Keystone logo
Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Úvod

KDO JSME?

Tato instituce byla postavena skupinou globálních pedagogů se zkušenostmi po celém světě. Poté, co jsme byli svědky neustálých změn, kterým čelíme podnikání a hlavní příčinu tradičního vzdělávání, jsme se rozhodli jednat. Tato instituce byla navržena a je vedena vášnivými pedagogy se zkušenostmi z nejvyšších univerzit po celém světě, jako jsou Stanford a Pace University v USA, University of Liverpool a Londýnská škola podnikání a financí ve Velké Británii, University of International Business and Economics a Beijing University v Číně, v Grenoble Graduate School of Business ve Francii, U21 Global University v Singapuru, Univerzitě odborných studií v Ghanu, na univerzitě Chulalongkorn v Thajsku a mnoha dalších špičkových institucích v příslušných regionech.


Individuální celostní vývoj

TRANSCONTINENTÁLNÍ INSTITUT VYSOKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

Integrační vzdělávací cestu integrujeme individuálním plánem rozvoje . Začíná to od prvotní registrace žáka v naší instituci a neustále se vyvíjí prostřednictvím každého modulu. Některé vědomé vývoje zahrnují emoční inteligenci, důvěru a inovační schopnosti. Před zahájením modulu, vaši profesoři integrují vaše osobní rozvojové potřeby do procesu učení předtím, než vstoupíte do první třídy. Nikdy nezačínáte jako neznámá osoba, která je součástí seznamu studentů. Náš integrovaný systém individuálního holistického vývoje zrychluje dynamiku vašeho vývoje při postupu v každém modulu.

VS.

JINÉ UNIVERZITY

Integrovaný rozvoj studentů není přítomen ve většině vysokých škol, a to je mnohem méně holistický vývoj. Profesoři začínají každý modul a vidí studenty jako "prázdnou břidlici" , aniž by si uvědomovali jakékoliv jedinečné vývojové potřeby nebo cíle každého studenta. Váš vývoj obvykle začíná od "0" s každým semestrem.


Články a publikace

Rozvíjet správné dovednosti efektivně
Jak můžete překročit svůj potenciál?
Tři způsoby, jak dosáhnout loajality zaměstnanců a udržet své nejvýkonnější výkony odchodu

Místa

  • Mosta

    Transcontinental Institution of Higher Education 145, ‘Hodon Ward’, Triq il-Waqqafa, il-Mosta, MST4492 Malta, , Mosta

Otázky