Keystone logo
The German University In Cairo

The German University In Cairo

The German University In Cairo

Úvod

The German University In Cairo , GUC, je egyptská soukromá univerzita založená prezidentským dekretem 27/2002 podle zákona č. 101/1992 a jeho prováděcích předpisů č. 355/1996.

Německá univerzita v Káhiře / Deutsche Universität v Káhiře byla založena v roce 2002 ve spolupráci se státními univerzitami v Ulmu a Stuttgartu pod záštitou egyptského ministerstva vysokoškolského vzdělávání, ministerstva vědy, výzkumu a umění ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. , Německo a za podpory Německé akademické výměnné služby (DAAD), Německého velvyslanectví v Káhiře, Arabsko-německé průmyslové a obchodní komory (AHK), Spolkového ministerstva školství a výzkumu, Německo, Státní univerzity v Tübingenu, Státní univerzita v Mannheimu a Akademie výtvarných umění v Lipsku.

The German University In Cairo je nezávislá, nezisková egyptská soukromá instituce, řízená konsorciem Němců a Egypťanů s vizí budování vedoucího centra excelence ve výuce a výzkumu, které bude účinně přispívat k obecnému blahu na národní i mezinárodní úrovni. a usilovat o vědeckou, technickou, ekonomickou a kulturní spolupráci mezi Egyptem a Německem.

Místa

  • ثالث القاهرة الجديدة

    ثالث القاهرة الجديدة, Egypt

    Otázky