Keystone logo

Swiss School of Business and Management

A logo

povýšení

Nečekejte! Využijte příležitost získat 30% slevu na školné online DBA programů SSBM Geneva!

Úvod

O SSBM

SSBM je globální , inovativní a jedinečná škola se studenty z celého světa. Naše programy byly navrženy s více než 30 průmyslovými partnery . Garantujeme švýcarské kvalitní vzdělání a excelenci.

SSBM Geneva má akreditaci ACBSP a certifikaci EduQua. ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs) je přední specializovaný akreditační orgán pro obchodní vzdělávání a je považován za jednu z nejlepších akreditací pro obchodní školy.

EduQua je švýcarská značka kvality pro instituce dalšího vzdělávání (EduQua) (v němčině: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua“) je švýcarský národní orgán pro zajišťování kvality a první švýcarská značka kvality zaměřená na další vzdělávání dospělých. EduQua je akreditační orgán uznávaný a podporovaný vládou Švýcarské konfederace ; je to první certifikace kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce ve Švýcarsku. EduQua je předním akreditačním systémem orgánů zajišťujících kvalitu pro další vzdělávání. Švýcarská konference kantonálních ministrů školství (EDK) podporuje eduQua jako oficiálně uznávaný systém zajišťování kvality.

Značku kvality EduQua lze získat pouze prostřednictvím uznaného inspekčního orgánu švýcarským akreditačním úřadem SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) pod švýcarským státním sekretariátem pro hospodářské záležitosti SECO, který je součástí federálního ministerstva hospodářství, vzdělávání a výzkumu.

Naše vize

Naší VIZI je být jedinečnou, inovativní a mezinárodní školou obchodu a managementu nabízející špičkový výzkum, praxi a vzdělávání.

Naše mise

Jsme odhodláni neustále poskytovat špičkové vzdělání a naše odborné znalosti v oblasti obchodního vzdělávání prostřednictvím naší inovativní špičkové technologie a našich vysoce kvalitních studijních zkušeností podporovaných relevantním výzkumem. Podporujeme rozmanitost a globální propojení mezi našimi studenty, fakultami a obchodními partnery, přičemž klademe velký důraz na výhody, které naše podnikání může přinést společnosti i životnímu prostředí.

Relevantní vzdělání

SSBM vám pomůže získat návyky reflexe a kritického myšlení, které jsou klíčové pro pochopení dnešní společnosti. Uvědomujeme si, že individuální úspěch je propojen s širším světem, doporučujeme studentům, aby se zapojili do zlepšování svého kritického myšlení.

Proč zvolit SSBM?

  • SSBM je skutečně inovativní a přední obchodní a manažerská škola, jejímž cílem je posunout vzdělávání na novou úroveň!
  • Naším cílem je poskytovat vynikající vzdělávací zkušenost , která bude mít přímý dopad na váš profesní rozvoj.
  • S našimi unikátními programy posílíte svou strategickou vizi, efektivitu a vedení pro řízení dnešních organizací.

Naše programy

Naše programy byly navrženy ve spolupráci s více než 30 mezinárodními společnostmi !

Věříme, že znalosti pocházejí ze silných vazeb s lídry v oboru. Proto jsme se spojili s některými z předních mezinárodních společností, abychom navrhli programy, které jsou přizpůsobeny obchodní realitě.

Naše fakulta

Naše fakulta je světově uznávaná a v průměru většina z nich pracuje více než 15 let v různých mezinárodních společnostech. Tato skutečnost nám pomáhá v našem cíli poskytovat vynikající vzdělávací zkušenost , která bude mít přímý dopad na váš profesní rozvoj .

Umístěný v Ženevě, Švýcarsko

Swiss School of Business and Management sídlí přímo v srdci podnikání v pulzujícím městě Ženevě ve Švýcarsku. Ženeva se nachází na březích Ženevského jezera na úpatí Alp a je jedním z nejkrásnějších evropských měst.

Ženeva je globální město, finanční centrum a celosvětové centrum diplomacie díky přítomnosti mnoha mezinárodních organizací, včetně ústředí mnoha společností a mezinárodních agentur.

Naše kampusy

SSBM Geneva nabízí vzdělávací programy na 4 místech: Ženeva (Švýcarsko), Záhřeb (Chorvatsko), Šanghaj (Čína) a Moskva (Rusko).

Obchodní partneři

Pedagogové a spolupracovníci SSBM poskytli konzultační, výukové a projektové služby více než 70 mezinárodním a národním společnostem.

Věříme, že akademické znalosti musí být v těsném spojení s průmyslem, který je hnací silou pro lepší znalosti v dnešním rychle se měnícím prostředí.

Výkonní absolventi

Networking má klíčový význam. Naši absolventi jsou složeni z lidí zastávajících různé manažerské pozice od manažerů, vedoucích až po úroveň CxOs.

Čím více lidí znáte, tím silnější je vaše sociální a profesní síť. Náš Alumni klub je efektivní a poutavý způsob, jak vybudovat potřebnou síť.

Místa

  • Rue de Chantepoulet 10, 1201, Geneva

  • Savska cesta 106, 10000, Zagreb

Otázky