Keystone logo
TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

Úvod

TIAS School for Business and Society je obchodní škola Tilburg University a Eindhoven University of Technology pro výkonné vzdělávání. Toto je místo pro vedoucí, profesionály a manažery, kteří chtějí provést změnu, stejně jako vy; získat ze sebe to nejlepší a vytvořit dopad uvnitř a s jejich organizací.

S našimi aktuálními znalostmi, náročné vzdělávání a výkonná síť, TIAS působí jako mezinárodní centrum celoživotního učení. TIAS má široké portfolio magisterských programů na částečný úvazek, Pokročilé programy, MBA, Master Classes, TIAS 8hrs a inCompany programy.

Staňte se součástí něčeho většího

 • Dopad na podnikání a společnost ve vědě, podnikání a veřejném sektoru
 • Objevte obchodní školu s přístupem pro zítřejší vůdce
 • Připojte se k bohaté síti vášnivých vrstevníků, absolventů a špičkových učitelů

Aplikujte aktuální poznatky a poznatky ve své praxi

Naši profesoři a špičkoví lektoři mají rozsáhlé zkušenosti v podnikání a společnosti. Prostřednictvím akčního učení a inteligentní kombinace interaktivního učení a pracovních metod usnadňujeme neustálý rozvoj a výměnu nových poznatků a poznatků.

Vize učení

Naše programy jsou o rozvoji a transformaci vedení. Inspirováním a výzvou našich účastníků a necháním experimentovat, zajišťujeme, aby vědecké poznatky a poznatky byly zakotveny do praxe, a aby účastníci rozvíjeli chování a dovednosti, které potřebují, aby se stali odolnými, agilní vůdci.

Podnikání a společnost je společné vlákno, které spojuje naše programy. TIAS se zaměřuje na čtyři oblasti kompetencí: odpovědné vedení, spolupráce, obchodní modelování a udržitelné inovace. Jako lídr zítřka je to kombinace těchto čtyř prvků, které vám umožní transformovat vaše podnikání a vytvořit dopad.

Naše programy

TIAS School for Business and Society Nabízí širokou škálu mezinárodně akreditovaných, Topranked a vysoce ceněných programů a vzdělávacích cest v oblasti účetnictví, finanční& kontroly, řízení podniku,& vzdělávání v oblasti řízení,& transformace inovací, strategie, vedení& obecného řízení a zdravotní& pohody. V TIAS vždy najdete program, který odpovídá vašim ambicím, Cíle učení a fáze kariéry, Online a na místě v Utrechtu nebo Tilburgu.

O Tilburg University

Na univerzitě v Tilburgu, snažíme se studovat a porozumět společnosti a tímto způsobem přispíváme k řešení složitých společenských problémů. To je to, co nás pohání. A dosahujeme toho prostřednictvím nejmodernějších znalostí v oborech ekonomie, obchodní studia, a podnikání, sociální a behaviorální vědy, právo a veřejná správa, humanitní a digitální vědy, a teologie.

O Eindhoven University of Technology

Na Eindhoven University of Technology (TU/e) vzděláváme studenty a rozšiřujeme znalosti v oblasti vědecké& techniky ve prospěch lidstva. Integrujeme vzdělávání a výzkum, abychom našim studentům a vědcům umožnili stát se vůdci myšlenek a navrhnout a dosáhnout nepředstavitelného. V úzké spolupráci s našimi veřejnými a soukromými partnery, převádíme náš základní výzkum do smysluplných řešení.

Místa

 • Tilburg

  Warandelaan,2, 5037 AB, Tilburg

 • Utrecht

  Kroonstraat,50, 3511 RC, Utrecht

  Otázky