Keystone logo
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Měsíc DBA! 30% sleva na naše online programy DBA!

Nečekejte! Využijte příležitost získat 30% slevu na školné online DBA programů SSBM Geneva!

Úvod

O společnosti SSBM

Co je 134569_Artboard1-100.jpg

SSBM je globální, inovativní a jedinečná škola se studenty z celého světa. Naše programy byly navrženy s více než 30 průmyslovými partnery. Zaručujeme švýcarské kvalitní vzdělávání a dokonalost.

Co je 180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Ženeva má akreditaci ACBSP a certifikaci EduQua. ACBSP (Akreditační rada pro obchodní školy a programy) je přední specializovaný akreditační orgán pro obchodní vzdělávání a je považován za jeden z nejlepších akreditací pro obchodní školy.

EduQua je švýcarská značka kvality pro instituce dalšího vzdělávání (EduQua) (v němčině: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua“), je švýcarský národní orgán zajišťující kvalitu a první švýcarský štítek kvality zaměřený na další vzdělávání dospělých. EduQua je akreditační orgán uznávaný a podporovaný vládou švýcarské konfederace; je to první certifikace kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce ve Švýcarsku. EduQua je přední systém akreditace orgánu zajišťujícího kvalitu pro další vzdělávání. Švýcarská konference kantonálních ministrů školství (EDK) schvaluje EduQua jako oficiálně uznávaný systém zajišťování kvality.

Štítek kvality EduQua může být získán pouze prostřednictvím uznávaného kontrolního orgánu Švýcarským akreditačním úřadem SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) pod Švýcarským státním sekretariátem pro hospodářství SECO, který je součástí Federálního ministerstva hospodářství, vzdělávání a výzkumu.

Co je 134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Naše vize

Naše VIZE má být jedinečnou, inovativní a mezinárodní škola& řízení podniku nabízející prémiový výzkum, praxe a vzdělávání.

Naše poslání

Zavázali jsme se neustále poskytovat vynikající vzdělání a naše odborné znalosti v oblasti obchodního vzdělávání prostřednictvím naší inovativní špičkové technologie a našich vysoce kvalitních vzdělávacích zkušeností podporovaných příslušným výzkumem. Podporujeme rozmanitost a globální propojení mezi našimi studenty, fakulta a obchodní partneři, přičemž klademe velký důraz na výhody, které naše podnikání může přinést společnosti i životnímu prostředí.

Relevantní vzdělání

SSBM vám pomůže získat návyky reflexe a kritického myšlení, které jsou zásadní pro pochopení dnešní společnosti. Uznáváme skutečnost, že individuální úspěch je propojen s větším světem, povzbuzujeme studenty, aby se zapojili do zlepšování svého kritického myšlení.

Proč zvolit SSBM?

 • SSBM je skutečně inovativní a přední obchodní a manažerská škola, jejímž cílem je posunout vzdělání na novou úroveň!
 • Naším cílem je poskytnout vynikající zážitek z učení , který bude mít přímý dopad na váš profesní rozvoj.
 • Díky našim jedinečným programům posílíte svou strategickou vizi, efektivitu a vedení při řízení dnešních organizací.

Co je 134557_Promo5.png

Naše programy

Naše programy byly navrženy ve spolupráci s více než 30 mezinárodními společnostmi!

Věříme, že znalosti pocházejí ze silných vazeb s lídry v oboru. Proto jsme se spojili s některými z předních mezinárodních společností při navrhování programů přizpůsobených obchodní realitě.

Co je 134549_DSC_0272-Small.jpg

Naše fakulta

Naše fakulta je světově proslulá a v průměrné většině z nich pracovala více než 15 let v různých mezinárodních společnostech. Tato skutečnost nám pomáhá v našem cíli poskytovat vynikající vzdělávací zkušenost , která bude mít přímý dopad na váš profesní rozvoj.

Umístěný v Ženevě, Švýcarsko

Swiss School of Business and Management sedí přímo v srdci podnikání v pulzujícím městě Ženeva, Švýcarsko. Nachází se podél břehu Ženevského jezera na úpatí Alp, Ženeva jiskří jako jedno z nejkrásnějších evropských měst.

Ženeva je globální město, finanční centrum, a celosvětové centrum diplomacie kvůli přítomnosti mnoha mezinárodních organizací, včetně ústředí mnoha společností a mezinárodních agentur.

Obchodní partners

Fakulta a spolupracovníci SSBM poskytli poradenství, výukové a projektové služby pro více než 70 mezinárodní a národní společnosti.

Věříme, že akademické znalosti musí být v těsném spojení s průmyslem, což je hnací silou pro lepší znalosti v dnešním rychle se měnícím prostředí.

Co je 134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Vlastnosti kampusu

  Místa

  Místa
  • Rue de Chantepoulet 10, 1201, Geneva

  • Savska cesta 106, 10000, Zagreb

  Otázky