Keystone logo
The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Úvod

Tento Executive MBA přijímá žádosti o příjem na podzim 2022. Studium v Hanoji a HCMC ve Vietnamu.

Vysoká škola Hawaii, Shidler College of Business, poskytuje prvotřídní program Executive MBA, který bude trénovat, vést a připravovat vedoucí pracovníky Vietnamu, kteří chtějí zvýšit své vedoucí a manažerské dovednosti. Je znám jako VEMBA ( Vietnam Executive MBA ). Společnost VEMBA Hanoi zahájila svou první kohortu v roce 2001 a rozšířila se na společnost HCMC v roce 2007.

Web: href = "https://shidler.hawaii.edu/vemba

Tento 21měsíční program výkonného formátu umožňuje účastníkům, kteří žijí v Hanoji nebo v Ho Či Minově městě, Vietnam, aby si udrželi vedoucí postavení na plný úvazek při získávání titulu. Studenti se učí z integrovaného moderního učebního plánu, který zahrnuje základní obchodní disciplíny s nejmodernějšími obchodními praktikami, včetně inovací a podnikání, řízení informačních technologií a elektronického podnikání, řízení dodavatelského řetězce, správy majetku a brandingu. Všechny třídy se konají ve Vietnamu s volitelným letním studiem na univerzitě na Havaji u Manoa v Honolulu, Havaj, USA. Klíčovým prvkem programu je projekt Business Practicum, který umožňuje studentům zapojit se do konzultací v reálném životě.

177777_Frame2.jpg

177776_Frame3.jpg

177775_Frame4.jpg

Program MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu se již za posledních 21 let ve Vietnamu ukázal jako nesmírně úspěšný v prosazování kariéry mnoha absolventů. S více než 900 absolventy zastávajícími klíčové obchodní pozice ve všech ekonomických sektorech ve Vietnamu i po celém světě nabízí MBA pro manažery ve Vietnamu jednu z nejcennějších obchodních sítí.

Díky své diplomové práci z University of Hawaii budou absolventi MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu schopni prokázat, že mají důvěru a dovednosti, aby mohli soutěžit o nejvyšší výkonné funkce nejen ve Vietnamu, ale kdekoli na světě.

Jedná se o jediný akreditovaný program AACSB nabízený ve Vietnamu. AACSB byla založena v roce 1916 v USA, aby poskytla akreditaci podnikatelským školám. Jeho zakládajícími členy jsou Columbia University, Cornellova univerzita, Harvardská univerzita, Univerzita v Chicagu, Univerzita Illinois, Univerzita v Pennsylvánii, Univerzita Yale a další prestižní univerzity v USA. Je známo, že méně než 5% obchodních škol po celém světě drží toto elitní akreditaci. Ne všichni členové sdružení jsou akreditováni.

Dvě výcviková místa ve Vietnamu jsou Hanoj a Ho Či Minovo město . Mohli byste se také rozhodnout pro studium dvou letních kurzů v Honolulu , Havaj, USA.

Hanoi Campus: Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C, N04 - UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street, Hanoi, Vietnam

Tel: +84 24 7304 2688

Horká linka: +84 947 552 688

E-mail: [email protected]

HCMC Campus: 2nd Floor, 235 Pasteur St., Dist.3, HCMC, Vietnam

Tel: +84 28 3933 3033

Horká linka: +84 918 515 301

E-mail: [email protected]

Akreditace

Akreditace AACSB

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Hanoi

    Hanoi, Vietnam

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City, Vietnam

    Otázky