Keystone logo
The Emirates Academy of Hospitality Management Master in International Hospitality Management
The Emirates Academy of Hospitality Management

Master in International Hospitality Management

Dubai, Spojené arabské emiráty

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Tento magisterský program, který se skládá z 1-letého kurzu a 6měsíčního výzkumného projektu, na EAHM je pro ty, kteří chtějí udělat další krok, aby zvýšili své dovednosti a znalosti. Prostřednictvím programu mohou studenti snadno vyvážit svou práci a třídy a vybudovat širokou škálu kvalitních sítí v oboru. S absolventy, kteří pracovali s více než 100 značkami po celém světě, je EAHM bránou k příležitostem světové třídy.

Studenti mohou svůj program MIHM dokončit buď v rozmezí jednoho roku, nebo zvolit flexibilnější přístup, kdy mohou pracovat a studovat v pohodlí, což by jim umožnilo absolvovat kurz v rozmezí čtyř let. Kvalita programu si zachovala vysoké standardy, protože byl navržen 60 odborníky z oboru, kteří zajistili našim studentům nejlepší kvalitu vzdělání.

EAHM považuje za svou odpovědnost za to, aby se studenti po absolvování zdokonalili a vrátili se na cestu k úspěšné kariéře. Během programu studenti získají hlubší porozumění odvětví pohostinství, ale také z pohledu managementu. Naučí se vidět sociální, kulturní a finanční aspekty současného mezinárodního managementu pohostinství, vtisknout vlastní profesionální pečeť procesům podnikového vedení v pohostinských podnicích, přistupovat k manažerským problémům kreativním, strategickým a podnikatelským způsobem a plánovat, navrhovat a realizovat. obchodní výzkum pomocí řady analytických technik a prezentačních dovedností.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Žebříčky

Výsledek programu

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Chat with students

Otázky