Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Thammasat Business School

Thammasat Business School

Thammasat Business School

Úvod

O nás

Thammasat Business School se nachází v srdci bangkokské metropole, známé jako "město andělů". Bangkok je obchodním a investičním centrem v jihovýchodní Asii. Město nabízí perfektní směs thajské tradice, kultury a moderního životního stylu ve věku techniky. Návštěvníci z celého světa jsou přitahováni k pestrému způsobu života obyvatel Bangkoku spolu s historickým dědictvím města. Navíc sítě znalostí z celého světa jsou propojeny prostřednictvím sofistikovaných informačních sítí v tomto centru thajského vysokoškolského vzdělávání. Lidé ze všech oblastí života přijíždějí do Bangkoku, aby prozkoumali a naučili se něco nového.

Původním účelem Fakulty obchodu a účetnictví bylo nabídnout vysokoškolské programy v různých funkčních oblastech podnikání v thajštině. Jednou z jeho dědictví je skutečnost, že univerzita Thammasat je veřejná vysoká škola, ve které je správní struktura, politika, postupy a rozpočtování spíše jako státní služba než mezinárodní vysokoškolská instituce 21. století.

Učení v energetické atmosféře

Thammasat Business School nabízí akademické programy v kampusech Tha Prachan a Rangsit. Tyto programy jsou prováděny v atmosféře, která stimuluje aktivní učení. V areálu Tha Prachan jsou studenti blízko k podnikatelskému sektoru, protože tento areál se nachází v srdci Bangkoku. Je obklopen malými a velkými podniky. Rangsit areál se nachází v severním předměstí Bangkoku. Areál je dobře napojen na centrální Bangkok s pohodlnou dopravou. Rangsit areál je rozsáhlý komplex obklopený přírodou. Uvnitř areálu jsou koleje, sportovní centra a různá akademická zařízení, která jsou také umístěna v blízkosti Asijského technologického institutu (AIT) a Thajského vědeckého parku. Společně tyto tři organizace vytvořily vysoce kvalitní vzdělávací klastru s vynikající vzdělávací atmosférou.

VIDĚNÍ

"Vedoucí inovačního vzdělávání v oblasti podnikání a účetnictví"

MISE

Rozvíjet kompetence řízení a Thammasat Spirit pro vedoucí pracovníky, manažery a podnikatele.

HODNOTY

Univerzita Thammasat začala jako Lidová univerzita se silným odhodláním k demokracii. Toto jsou starší akcie společnosti Thammasat Business School (TBS). Škola kladla důraz na dobrou správu, sociální odpovědnost a etické chování. TBS se zavázala k inovativním programům, které jsou přidané, udržitelné a mají pozitivní obchodní a sociální dopady. Absolventi TBS jsou uznáváni za svou nezávislost, kreativitu a odpovědnost za zodpovědný management.

77056_Skjermbilde2018-05-27kl.23.22.37.png

EFMD EQUIS A AACSB AKREDITOVANÝ

EQUIS hledá rovnováhu mezi vysokou akademickou kvalitou a odbornou relevancí, kterou poskytuje úzká interakce s firemním světem. Silné rozhraní se světem podnikání je proto stejně jako požadavek silného výzkumného potenciálu. EQUIS přikládá zvláštní důležitost vytvoření efektivního učebního prostředí, které podporuje rozvoj manažerských a podnikatelských dovedností studentů a podporuje jejich smysl globální odpovědnosti. Rovněž hledá inovace ve všech ohledech, včetně návrhu programu a pedagogiky. Instituce, které jsou akreditovány programem EQUIS, musí prokázat nejen vysokou obecnou kvalitu ve všech dimenzích své činnosti, ale také vysoký stupeň internacionalizace. Vzhledem k tomu, že společnosti nabízející po celém světě, kde si studenti volí vzdělání mimo své domovské země a školy vytvářejí aliance přes hranice a kontinenty, je rychle rostoucí potřeba, aby byli schopni identifikovat instituce v jiných zemích, které poskytují vysoce kvalitní vzdělávání v mezinárodním managementu.

AACSB International - Asociace pro pokročilé kolejové školy podnikání (AACSB) spojuje pedagogy, studenty a podnikání za účelem dosažení společného cíle: vytvořit novou generaci velkých vůdců.

Synonymum s nejvyššími standardy excelence od roku 1916 poskytuje společnost AACSB záruku kvality, zpravodajství v oblasti podnikatelského vzdělávání a služeb profesionálního rozvoje více než 1600 členských organizací a více než 800 akreditovaných obchodních škol po celém světě.

Když se vzdělávací, profesní a obchodní organizace stanou členy AACSB Business Education Aliance, jsou součástí hnutí spojeného s cílem zlepšit kvalitu podnikatelského vzdělávání na celém světě. AACSB spojuje, sdílí a inspirovává inovace a kvalitu v celé členské síti, stejně jako v podnikové komunitě. Společná síla organizace je založena na rozmanitých perspektivách, globálním myšlení a odhodlání dělat rozdíl.

Místa

  • Bangkok

    Thammasat Business School, THAMMASAT UNIVERSITY 2 Prachan Road, Pranakorn, 10200, Bangkok

  • Rangsit

    Thammasat Business School THAMMASAT UNIVERSITY (Rangsit Campus) 99 Moo 18 Paholyothin Road, Klong Luang, 12121, Rangsit

    Otázky