Keystone logo
Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Úvod

SWISS UMEF byla založena v Ženevě 26. dubna 1984 profesorem Marc-Françoisem Maretem, dříve známým jako Institut Supérieur de Gestion et Communication (ISGC), s cílem rozvíjet manažery s pokročilými vůdčími schopnostmi ve složitém pracovním prostředí.

SWISS UMEF byla založena v souladu se švýcarským právem jako vysokoškolská soukromá vzdělávací instituce v Ženevě a je institucionálně akreditována Švýcarskou akreditační radou v souladu se zákonem o vysokých školách (HEDa).

SWISS UMEF je hrdý na to, že byl první soukromou federálně akreditovanou institucí jako Institut University of Applied Sciences Institute v Ženevském kantonu.

SWISS UMEF soustřeďuje svou nabídku do managementu a mezinárodních vztahů včetně bakalářského, magisterského a dalšího vzdělávání. SWISS UMEFdosud přivítal více než dva tisíce studentů různých národností, kteří měli tu čest učit se s vysoce kvalifikovanou fakultou vlastnit špičkovou teorii a podnikatelský svět ve svých oborech.

SWISS UMEF je kompatibilní s Boloňským evropským systémem přenosu kreditů (ECTS) a normami Evropského prostoru pro vysokoškolské vzdělávání, má programovou akreditaci: Mezinárodní akreditační radu pro podnikatelské vzdělávání (IACBE) a je certifikován společností EduQua. Mezi nimi je IACBE uznávána Radou pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání (CHEA), největší akreditační organizací v USA, která se specializuje na kvalitu vysokoškolského vzdělávání. UMEF je v závěrečné fázi žádosti o akreditaci Rady pro akreditaci Business School Programy (ACBSP).

SWISS UMEF je v historické kontinuitě evropského vynikajícího univerzitního zázemí s areálem umístěným v zámku z 15. století v Ženevě, nabízí na svém dvouhektarovém zařízení mimořádně příjemné a krásné prostředí, které umožňuje studentům studovat v ideálním prostředí.

SWISS UMEF má řadu partnerství s veřejnými a soukromými univerzitami, s nimiž organizuje akademické výměny, jako je výzkum, semináře, a výměna profesorů a studentů.

Naše vize:

VizeSWISS UMEF je udržet si pozici první volby excelence ve svém oboru.

Mise:

Abychom splnili tuto misi, naším cílem je provést následující:

  • Poskytovat vysokoškolské vzdělání v prostředí, které se zaměřuje na všechny dimenze aplikovaného učení - znalosti, porozumění, dovednosti, chování, hodnoty a postoje.
  • Vytvářejte a rozšiřujte znalosti týkající se důležitých otázek prostřednictvím publikovaného výzkumu, inovativní zkušenosti s učením a zapojení se složkami, kterým sloužíme.
  • Sloužit společnosti prostřednictvím nezávislé výměny myšlenek a postupů.

Místa

  • Geneva

    185-187 Route d’Aïre, 1219, Geneva

Otázky