Keystone logo
Swiss School of Higher Education MBA v řízení luxusní značky
Swiss School of Higher Education

MBA v řízení luxusní značky

Montreux, Švýcarsko

3 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 32 000 / per year

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Master of Arts v managementu

Program Master of Arts in Management umožňuje studentovi získat hluboké znalosti obchodních procesů a vyniknout osobně a profesionálně na dnešním trhu. Absolventi budou schopni efektivně komunikovat a spolupracovat s ostatními; aplikovat ekonomické, finanční a manažerské teorie ke splnění svých obchodních cílů a rozvíjet vůdčí schopnosti pro implementaci v různých sektorech, ve kterých se budou angažovat.

Master of Arts v luxusu a řízení značky

Magisterský program v luxusním a brand managementu poskytuje studentům komplexní znalosti z různých manažerských aspektů. Studenti budou schopni uplatnit jak metodické dovednosti, tak praktické zkušenosti získané během vzdělávání. Absolventi programu získají přístup na vyšší pozice v sektorech Luxury a Brand.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" 163030_akreditací " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/163070_163030_accreditations.jpeg " alt=" 163030_akreditací " data-json=" {"author":"","author_url":"","source":" "} "/>".

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky