Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Texas at San Antonio College of Business

The University of Texas at San Antonio College of Business

The University of Texas at San Antonio College of Business

Úvod

UTSA College of Business transformuje studenty ze zvědavých a nadějných na sebevědomé a na kariéru připravené mladé profesionály. Naším cílem je být nejlepší ve své třídě zaměřením na vzdělávací programy, které poskytují jak aplikované obchodní a technické dovednosti v oblastech s vysokou poptávkou po pracovní síle, tak profesionální a podnikatelské dovednosti, které pomáhají studentům vytvářet hodnotu pro jejich organizaci a integrovat se do pracovní síly. Jsme komunita vědců, kteří prosazují umění a vědu podnikání prostřednictvím pečlivého a relevantního výzkumu, který je publikován v prodejnách rozdílu a přeložen pro praxi ve třídě.

S více než 7 900 studenty je vysoká škola jednou z 40 největších obchodních škol v zemi a nabízí komplexní učební plán na vysokoškolské, magisterské a doktorské úrovni, který rozšiřuje hranice tradičního obchodního vzdělávání.

Podle národního průzkumu certifikovaných profesionálů v oblasti bezpečnosti informačních technologií, který provedl Ponemon Institute, byl UTSA vyhlášen # 1 zařaděný program kybernetické bezpečnosti v zemi.

Celonárodně hodnocená a uznávaná College of Business byla agenturou Bloomberg Businessweek jmenována jedním z Top 5 vysokoškolských obchodních programů v Texasu. Na úrovni absolventa, vysoká škola byla zařazena číslo 10 postgraduální obchodní školy v národě pro Hispanics podle Hispanic Business.

Vysoká škola podnikání je akreditována AACSB International, Asociací pro rozvoj vysokoškolských obchodních škol. Tato akreditace se zabývá otázkami učebních osnov, pověřením profesorů, otázkami poměru studentů k učitelům a vzdělávacími zdroji.

Prohlášení o poslání

Vysoká škola podnikání se věnuje vytváření a sdílení znalostí, které zlepšují překlad teorie do praxe. Vysoká škola kombinuje přísnost s relevancí a poskytuje inovativní řešení globálních obchodních výzev.

Prohlášení o víře

Naší vizí je přeměnit naše studenty ze zvědavých a nadějných studentů na sebevědomé a na kariéru připravené mladé profesionály. Naším cílem je být nejlepší ve své třídě poskytováním vzdělávacích programů, které poskytují jak aplikované obchodní, tak technické dovednosti v oblastech vysoké poptávky po pracovní síle; velké investice do profesionálních dovedností, které pomáhají studentům integrovat se do pracovní síly a vytvářet hodnotu jako zaměstnanci, budoucí manažeři a podnikatelé; reagovat na vyvíjející se trh a potřeby zúčastněných stran; a podporou komunity vědců, kteří provádějí pečlivý a relevantní výzkum, který inspiruje učení studentů, zlepšuje znalosti a přitahuje průmyslové partnery.

Základní hodnoty

Vysoká škola podnikání podporuje kolegialitu, vzájemný respekt, spolupráci, smysl pro společnou vizi a podnikatelského ducha.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Otázky