovém měřítku. Celosvětově ambiciózní obchodní lídři si vybírají Merage School, protože si uvědomují, že tato jedinečná kombinace osnov, kariérního postupu, spolupráce a co je nejdůležitější – kultury – nemá v partnerských institucích téměř obdoby.

V poslední době se náš bakalářský program umístil na 30. místě v zemi – čtvrtý rok v řadě, kdy je Merage School zařazena mezi 50 nejlepších programů – to vše pro vysokoškolák, který byl založen před méně než deseti lety. Staňte se součástí vzestupu Merage School na vrchol a zažijte mladou univerzitu, jejíž jméno získává každým rokem větší uznání a větší prestiž. Níže se podívejte na naše nedávná ocenění. Buďte tady pro to, co přijde dál.

 • #8 MBA na plný úvazek mezi veřejnými institucemi
 • 117% nárůst mezd hlášený mezi pozicemi před a po MBA
 • #1 světová pozice pro procento ženské fakulty
 • #8 MBA na plný úvazek mezi veřejnými institucemi (Financial Times, 2021)
 • #21 MBA na plný úvazek v USA (Financial Times, 2021)
 • #8 Executive MBA mezi školami se sídlem v USA a #58 celosvětově (Financial Times, 2020)
 • #25 MBA na plný úvazek v USA a #40 celosvětově (The Economist, 2021)
 • #26 Part-time MBA v USA (US News & World Report, 2021)
 • #8 Public University (US News & World Report, 2021 Best Colleges)
 • Světová jednička v procentu ženského sboru (Financial Times, 2021)
 • #17 Executive MBA v USA a #27 celosvětově (The Economist, 2020)
 • #30 Vysokoškolský obchodní program v USA (US News & World Report, 2022)
 • Nejlepších 25 magisterských programů v oboru účetnictví na školách s 15 nebo méně denní fakultou účetnictví (PAR Extra)
 • #16 – Magisterské účetní programy (hlavní vydání PAR, 2019)
 • #3 na světě pro procento studentek (Financial Times, 2021)

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Irvine

  Irvine, CA 92697-3125, 92697, Irvine

  Otázky