Keystone logo
Troy University Master of Business Administration (MBA)
Troy University

Master of Business Administration (MBA)

Request duration

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Účelem programu Master of Business Administration je nabídnout studentům příležitost získat dovednosti v oblasti obecného podnikového řízení a rozhodovacích dovedností, které jim umožní vykonávat manažerské povinnosti jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

V důsledku úspěšného dokončení programu MBA by absolventi měli zlepšit svou schopnost aplikovat silné dovednosti v oblasti řešení problémů v procesech strategického plánování v organizacích a efektivně využívat písemné a slovní komunikační dovednosti pro sdělování výsledků svých analýz a doporučení k řešení problémů .

Koncentrace nabízené v účetních a informačních systémech poskytují další specializované studie týkající se procesu strategického řízení v organizacích.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy