Keystone logo
Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Úvod

Historie obchodní vzdělání Shanghai University of Finance a ekonomika (SUFE) lze vysledovat zpět do roku 1917, kdy byl obchod program zavedený v Nanjing Vyšší normální škola. YANG Xingfo, známý sociální aktivista a vlastenecký demokratická osobnost, byl programovým ředitelem. V roce 1921, program byl převeden na východ do Šanghaje a stal se Shanghai University of Commerce. Tato univerzita byla první obchod univerzita v čínské historii školství. GUO Bingwen, proslulý pedagog, byl první kancléř. MA Yinchu, slavný ekonom, se stal prvním ředitelem akademické záležitosti.

Jako Číny vysokou školou ekonomických studií první vyšší, SUFE navrhl, jelikož bylo zjištěno, "školit a rozvíjet tyto talenty, kteří mají vedení a organizační schopnosti a může ujmout se vedení v průmyslu a obchodu." Lpění na této tradici a ducha, SUFE je několik generací vynikajících pedagogů bylo zavázaly k obchodní průzkum, zkoumání pravdu a přispívá do společnosti s jejich výzkumné a vzdělávací úspěchy tím, že tvoří úzké partnerství se společností.

Po několika generacích nepolevující úsilí obchodních pedagogů ', SUFE stala multi-disciplinární univerzita, která se zaměřuje na aplikované ekonomie a managementu vědy a udržuje koordinovaný rozvoj finance, ekonomie, managementu, práva a vědy. V roce 1981, SUFE stala první finanční univerzita uděluje právo udělovat doktorské tituly. V roce 1992, SUFE byl jedním z prvních škol zavést mobilní stanice. V roce 1996 se připojil k SUFE "211 projektu," program stavět 100 klíčových univerzit. V roce 2000 a 2007, SUFE získal "vynikající" pregraduální učení zhodnotit z ministerstva školství. Univerzita se zapsal do národních programů v high-level university (985 projektů) v roce 2007.

Univerzita má v současné době 3 národní klíčových oblastech - účetnictví, finance a historie ekonomického myšlení, 1 národní klíčové pečující disciplína - finance, 4 klíčových oblastech Ministerstva financí a 6 klíčových oblastech Shanghai. Univerzitní domy 3 národní báze, které jsou výcvikové základně Národohospodářské talentů, národní kulturní kvalitní vzdělávání základna pro vysokoškoláky, a klíč výzkumná základna z humanitních a společenských věd ministerstva školství - Institutu účetnictví a financí. SUFE má nyní 4 doktorských studijních programů na první úrovni disciplín, které jsou teoretické ekonomie, aplikovaná ekonomie, podniková ekonomika a řízení vědy a inženýrství, 3 mobilní stanice pro post-doktorské výzkum teoretické ekonomie, aplikované ekonomii a obchod, respektive 44 doktorský studijní programy druhé úrovně disciplíny, 6 magisterském studiu z první úrovně disciplíny, 74 magisterské studijní programy druhé úrovně disciplíny, a 36 bakalářské programy.

Podle vývojového orientace univerzity "být multidisciplinární výzkumnou univerzitou s rozlišovacími finančními funkcemi", celkový cíl "vybudovat prvotřídní socialistická univerzity v rámci modernizovaného, ​​internacionalizace a informationized rámci rozvoje", koncept otevřených dveří, a mezinárodní trendy v podnikání vzdělání, SUFE pokračoval college of business na začátku roku 2011 začlenit sílu a výhody disciplín ", stavět stěžejní projekt podnikového vzdělávání, zlepšit obsah a kvalitu podnikového vzdělávání je, a zavázat se k vysoké úrovni a inovativních obchodních lídrů "pěstování pro Čínu a celý svět. Věříme, že v blízké budoucnosti, College of Business, Shanghai Vysoká škola finanční a ekonomická bude pozoruhodnou silou, aby přispěly k růstu Číny a integraci do světové ekonomiky.

Vision of The College of Business

Jako jeden z nejpokročilejších institucí ekonomických studií v Číně a jednoznačně nachází v Šanghaji, centrem národa obchodu a dopravy, stejně jako finanční rozbočovač východní Asii, College of Business, Shanghai University of Finance a ekonomika se snaží, aby plně nevyužila své vynikající polohy, který má sloužit jako obchodní laboratoři a přispět ke společnosti s jejími výzkumné a vzdělávací úspěchy tím, že tvoří úzké partnerství se společnosti a vzájemně doplňují.

Poslání College of Business

College of Business, Shanghai Vysoká škola finanční a ekonomická, se zavázala, s globální vizí, k rozvoji podnikatelského talentu, který provádí inovativní výzkumu v podnicích, vedení vedoucích pracovníků, a podporovat obchodní civilizaci.

Místa

  • Shanghai

    369 North Zhongshan 1 Road, Shanghai, 200083 People's Republic of China , 200083, Shanghai

    Otázky