Keystone logo
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business Jednoroční mba
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

Jednoroční mba

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

jednoletý MBA

Řadí mezi nejlepší MBA v zemi a ve světě uznávanými publikací jako Bloomberg BusinessWeek a US News & World Report, Notre Dame je One-rok MBA poskytuje silnou strategickou obchodní vzdělání a dělá si část jednoho ze světově nejvíce loajální a aktivní absolventy sítě.

One-rok MBA začíná květnu s intenzivní, 10-týdenní letní sezení, které vám poskytuje důkladnou průpravu v foundational oborů podnikání účetnictví, ekonomie, finance, vedení a organizační chování, marketing, statistiky a strategie. Na podzim, budete vstoupit do druhého ročníku kohortu dvouletého programu MBA-velkou příležitost rozšířit svou síť ještě více - a začít jak se specializuje na míru výběrem koncentrace stopu. Koncentrace zahrnují: Business Analytics,
Vedení podniku,
Konzultace,
Podnikové finance,
Podnikání,
Investice, nebo
marketing.

S One-rok MBA z Notre Dame, budete uznána jako vysoce schopný obchodní stratég, který může vypořádat s výzvami na soutěži, neustále se měnícím podnikatelském prostředí. Stejně důležité jako dovednosti a znalosti, které budete získat, budete mít celosvětovou síť Notre Dame a celosvětově uznávanou značku k otevření dveří.

Kdo to je?

Předpokladem pro Notre Dame jednoročního programu

Chcete-li použít, budoucí studenti musí mít:

  • Bakalářský titul v oboru podnikání z akreditované vysoké škole, kde je angličtina hlavním jazykem
  • OR prokázat znalosti základní obchodní znalosti a dovednosti (obvykle získané významné pracovní zkušenosti)
  • Tři kreditních hodin finančního účetnictví
  • Tři kreditních hodin ze statistiky

Poznámka: Zápis není podporováno pro ty, kteří hledají drastické nebo významné změně povolání. Notre Dame MBA One-Year Program navazuje na plán May-to-květnu a nabízí vzdělávací program, který poskytuje vyvážený zvládnutí všech funkčních oblastí podnikání. Během 10-týdenní letní semestr, studenti navštěvují intenzivní setkání v klíčových disciplínách, pak se připojte druhý ročník dvouletého programu v zimním semestru. V celém programu, studenti jsou vystaveny složitost globálního obchodu prostřednictvím řady střetnutí s vedoucími podniků na celém světě.

One-rok přehled osnov

Začínat s intenzivní zkrácené letním semestru studenti navštěvují zasedání v základních disciplínách, které jsou obvykle prozkoumané během prvního roku dvouletého programu. Po letním semestru studenti přesunout se tak přímo do druhého ročníku dvouletého programu, spojení těch, kteří se vrátili pro další rok.

Na konci letního semestru, každý One-rok MBA student volí koncentrace stopu a kurzy pro danou trať. Během podzimní a jarní semestr druhého ročníku, One-rok MBA studenti mají možnost podílet se na MBA Mezinárodní ponoření nebo v živých věcech s Fortune 500 organizací.

Studenti jsou nutné k dokončení 46 kreditních hodin.

O Škole

Otázky