Keystone logo
Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Úvod

Farmaceutická vysoká škola Texas A&M Irma Lerma Rangel byla vytvořena za účelem splnění kritické potřeby komunity v jižním Texasu. Dnes se 42 procent absolventů našeho plně akreditovaného programu vrátilo do jižního Texasu, aby pomohlo nezaslouženým populacím jako lékárníci Aggie.

Ve všem, co děláme, věnujeme plnou míru svých zdrojů a schopností na rozvoj znalostí a technologií naší profese. Snažíme se pěstovat kulturu excelence ve výzkumu, praxi a péči o pacienty u každého profesionálního studenta zapsaného do našeho lékárenského programu. Na základě našich základních hodnot pokračujeme ve zvyšování kvality života v příhraniční oblasti, státě Texas a dále.

Naším posláním je rozvíjet a inspirovat různorodou skupinu budoucích lídrů ve farmaceutické praxi a farmaceutických vědách prostřednictvím transformačního vzdělávání, inovativního výzkumu, holistické péče a efektivního dosahu a služeb.

Studenti Rangel College of Pharmacy se mohou zapsat do Kingsville nebo College Station a získat stejné transformační vzdělání na obou kampusech. Všichni studenti a učitelé těží z možností spolupráce pro základní vědy a translační výzkum se zbytkem vysokých škol, ústavů a partnerů Texas A&M University Health Science Center. V kombinaci se zkušenostmi s výukou v celé naší obrovské síti učitelů rozšiřujeme náš dopad v jižním Texasu i mimo něj.

Místa

  • Kingsville

    West Avenue B,1010, 78363, Kingsville

    Otázky