Keystone logo
Turiba University MBA Strategické řízení cestovního ruchu
Turiba University

MBA Strategické řízení cestovního ruchu

Riga, Lotyšsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

31 Jul 2024

29 Sep 2024

EUR 3 550 / per year *

Na kampusu

* pro občany EU/EHP, Švýcarska, zemí SNS, Gruzie a Ukrajiny; 3330 EUR/rok pro občany jiných zemí

Úvod

tur
  • Udělený titul: Profesionální magisterský titul v oboru Business Administration (MBA)
  • Udělená kvalifikace: Manažer podniků a institucí
  • Stáž: Lotyšské nebo zahraniční společnosti cestovního ruchu a pohostinství, turistické atrakce a organizace destinačního managementu
  • Délka studia: 2 akademické roky
  • Studijní jazyk: v angličtině

V rámci studijního programu "Strategický management cestovního ruchu" se naučíte rozumně diskutovat o komplexních aspektech řízení cestovního ruchu, rozvíjet podnikové a institucionální strategie v dnešním měnícím se prostředí, hledat řešení složitých a nepředvídatelných provozních podmínek podniků cestovního ruchu, výzkum analyzovat a porovnávat turistické destinace v Lotyšsku a porozumět interakci mezi cestovním ruchem a jinými obory.

Profesionální magisterský studijní program „Strategický management cestovního ruchu“ poskytuje širokou znalostní základnu řízení cestovního ruchu a pohostinství a poskytuje strategický pohled na globální rozvoj cestovního ruchu. Studijní program je hrdý na své lecalt="turers - vynikající odborníky v oboru zastupující cestovní ruch a příbuzné obory - hotelový management, plánování politiky cestovního ruchu na národní úrovni a restaurační podnikání. Během studia studenti vyvíjejí životaschopné strategie pro rozvoj nových turistické destinace, které poskytují možnost poznat strategické plánování cestovního ruchu v praxi Studenti získají neocenitelný vhled do vývoje a trendů světového cestovního ruchu účastí na největší světové IT výstavě ITB Berlín, která je také cennou platformou pro mezinárodní kontakty .

Užitečný

  • 50% studentů pochází ze zemí, které jste zatím představili pouze pomocí mapy. Nyní máte příležitost seznámit se s lidmi, kultivací a pochopením těchto zemí!
  • V roce 2014 proběhlo kolem 1 miliardy mezinárodních cest

Profesionální magisterský studijní program Strategický management v cestovním ruchu získal prestižní akreditaci UNWTO - Světová organizace cestovního ruchu OSN TedQual na maximální možný termín - čtyři roky, do roku 2022.

Akreditace

162963_162933_unwto_logo_11.jpg

Programy cestovního ruchu byly oceněny prestižní akreditací UNWTO – Světové organizace cestovního ruchu OSN TedQual. Turiba University je jedinou univerzitou v pobaltských státech a severní Evropě, která je držitelem této prestižní akreditace.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky