Keystone logo
The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

Úvod

Lisabon

Deanova uvítací zpráva

S velkou hrdostí a nadšením vás vítáme na Lisabonské MBA.

Lisabonská MBA je společný podnik mezi společností Católica-Lisabon a Nova SBE - dvě přední obchodní školy v Evropě.

Toto partnerství zahrnuje dvouletý Executive MBA na částečný úvazek a mezinárodní MBA na plný úvazek v partnerství s prestižní Sloan School of Management společnosti MIT.

Podle 2017 Financial Times Top 100 Global MBA Ranking, Lisbon MBA International Full Time je 20. nejlepším programem MBA v Evropě. Jsme také první MBA v Evropě v oblasti mezinárodních kurzových zkušeností, což je jedna z našich klíčových priorit.

Lisabon MBA Executive byl považován za 52. nejlepší výkonný MBA v Evropě, podle 2016 Financial Times Evropské obchodní školy žebříčku.

Lisabonská MBA poskytuje platformu, ve které se talentovaní, ambiciózní a vysoce létající studenti z celého světa mohou setkat a angažovat se v aktivním učení, v interakci s vysokoškolskou fakultou.

Proč byste měli považovat Lisabonskou MBA za svou volbu za MBA:

  • Oba programy mají prestižní fakultu, která je vyškolena na nejlepších světových školách, je hluboce zapojena do vysoce kvalitního výzkumu a je v souladu s nejnovějším vývojem teorie a praxe řízení;
  • Oba programy jsou nejvýše hodnocené portugalské MBA ve Financial Times MBA Rankings;
  • Oba programy popisují inovativní učební plán, stimulující důkladnou analýzu, využívání emocionálních inteligenčních dovedností, společensky odpovědné chování a praktické učení. Kurikulum, které je mostem mezi akademií a firemním světem, mezi teorií a praxí, mezi zisky a lidmi, mezi levou a pravou hemisférou mozku a mezi zeměpisnými oblastmi světa.
  • Zajišťujeme silné vazby s firemním světem, s velkými společnostmi, které jsou úzce zapojeny do správy a sponzoringu a poskytují síť stáží a propojení.
  • Obě programy jsou nabízeny v útulném a přesto kosmopolitním prostředí krásného a příjemného Lisabonu. Zde mohou studenti kombinovat práci a potěšení jako ve velmi málo místech na světě.

Daniel Traça - Dean Nova SBE a Francisco Veloso - Dean Católica-LisabonPodnikání

Lisabonská výhoda MBA

Pokud uvažujete o provedení MBA v Portugalsku, pravděpodobně jste se obrátil na hlavní obchodní školy v zemi a uvědomili jste si, že společnost Católica a Nova už nenabízejí samostatné programy MBA.

Podívejme se, jak to všechno začalo ... Projekt začal v roce 2006, kdy MIT Sloan School of Management navštívila Portugalsko s cílem založit partnerství a zahájit mezinárodní MBA. Lisabonská MBA se narodila v roce 2007 jako společný podnik mezi Católica-Lisabon a Nova SBE, dvě špičkové b-školy v Portugalsku. Oba se připojili k úsilí soutěžit na globálním trhu, začínali tím, že v ten samý rok nabídli program na částečný úvazek. Později, v lednu 2009, Lisabonská MBA International, s partnerstvím MIT Sloan, vítá svou první třídu.

Zde je to, co můžete získat z Lisabonské MBA:

Kde se setkávají Talent a trh

Lisabonská MBA vás bude profesionálně a osobně transformovat. Když budete absolvovat Lisabonskou MBA, budete součástí dynamické komunity, která věří v pozitivní vliv ve světě prostřednictvím promyšleného vedení a inovativních myšlenek. Naše MBA programy jsou určeny pro talentované profesionály, kteří chtějí udělat další krok v jejich kariéře a my vám pomůžeme vést k vašim kariérovým ambicím, protože jsme se zavázali k vašemu úspěchu.

Připojíte se k elitnímu programu MBA

Náš společný podnik mezi dvěma předními obchodními školami v Portugalsku - Nova SBE a Católica-Lisabon - je mezinárodně uznávaný a jsme součástí elitní skupiny obchodních škol - méně než 1% na světě - s tříčlennou akreditací (AACSB , EQUIS a AMBA).

Lisabonský MBA International full-time program byl považován za jeden z nejlepších MBA programů v Evropě v roce 2016 Financial Times Top 100 Global MBA Rankings - 20. nejlepším v Evropě - a 1. celosvětově v kategorii "International Course Experience".

Budete si všimli a budete součástí naší rodiny

V Lisabonské MBA nebudete "další zuby v stroji" - naše jedinečná koncepce MBA MBA je navržena tak, aby vaše MBA zkušenosti byla ponořující a personalizovaná.

Třídy v Lisabonské MBA jsou dimenzovány tak, aby maximalizovaly vaše zkušenosti s učením, vytvářely intimní prostředí ve třídě, kde jsou studenti schopni komunikovat s nejlepšími fakultami a vybudovat hluboké spojení se spolužáky, zaměstnanci MBA a hosty, které přinášíme z firemních Světa do našich tříd a událostí.

Dáváme vám praktické a relevantní znalosti

Lisabonské programy MBA jsou postaveny ve spolupráci dvou špičkových obchodních škol v Portugalsku - Católica-Lisabon a Nova SBE - a ve spolupráci s MIT Sloan School of Management - sdružuje prestižní fakultní instituci, která je vyškolena na nejlepších světových školách , Se silnou realitou v podnikání, nabízející inovativní, kompletní a transformační vzdělání, které vás připraví na úspěch.

Budete moci praktikovat to, co se učíte s reálnými podnikatelskými projekty, protože věříme, že náš praktický přístup je nejlepší způsob, jak získat nové akademické dovednosti a stále být propojen s podnikatelským světem. Budete také vystaveni několika mezinárodním perspektivám, rozmanitým odvětvím a osobně rozpoznáte průběh vaší transformace, budování vašich znalostí, analytické znalosti a kritické zdůvodnění v průběhu programu.

Udělujeme váš rozvoj vedení inovativní a osobní

Domníváme se, že vedoucí pracovníci by měli mít hluboké pochopení a neustále pracujeme na nejinovativnějších, kreativnějších a nejvíce inspirativních metodách, které vám pomohou rozvinout dovednosti vedení, které vám umožní uspět v budoucnosti i v budoucnu. Zaměření a personalizace jsou klíčové, a proto s vámi budeme úzce spolupracovat, abychom vám pomohli rozvíjet svůj plán rozvoje kariéry, zvýšit své sebevědomí, pochopit svůj potenciál a jak jej dosáhnout.

Zajišťujeme propojení

Zajišťujeme, že Lisabonská MBA má silné vazby s firemním světem a tato spojení překračují rámec strukturované přítomnosti společností přímo zapojených do programů MBA. Poskytujeme několik exkluzivních setkání vedení s externími hosty, propagujeme pravidelné akce s podnikateli a vedoucími pracovníky různých průmyslových odvětví a vytváříme síťové příležitosti pro všechny Komunitní MBA Společenství - studenty, absolventy, fakulty a zaměstnance.

Lidé, se kterými se setkáte během MBA na MBA v Lisabonu, budou mít silný vliv ve vašem životě a investujeme do výběru našich studentů z různých profesních, akademických a mezinárodních prostředí, lidí, kteří vás budou vyzvat a umožnit hodnotné zkušenosti z rovnocenných vrstev.

Od kolegy ve vaší třídě, studenti Full Time International a Executive, naši absolventská síť se rozšířila po celém světě a pracovala v rozmanité oblasti průmyslu, na fakultách a firemních vztazích vám poskytneme síť obchodních spojení, která pomůže Pokročíte ve svém profesním životě.

Vítáme vás ve velkém městě, abyste se těšili a byli inspirováni

Lisabon je hostitelským městem pro oba naše programy - pokud to víte, pak víte, jak je to vítáno, a pokud ne, vyzýváme vás, abyste nás navštívili!

Z dynamického rytmu moderního centra města až po inspirativní vibrace našich historických památek je Lisabon město plné energie a vzrušujících příležitostí, které spojují tradice z Evropy, Ameriky, Afriky a Asie. A s více než 200 dny slunce za rok a minuty od krásných pláží a jednoho z nejlepších surfovacích míst na světě, není v Evropě jiné místo jako Lisabon! Ve skutečnosti dosáhla Lisabonská MBA prvního místa pro umístění, kvalitu a náklady na ubytování v posledním průzkumu Financial Times Alternative MBA.Bez ohledu na to, kde vás vaše cíle přijmou, je Lisabon ideálním prostředím pro začátek vaší budoucnosti!

Místa

  • Lisbon

    Campus de Carcavelos Rua da Holanda, n.1 2775-405 Carcavelos, Portugal, , Lisbon

Otázky