Keystone logo
© The Emirates Academy of Hospitality Management
The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

Úvod

Poslání a vize

Vize

Být světovým lídrem v usnadňování vysokoškolského vzdělávání, stipendia a aplikovaného výzkumu v oblasti cestovního ruchu a řízení pohostinství.

Mise

Poskytnout prvotřídní, inovativní, průmyslově relevantní vzdělávání a výzkum v současném multikulturním prostředí, aby vybavit příští generaci vedoucích pracovníků v oblasti pohostinství kompetencemi k úspěchu v dynamickém světě.

Cíle institucionálních cílů &

Cílem EAHM je podporovat akademickou excelenci v profesionálním kontextu. Cíle instituce jsou: 1. Programy, které jsou aplikačně orientované a které produkují absolventy pohostinství a cestování a cestovního ruchu, kteří mohou aplikovat teorie v praxi; 2. Výzkum aplikované povahy vztahující se k průmyslovým, obchodním a komunitním potřebám odvětví pohostinství a cestovního ruchu; 3. Intelektuální a komplexní rozvoj studentů pohostinství a cestovního ruchu v pečujícím prostředí; 4. Specializovaná partnerství s pohostinstvím, cestovním ruchem a cestovním ruchem, průmyslem a dalšími poskytovateli vzdělávání; 5. Rozvíjet studenty v efektivní a reflexivní celoživotní studenty.

V srdci pohostinnosti

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) se specializuje na poskytování titulů řízení podniku se zaměřením na pohostinství a jejím cílem je stát se přední světovou školou řízení pohostinství.

S mezinárodně uznávanými studijními programy, vysoce respektovanými členy fakulty pocházejícími z celého světa, nejmodernější infrastrukturou, moderními zařízeními, silnými partnerstvími v pohostinství a těsné blízkosti EAHM k některým z nejlepších hotelů na světě, EAHM skutečně je, v srdci pohostinství.

Klíčová fakta

 • Top 10 Škola pohostinství
 • První hotelová škola ve středním Eas
 • Multikulturní studentský sbor
 • 53% Žena & 47% Muž
 • Trojnásobně rozpoznáno
 • 100+ partnerů v oblasti pohostinství

Tři akreditační orgány

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) je uznávána orgány vysokoškolského vzdělávání ve Spojených arabských emirátech, Velké Británii a Austrálii.

Ministerstvo školství (MOE) Spojených arabských emirátů

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) se sídlem v Dubaji ve Spojených arabských emirátech získala akreditaci prostřednictvím Komise pro akademickou akreditaci ministerstva školství pro následující tituly: Bakalář obchodní administrativy v mezinárodním managementu pohostinství; Associate of Business Administration v mezinárodním managementu pohostinství; Master of Business Administration v mezinárodním managementu pohostinství.

Ústav pohostinství

IOH se sídlem ve Velké Británii je globální profesionální institut, který prosazuje vysoké standardy v pohostinství. Všechny akademické programy prováděné na EAHM jsou akreditovány IOH podle svého rámce pohostinství.

Mezinárodní centrum excelence v cestovním ruchu a pohostinství

Australský mezinárodní akreditační orgán, THE-ICE vyhodnotil proces vývoje a přezkumu kurikula; přístup k výuce a učení; personální zdroje a zařízení EAHM a zjistil, že splňuje mezinárodní měřítka standardů excelence. Tím, že byl akreditovaným členem, se EAHM připojil k řadám exkluzivní skupiny institucí, které zahrnují veřejné univerzity, soukromé hotelové školy a odborné vysoké školy z více než 10 zemí.

Globální uznání

The Emirates Academy of Hospitality Management je uznávána řadou globálních orgánů, které poskytují ujištění o kvalitě a standardu vzdělávání, které naši studenti dostávají.

Asociace pro rozvoj kolegiátních obchodních škol

The Emirates Academy of Hospitality Management je členem Asociace pro pokročilé Collegiate Schools of Business (AACSB). AACSB je nezisková globální asociace, která si klade za cíl sdílet znalosti a osvědčené postupy pro další obchodní vzdělávání. Studenti EAHM si mohou být jisti, že získané vzdělání splňuje přední světové metody a praxi stanovené tímto globálním orgánem.

Čínské servisní středisko pro vědeckou výměnu

Čínské ministerstvo školství prostřednictvím Čínského servisního střediska pro vědeckou výměnu přidalo EAHM na oficiální seznam mezinárodních poskytovatelů vzdělávání. To uznává EAHM jako důvěryhodnou instituci pro čínské a zahraniční studenty.

Rada mezinárodních škol

EAHM je členem Rady mezinárodních škol (CIS). CIS je globální komunita škol, vysokých škol a univerzit ve 116 zemích. CIS jako nezisková organizace si klade za cíl pomáhat poskytovat vysoce kvalitní vzdělání se zaměřením na mezinárodní a mezikulturní perspektivy.

Hosco

Hosco poskytuje členství v pohostinských a kulinářských institucích po celém světě, jejichž cílem je propojit školy a univerzity s průmyslem. Studenti EAHM těží z této rozsáhlé sítě pro stáže a kariérní příležitosti.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Dubai

   Dubai, Spojené arabské emiráty

  Otázky