Keystone logo
The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

Úvod

Poslání a vize

Vidění

Být světovým lídrem v usnadňování univerzitního vzdělávání, stipendia a aplikovaného výzkumu v oblasti managementu cestovního ruchu a pohostinství.

Mise

Poskytovat prvotřídní, inovativní, průmyslově relevantní vzdělání a výzkum v současném, multikulturním prostředí, vybavit příští generaci vůdců pohostinství kompetencemi k úspěchu v dynamickém světě.

Institucionální cíl a cíle

Cílem EAHM je podporovat akademickou excelenci v profesionálním kontextu. Cíle instituce jsou: 1. Programy, které jsou orientované na aplikace a které produkují absolventy pohostinství, cestování a cestovního ruchu, kteří mohou aplikovat teorie v praxi; 2. Výzkum aplikované povahy související s průmyslovými, obchodními a komunitními potřebami odvětví pohostinství a cestovního ruchu; 3. Intelektuální a komplexní rozvoj studentů pohostinství a cestovního ruchu v pečujícím prostředí; 4. Vyhrazená partnerství s pohostinstvím, cestovním ruchem a cestovním ruchem, průmyslem a dalšími poskytovateli vzdělávání; 5. Rozvíjet studenty v efektivní a reflektivní celoživotní studenty.

V srdci pohostinnosti

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) se specializuje na poskytování titulů podnikového managementu se zaměřením na pohostinství a jejím cílem je stát se přední světovou školou managementu pohostinství.

Díky mezinárodně uznávaným studijním programům, vysoce respektovaným členům fakulty z celého světa, nejmodernější infrastruktuře, modernímu vybavení, silným partnerstvím v pohostinském průmyslu a těsné blízkosti EAHM k některým z nejlepších hotelů na světě je EAHM skutečně je v srdci pohostinství.

Klíčová fakta

 • Top 10 škola pohostinství
 • První hotelová škola na Středním východě
 • Multikulturní studentský sbor
 • 53 % ženy a 47 % muži
 • Trojnásobné uznání
 • Více než 100 partnerů v oboru pohostinství

Tři akreditační orgány

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) je uznáván orgány vysokoškolského vzdělávání ve Spojených arabských emirátech, Velké Británii a Austrálii.

Ministerstvo školství (MOE) SAE

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) se sídlem v Dubaji ve Spojených arabských emirátech získala akreditaci prostřednictvím Komise pro akademickou akreditaci ministerstva školství pro následující tituly: Bachelor of Business Administration in International Hospitality Management; Associate of Business Administration v mezinárodním managementu pohostinství; Master of Business Administration v mezinárodním managementu pohostinství.

Ústav pohostinství

IOH se sídlem ve Spojeném království je globální profesionální institut, který prosazuje vysoké standardy v odvětví pohostinství. Všechny akademické programy prováděné na EAHM jsou akreditovány IOH podle jejího rámce pohostinství.

Mezinárodní centrum excelence v cestovním ruchu a vzdělávání pohostinství

Australský mezinárodní akreditační orgán THE-ICE posoudil proces tvorby a hodnocení osnov; přístup k výuce a učení; personální zdroje a zařízení EAHM a zjistila, že splnila mezinárodní standardy standardů excelence. Tím, že je EAHM akreditovaným členem, se připojila k řadám exkluzivní skupiny institucí, které zahrnují veřejné univerzity, soukromé hotelové školy a odborné vysoké školy z více než 10 zemí.

Globální uznání

The Emirates Academy of Hospitality Management je uznávána řadou globálních orgánů, což poskytuje záruku kvality a standardu vzdělání, kterého se našim studentům dostává.

Asociace pro pokročilé vysokoškolské školy podnikání

The Emirates Academy of Hospitality Management je členem Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). AACSB je nezisková globální asociace, jejímž cílem je sdílet znalosti a osvědčené postupy pro další vzdělávání v oblasti podnikání. Studenti EAHM si mohou být jisti, že získané vzdělání splňuje přední světové metody a praxi stanovené tímto globálním orgánem.

Čínské servisní centrum pro vědeckou výměnu

Čínské ministerstvo školství prostřednictvím Čínského servisního střediska pro učenou výměnu přidalo EAHM na oficiální seznam mezinárodních poskytovatelů vzdělávání. To uznává EAHM jako důvěryhodnou instituci pro čínské a mezinárodní studenty.

Rada mezinárodních škol

EAHM je členem Rady mezinárodních škol (CIS). CIS je globální komunita škol, vysokých škol a univerzit ve 116 zemích. Jako nezisková organizace si CIS klade za cíl pomáhat poskytovat vysoce kvalitní vzdělání se zaměřením na mezinárodní a interkulturní perspektivy.

Hosco

Hosco poskytuje členství v pohostinských a kulinářských institucích po celém světě, jehož cílem je propojit školy a univerzity s průmyslem. Studenti EAHM těží z této rozsáhlé sítě pro stáže a kariérní příležitosti.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  Místa
  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Otázky