Keystone logo

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

A logo

Úvod

Tento Executive MBA přijímá žádosti o příjem na podzim 2022. Studium v Hanoji a HCMC ve Vietnamu.

Vysoká škola Hawaii, Shidler College of Business, poskytuje prvotřídní program Executive MBA, který bude trénovat, vést a připravovat vedoucí pracovníky Vietnamu, kteří chtějí zvýšit své vedoucí a manažerské dovednosti. Je znám jako VEMBA ( Vietnam Executive MBA ). Společnost VEMBA Hanoi zahájila svou první kohortu v roce 2001 a rozšířila se na společnost HCMC v roce 2007.

Web: href = "https://shidler.hawaii.edu/vemba

Tento 21měsíční program výkonného formátu umožňuje účastníkům, kteří žijí v Hanoji nebo v Ho Či Minově městě, Vietnam, aby si udrželi vedoucí postavení na plný úvazek při získávání titulu. Studenti se učí z integrovaného moderního učebního plánu, který zahrnuje základní obchodní disciplíny s nejmodernějšími obchodními praktikami, včetně inovací a podnikání, řízení informačních technologií a elektronického podnikání, řízení dodavatelského řetězce, správy majetku a brandingu. Všechny třídy se konají ve Vietnamu s volitelným letním studiem na univerzitě na Havaji u Manoa v Honolulu, Havaj, USA. Klíčovým prvkem programu je projekt Business Practicum, který umožňuje studentům zapojit se do konzultací v reálném životě.

Program MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu se již za posledních 21 let ve Vietnamu ukázal jako nesmírně úspěšný v prosazování kariéry mnoha absolventů. S více než 900 absolventy zastávajícími klíčové obchodní pozice ve všech ekonomických sektorech ve Vietnamu i po celém světě nabízí MBA pro manažery ve Vietnamu jednu z nejcennějších obchodních sítí.

Díky své diplomové práci z University of Hawaii budou absolventi MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu schopni prokázat, že mají důvěru a dovednosti, aby mohli soutěžit o nejvyšší výkonné funkce nejen ve Vietnamu, ale kdekoli na světě.

Jedná se o jediný akreditovaný program AACSB nabízený ve Vietnamu. AACSB byla založena v roce 1916 v USA, aby poskytla akreditaci podnikatelským školám. Jeho zakládajícími členy jsou Columbia University, Cornellova univerzita, Harvardská univerzita, Univerzita v Chicagu, Univerzita Illinois, Univerzita v Pennsylvánii, Univerzita Yale a další prestižní univerzity v USA. Je známo, že méně než 5% obchodních škol po celém světě drží toto elitní akreditaci. Ne všichni členové sdružení jsou akreditováni.

Dvě výcviková místa ve Vietnamu jsou Hanoj a Ho Či Minovo město . Mohli byste se také rozhodnout pro studium dvou letních kurzů v Honolulu , Havaj, USA.

Hanoi Campus: Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C, N04 - UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street, Hanoi, Vietnam

Tel: +84 24 7304 2688

Horká linka: +84 947 552 688

E-mail: [email protected]

HCMC Campus: 2nd Floor, 235 Pasteur St., Dist.3, HCMC, Vietnam

Tel: +84 28 3933 3033

Horká linka: +84 918 515 301

E-mail: [email protected]

Akreditace

Místa

  • Hanoi

  • Ho Chi Minh City

Otázky