Keystone logo
The University of Toledo John B. and Lillian E. Neff College of Business and Innovation Tradiční mistry obchodní správy (mba)
The University of Toledo John B. and Lillian E. Neff College of Business and Innovation

Tradiční mistry obchodní správy (mba)

Toledo, OH, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

University of Toledo MBA program

Jeden z nejlepších v Midwest, program MBA na univerzitě v Toledu nabízí cenovou dostupnost a flexibilitu, které vám pomohou rozšířit své schopnosti a příležitosti, aniž byste přerušili svou kariéru. Vysokoškolská historie špičkové úrovně v praktickém a relevantním vzdělávání založená na špičkovém výzkumu a podnikatelské angažovanosti přinese vaši kariéru na další úroveň:

 • Vysoká škola patří mezi pouhých 15 procent celosvětových obchodních škol, které jsou akreditovány Asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International).
 • UT College of Business Administration je jediná AACSB-akreditovaná obchodní škola v zemi nabízet specializaci v profesionálním prodeji na úrovni absolventa.
 • Většina tříd MBA je nabízena v noci, což umožňuje studentům dokončit studium svým vlastním tempem bez přerušení jejich kariéry.
 • MBA na UT lze získat za pouhý kalendářní rok, a to dokončením 11 kurzů.
 • Vysoká škola má nejvyšší počet fakult, které získaly prestižní ocenění UT Exceptional Teaching Award.
 • Vysoká škola obchodování John B. a Lillian Neff Stock Trading je jedním z pouhých 30 zařízení ve Spojených státech, které nabízejí studentům živé a zpožděné zdroje od všech světových burz.
 • Obchodní studenti mají výhradní přístup ke čtyřem, 24/7 počítačovým laboratořím; 108 bezdrátových notebooků pro odhlášení; a volného barevného tisku - nemluvě o tisku a online přístupu k The Wall Street Journal.


Jít za učebnou

Kromě zapojení tříd a odborných členů fakulty, program MBA nabízí speciální příležitosti a zdroje pro zlepšení vašeho vzdělání a kariéry.

 • Program postgraduálního asistentského programu - Díky tomuto inovativnímu partnerství pracují vysoce kvalifikovaní studenti 16 hodin týdně v místní společnosti a zároveň vykonávají MBA na plný úvazek. Mezi nejnovější organizace patří zdravotnické systémy ProMedica, dveře Therma-Tru, SSOE, Mercy Medical, Paramount Medical a Goodwill.
 • Postgraduální asistence - Několik studentů MBA je zaměstnáno na vysoké škole, které pomáhá při kancelářských operacích, řízení projektů a pomáhá fakultě v oblasti výzkumu a výukových aktivit. Vedle stipendia obdrží absolventi asistenti odstupné za šest až 12 kreditů za školné.
 • Absolventi připojení - Jako MBA student a budoucí absolvent, budete připojeni k síti College of Business Administration absoloventky. Skupina přidružených absolventů vysoké školy získala několik ocenění za "Affiliate of the Year" od Asociace absolventů UT za svůj aktivní plán sociálních událostí a pokračující zapojení vysokých škol.
 • Kancelářské kariérové ​​programy Office - Kancelář organizuje nábor na univerzitě, pokračuje v recenzích, poradenství v chůzi, falešný rozhovor a dvoutýdenní obchodní kariérní veletrh, který přitahuje více než 90 společností.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy