Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The University of Texas Permian Basin, College of Business

The University of Texas Permian Basin, College of Business

The University of Texas Permian Basin, College of Business

Úvod

Naše poslání a historie

Odkud jsme přišli, kam jdeme

Naše mise

University of Texas Permian Basin je regionální a komplexní institucí, která slouží rozmanité komunitě studentů z regionu, státu i mimo něj. Univerzita prostřednictvím excelence v oblasti výuky, učení, výzkumu a veřejné služby zaměřené na studenty kultivuje angažované občany a ovlivňuje životy.

Dějiny UT Permské pánve

Začali jsme jako experiment. V roce 1969 se texaské zákonodárné orgány rozhodly v Oděse vytvořit „vyšší úroveň“ univerzity - tj. Vysokou školu, která přijímala pouze juniory, seniory a postgraduální studenty.

4. září 1973 se univerzita otevřela pro výuku. Stavba však nebyla úplná, takže 1112 studentů v první třídě studovalo v dočasných budovách a přívěsech. Trvalo by to téměř další rok, než by byla trvalá zařízení UT Permian Basin dokončena.

Rychlý posun vpřed 18 let: Texaský zákonodárce se rozhodl znovu změnit trajektorii UTPB schválením návrhu zákona, kterým se škola změnila na čtyřletou instituci. První třída prváka - známá v kampusu lore jako Pioneer Freshmen - se připojila na podzim roku 1991.

Z našich skromných experimentálních začátků se UT Permian Basin rozrostla téměř ve všech směrech.

Žádná škola není jako UT Permian Basin. Možná proto žádná škola nemá příběh podobný našemu.

Společně jsme sokoli.

O Permské pánvi

Kde se starý západ setkává s novým stoletím

Není zde místo jako Permská pánev - divoká, nedotčená krása plná kapes moderního vývoje. Robustní splňuje západní Texas eleganci.

Milujeme naše nekonečné modré nebe, ale víme, že Západní Texas je mnohem víc než jen obraz dokonalý západ slunce. Permská pánev je domovem laskavých, pracovitých a optimistických lidí, kteří se s cizinou nikdy nesetkali.

Pokud chcete vytvořit svou vlastní budoucnost, jste zde.

O povodí

„Povodí“ je jednoduchý geologický termín pro pokles nebo prohloubení zemského povrchu - obvykle způsobený erozí nad zemí a zemětřesením hluboko pod ním. Permská pánev pokrývá 75 000 čtverečních mil, což z ní činí jednu z větších povodí v Severní Americe.

Ale to je geologie. Z pohledu laiků je Permian Basin skutečně ohromujícím úsekem americké země s jedinečnou krásou. Máte pocit, že ve skutečnosti vidíte, jak se Země v dálce setkává s oblohou.

Permská pánev má pro každého něco.

Odessa & Midland: Urban Country

Po generace se lidé z celého světa vydali do západního Texasu hledáním svobody, dobrodružství a štěstí v ropných polích. Města, která postavili, vyrostla nahoru a ven a vytvořila moderní městská centra tečkovaná přes Permskou kotlinu - včetně dvou, která UTPB volá domů.

Odessa je domovem hlavního kampusu Permian Basin v UT a je jedním z největších měst v západním Texasu. Odessa je město s bohatou historií sahající až do osmdesátých let minulého století. Během posledních dvou desetiletí došlo k velkým změnám. Není to tak dávno, co časopis Forbes označil Oděsu za jedno z nejrychleji rostoucích malých měst ve Spojených státech.

A jen 15 minut odtud leží Midland. Areál Midland UTPB v Midlandu sídlí naše hudební a technické školy a Centrum pro energetickou a ekonomickou diverzifikaci. Jako domov bývalých prezidentů George HW Bush a George W. Bush a hlavní globální korporace - jako Chevron a Concho - nabízejí Midland a Odessa hloubku prestiže a příležitosti, které se může vyrovnat jen málo komunit.

Sedí na vrcholu budoucnosti energie

Na začátku 21. století se zdálo, že Permianská pánev - která kdysi byla zdrojem obrovských dodávek ropy - ztratila na důležitosti.

Nové technologie však odhalily pravý opak: Pod zemí Permian Basin bylo v zemi uvězněno více ropy, než by kdokoli mohl uhodnout. Díky pokroku v průzkumu energie byla Permská pánev rychle pojmenována největší ropná rezerva na planetě. Očekává se, že náš dvorek bude pohánět americké a globální ekonomiky alespoň další dvě desetiletí.

S tímto objevem náš krk lesa zažil výbuch v ekonomické aktivitě. Protože se stále více energie získává, objevily se vedle ní další průmyslová odvětví - včetně obchodu a financí, zdravotnictví, vzdělávání, stavebnictví, digitálních technologií, dopravy a pracovních míst ve veřejném sektoru.

Jinými slovy, nejnovější „ropný rozmach“ podnítil větší „ekonomický rozmach“, který již vyplácí velké dividendy studentům a profesionálům, kteří využívají tuto příležitost jednou za generaci.

Akademické srdce západního Texasu

Nejsme vychloubání, když nazýváme UT Permian Basin „akademickým srdcem Západního Texasu“. Ale jsme si jisti, že jsme hrdí na práci, kterou každý den děláme.

Protože každý den pomáháme těm nejlepším studentům světa proniknout do jejich vášní a plánovat jejich lukrativní kariéru. Dostáváme se k poskytování moderního vzdělávání za dostupnou cenu. A my se dostáváme k inovativním způsobům, jak zajistit nejkompletnější, nejrozmanitější a nejzábavnější vysokoškolský zážitek kdekoli.

Doufáme, že se k nám připojíte.

136965_pexels-photo-1595391.jpeg
Fox / pexels

Akreditace a hodnocení

Váš titul je legitimní.

University of Texas Permian Basin je akreditována Komisí pro vysoké školy jižní asociace vysokých škol a škol pro udělování maturitních a magisterských stupňů.

Vysoká škola podnikání

  • Business Administration - Asociace pro podporu vysokých škol podnikání (AACSB)

Naše vize

I když nikdy neztrácíme ze zřetele skutečnost, že naším primárním zaměřením je sloužit regionu Permské pánve, snažíme se postgraduální programy postgraduálního studia a postgraduálního studia pokročit v neustálém zlepšování na úroveň, kterou pro nás studenti mimo tento region uvidí jako životaschopnou možnost vzdělávání.

Naše mise

Posláním College of Business na University of Texas v Permské pánvi je nabízet jak vysokoškolské, tak postgraduální vzdělávací programy, které jsou vysoce kvalitní a vyvíjejí se v naší neustále se měnící ekonomice; podporovat úspěch našich studentů v jejich profesní kariéře; propagovat naši komunitu špičkových vědců ve výuce, intelektuálních příspěvcích a službách; a podporovat ekonomický, energetický a technologický rozvoj v našem regionu.

Akreditace

Vysoká škola podnikání je akreditována těmito agenturami:

  1. SACS (Jižní sdružení vysokých škol a škol). Toto je regionální akreditační orgán univerzity.
  2. AACSB (Asociace pro Advance Collegiate School of Business). Toto je akreditační orgán obchodního programu. Vztahuje se na účetnictví, finance, management, marketing a obchodní magisterské programy. Je považována za přední akreditační agenturu na této planetě.

Vysoká škola podnikání má aktivní kapitolu Beta Gamma Sigma, International Honor Society. Student musí být v top 10% juniorských, seniorských nebo postgraduálních tříd, aby byl způsobilý pro indukci. Způsobilí studenti jsou uváděni do Beta Gamma Sigma na jaře každého akademického roku.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Odessa

    College of Business, University of Texas of the Permian Basin, 4901 East University, 79762, Odessa

    Otázky