Keystone logo
Sustainability Management School

Sustainability Management School

Sustainability Management School

Úvod

Proč Sustainability Management School ?

Cílem SUMAS je vychovávat společensky odpovědné globální rozhodovací činitele budoucnosti, kteří ve světě skutečně změní. Jejím účelem je poskytnout inovativní kombinaci spolehlivých obchodních znalostí a hlubokého porozumění udržitelnému rozvoji.

Proč udržitelnost?

Udržitelná budoucnost již není volbou ani volbou, stala se nutností. Nastupující generace manažerů budou muset přehodnotit obchodní praktiky, aby umožnily udržitelný dopad na životní prostředí, na ekonomický rozvoj a na společnost jako celek. Podle zprávy Mezinárodní organizace práce (ILO) by navíc Pařížská dohoda o klimatu mohla do roku 2030 vytvořit 24 milionů pracovních míst.

Proč Švýcarsko?

Studium ve Švýcarsku poskytuje jedinečnou příležitost naučit se švýcarské hodnoty, jako je integrita, respekt k životnímu prostředí a tolerance k rozmanitosti. SUMAS je obchodní škola založená zcela na udržitelnosti a je první svého druhu.

Proč Milán, Itálie?

Milán je živým módním centrem světa a také městem, které dělá skvělé věci, pokud jde o ekologii. Tato zkušenost poskytuje skvělou kombinaci pro každého studenta, který se chce dostat do managementu udržitelného rozvoje.

Proč online?

SUMAS Online Campus vyhoví vašim různorodým potřebám, pokud jde o čas, umístění a pohodlí, a pomůže vám dosáhnout úspěchu ve vašem postgraduálním programu. Naše nejmodernější e-learningová platforma vám umožňuje přístup k obsahu týdenních kurzů kdykoli a kdekoli. Propojte se online se svými profesory a ostatními studenty magisterského a MBA studia prostřednictvím chatu a naplánujte si setkání, abyste mohli mluvit o různých předmětech.

Vlastnosti kampusu

Sídlo Mezinárodní unie pro ochranu přírody (IUCN) ve švýcarském Glandu poskytuje dokonalé prostředí pro tento jedinečný zážitek ze studia na SUMAS.

Tato inovativní budova, slavnostně otevřená v červnu 2010, je certifikována MINERGIE ECO-P a jejím cílem je dosáhnout nejvyšší úrovně certifikace LEED v USA.

  Místa

  • Gland

   Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney , CH-1196, Gland

   • Switzerland Online

    Switzerland Online, Švýcarsko

    • Milan

     Via Tortona, 56, 20144, Milan

     Otázky