Keystone logo
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business Dvouletý MBA
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

Dvouletý MBA

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* - Za rok

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Dvouleté MBA

Úzce jsme spolupracovali s firmami po celém světě, aby bylo zajištěno, že naše MBA program je akademicky přísné a reagovat na požadavky trhu. Výsledkem je program, který je flexibilní, intenzivní a zaměřil se na výuce studentů, jak vést s jejich hodnotami; vyvíjet a implementovat řešení pro náročné obchodní problémy; a ocenit a sloužit větší potřeby společnosti.

Učební plán poskytuje vyváženou zvládnutí všech funkčních oblastí podnikání. Dále jsou studenti vystaveni složitost globálního obchodu prostřednictvím řady střetnutí s vedoucími po celém světě. Ponoření v Asii, Latinské Americe a na dalších místech poskytují příležitost zažít jiných kultur z první ruky. Podpis přednáškový cyklus, jako deset let proto, aby v mezinárodně uznávaných odborníků diskutovat o některé z nejdůležitějších trendů a problémů, kterým čelí současný věk.

Během Interterm Intenzivní, naše MBA studenti analyzovat, zkoumat a nabídnout řešení problémů v reálném životě předložených manažery z velkých globálních organizací, včetně Boeing, GE, Hewlett-Packard, Starbucks, Nestlé, Walgreens a OfficeMax.

Na 20. místě mezi americkými obchodními školami podle agentury Bloomberg BusinessWeek, a 27. v USA News obchodních škol průzkumu Dame MBA v Notre velikost program umožňuje pevně-pletené komunitu studentů zažít dva roky učení a ponořením do komunity a kultury Univerzity .

Notre Dame MBA absolvent se stává součástí nejrozsáhlejší síť absolventů klubů v oblasti vysokoškolského vzdělávání, s více než 120.000 členů ve 281 kapitolách - 59 z nich jsou mezinárodní. Dlouho po maturitě, Mendoza absolventi obrátit na sebe kariérového poradenství, profesionální sítí a důvěryhodné přátelství.

Kdo to je?

Dva-rok MBA program je vhodný pro studenty s bakalářský titul z akreditované vysoké škole, ale ne nutně s akademickým vzděláním v podnikání. Přibližně jedna třetina našich dvouletého programu mají studenti obchodní stupňů. Zbytek pochází z různých prostředí, některé mohou mít žádný obchodní zázemí a jiní mohou mít vzdělání v oblasti humanitních věd a vědy.

Předpoklady pro dva-rok MBA program

  • Bakalářský titul z akreditované vysoké škole
  • Znalost základních účetních metod a kvantitativní materiálu
  • Akademická příprava v oblasti statistiky je důrazně doporučeno

Přibližně tři ze čtyř studentů přijatých do dvouletého programu jsou "kariéry měniče", kteří se snaží lépe se připravit na dlouhodobé kariéry v podnikání.

Učební plán je úzce integrován, takže studenti naučí analyzovat situaci z pohledu každou funkční oblast v rámci podniku. V prvním roce programu se studenti učí základní obchodní disciplíny. Na konci prvního roku, studenti mohou vybrat z různých koncentračních skladeb, které budou podporovat své zájmy a vyhlídky do budoucna. Dva-rok MBA program umožňuje na letní stáž mezi prvním a druhém ročníku studia.

Dvouleté přehled osnov

V programu Dvouleté MBA, studenti navštěvují kurzy pro čtyři semestry a celých 64 hodin úvěru. Třídy jsou nabízeny na plný úvazek, akademický rok základu (začíná v zimním semestru).

V prvním roce programu se studenti učí základní obchodní disciplíny. Na konci prvního roku, studenti mohou vybrat z různých koncentračních skladeb, které budou podporovat své zájmy a vyhlídky do budoucna.

Každý semestr se skládá ze dvou sedmi-týdenní moduly, které dává studentům větší volnost při výběru předmětů podle individuálních zájmů, a navíc jim umožňuje vrstvit na další volitelné předměty k doplnění jejich koncentraci stopy výběry.

Interterm Intenzivní týden v každém semestru umožňuje studentům zapsat se do krátkých kurzů prohloubit nebo rozšířit své znalosti, nebo v kombinaci s vypínacím týdne, umožňuje studentům studovat v zahraničí.

Studenti jsou nutné k dokončení 64 kreditních hodin.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy